projekt stołu do pakowania paczek

Jakie korzyści możemy Ci zagwarantować?

Ergonomia miejsca pracy raconstruction

Postawisz na ergonomię!

Zadbasz o komfort swoich pracowników co przełoży się na jakość ich pracy.

szybsze pakowanie paczek raconstruction

Zwiększysz wydajność!

Jakość pracy przełoży się na ogólny wzrost wydajności. Więcej zrobisz w tym samym czasie.

Jak zmniejszyć zużycie materiałów do Pakowania

Zmniejszysz zużycie materiałów

Bonusem jest dodatkowa oszczędność czasu i pieniędzy dzięki ograniczonemu zużyciu materiałów do pakowania.

wzrost wydajności procesu pakowania raconstruction

Zwiększysz swoje możliwości!

Doskonale zorganizowane, wydajne i rentowne miejsce pracy pozwoli Ci szybko rozwinąć skrzydła.

Najważniejsze cechy stołów przemysłowych RA Construction

Blat hpl do stołu do pakowania ra construction

Blaty HPL – są termoutwardzalnym tworzywem naturalnego pochodzenia, które cechuje odporność na korozję, wilgoć, wysoką temperaturę, zarysowania i uderzenia. Doskonałe rozwiązanie jako blat stołu do pakowania.

blacha na blacie stołu do pakowania ra construction

Blaty z blachy ocynkowanej – gdy planujesz używać nożyka i chcesz mieć bardzo wytrzymały na zarysowania, uszkodzenie czy zniszczenie blat to blacha ocynkowana jako powłoka wierzchnia jest właśnie dla Ciebie.

stabilność stołu do pakowania ra construction

Bardzo wysoka stabilność – nasze stanowiska do pakowania projektujemy z wielką starannością i dobieramy materiały konstrukcyjne w taki sposób, by zapewnić najwyższą wygodę użytkowania. Zazwyczaj używamy profili 30x30x2mm, dzięki któremu masz pewność, że przy obciążeniu do 300 kg nie utracisz stabilności stołu.

stopka poziomująca do stołu

Regulowane stopki poziomujące – oto kolejny szczegół, który pozwala na wypoziomowanie stanowiska do pakowania czy usunięcia efektu kiwania się stołu na nierównej powierzchni w kilka sekund. Regulacja jest możliwa przy użyciu klucza płaskiego 13mm.

półka do stołu do pakowania ikona ra construction

Płynnie regulowane półki – niesamowicie funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na płynną regulację wysokości półek stołu. Wystarczy poluzować śruby mocujące, ustawić odpowiednią dla siebie wysokość i ponownie zabezpieczyć półkę śrubami. Proste prawda?

regulacja wysokości blatu ra construction

Regulacja wysokości blatu – umożliwia ustawienie wysokości w zakresie 750-1150mm. Regulacja skokowa co 50mm jest możliwa po odkręceniu śrub zabezpieczających, znajdujących się przy każdej nodze stołu.

Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Regulowane stoły montażowe

Unikalne stoły warsztatowe tworzone z myślą o niestandardowych warunkach pracy z różnego typu produktami i materiałami to idealny sposób na usprawnienie funkcjonowania zakładu. Poznaj jedne z najlepszych rozwiązań RA Construction – wygodne i ergonomiczne stoły montażowe regulowane. Dzięki nim dostosujesz stanowisko pracy do najbardziej zaawansowanych zadań. Sprawdzą się zarówno jako wsparcie przy montażu ciężkich elementów, jak i w roli stołów do kontroli jakości. Ponadto mogą być wykorzystane w warsztatach samochodowych czy podczas pracy nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Możliwość rozbudowania regulowanego stołu roboczego o dodatkowe elementy wzbogaca jego funkcjonalność i z łatwością pozwoli spełnić wszystkie potrzeby.

Stół montażowy z regulowaną wysokością: seria VC

W celu zapewnienia możliwości dostosowania wymiarów stołu do każdego pomieszczenia oferujemy produkty z serii VC w trzech konfiguracjach wymiarowych. Blat każdego regulowanego stołu roboczego RA Construction ma głębokość 700 mm, podczas gdy szerokość może wynosić 1200, 1600 lub 2000 mm. Lekka konstrukcja oparta na materiałach najwyższej jakości zapewnia zarówno łatwość korzystania, jak i trwałość. Maksymalne obciążenie wynosi 250 kg – to wartość, która umożliwia sprawną pracę z różnego rodzaju produktami.

Możliwości stołów montażowych regulowanych z naszej oferty

Podstawową zaletą produktów z tej kategorii jest oczywiście możliwość dostosowania ich do pozycji pracownika. Wszystkie regulowane stoły robocze RA Construction pozwalają na płynną zmianę wysokości blatu w zakresie od 750 do 1100 mm. To jednak nie koniec ich atutów – powierzchnia może być dodatkowo pokryta blachą ocynkowaną lub gumą antypoślizgową. Takie rozwiązania umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa podczas wykonywania wymagających zadań.

Regulowany stół roboczy dopasowany do Twoich potrzeb

W RA Construction dbamy o spełnienie indywidualnych wymagań każdego z naszych klientów. Z tego względu skupiamy się na realizacji niestandardowych projektów – stoły warsztatowe z regulowaną wysokością mogą być niemal dowolnie rozbudowywane o dodatkowe elementy. Jedną z możliwości jest rozbudowanie mebla o górne półki, a także o dowolne inne akcesoria. Mogą to być na przykład dodatkowe szafki metalowe na przechowywanie najważniejszych narzędzi czy też oświetlenie, które wspomoże pracę w zadaniach wymagających precyzji. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z szerokich możliwości personalizacji. Każde zamówienie można skonsultować z nami – podczas produkcji weźmiemy pod uwagę wszystkie wymagania. Skupiamy się na spełnianiu unikatowych potrzeb każdej firmy niezależnie od branży. Polecamy także specjalistyczne stoły ESD, stoły do pakowania i wózki warsztatowe.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…