Cięcie Blach na Zamówienie

 

Przedstawiamy Państwu nasze możliwości w zakresie wycinania blachy. Cięcie blach na zamówienie to nasza specjalność. Wiedza oraz precyzyjne maszyny pozwalają nam zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Maszyna, na której pracujemy to Safan b-shear 3100/6. Niesamowita maszyna, która pozwala nam ciąć precyzyjnie blachę o grubości nawet 5 mm, a to wszystko na długości 3000 mm. Gilotyna CNC w połączeniu z doświadczeniem pozwala nam na realizację zarówno małych jak i bardzo dużych zleceń.

Chcesz sprawdzić naszą wiedzę? Skontaktuj się z nami. 
Zapraszamy na naszą stronę realizacji oraz stronę na Facebooku.

 

Wycinanie Blach na Gilotynie CNC

cięcie blach cnc

Cięcie blach na zamówienie

Cięcie blach gilotyną to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów wycinania blach w linii prostej. W RA Construction oferujemy tę usługę, wykorzystując wysokiej klasy maszynę CNC. Dzięki jakości posiadanego sprzętu możemy zagwarantować naszym klientom doskonała precyzję przy cięciu blach oraz maksymalnie sprawne wykonanie zlecenia. Nowoczesne zaplecze technologiczne, a także wykwalifikowana kadra umożliwia nam cięcie kilku gatunków metali o przeróżnych grubościach i wymiarach. Decydując się na współpracę z RA Construction masz gwarancję doskonale wykonanego zlecenia oraz dotrzymania ustalonego terminu. Podejmujemy się nawet najbardziej niestandardowych prac związanych z wycinaniem blach.

Cięcie blachy gilotyną – zadanie dla specjalistów

Gilotyny do cięcia blach działają podobnie do gilotyn stosowanych w przemyśle drukarskim, które są tam wykorzystywane do cięcia papieru lub kartonu do określonego rozmiaru z absolutną dokładnością. Maszyny te mogą być używane do kształtowania blach o różnych rozmiarach. Dopracowany proces ścinania minimalizuje odkształcenia arkusza blachy, zapewniając doskonałe efekty końcowe. Cięcie tego typu zazwyczaj jest jednym z wielu etapów całego procesu kształtowania metalu. W naszej ofercie znajduje się dodatkowo m.in. usługa gięcia blach. Gilotyny stały się podstawą dla wielu różnych firm, zajmujących się obróbką metali. Jeśli jednak nie masz zamiaru korzystać z tego typu urządzeń na co dzień, nie musisz kupować gilotyny na własność. Możesz zlecić nam wycinanie blach, nie martwiąc się o obsługę specjalistycznego sprzętu.

Profesjonalne cięcie blach – zalety tego rozwiązania

Jako proces kształtowania metalu, cięcie gilotynowe zapewnia szereg korzyści. Przede wszystkim z pomocą specjalistycznego sprzętu można uzyskać bardzo dokładny, dopasowany do wymagań danego projektu produkt końcowy, który spełnia przedstawione przez klienta wytyczne. Plusów jest jednak więcej. Jedną z największych zalet cięcia blachy gilotyną jest to, że urządzenia te wykonują swoje zadania z niesamowitą wydajnością. Jeśli dane arkusze muszą zostać docięte do dokładnie tych samych rozmiarów, można obrabiać wiele z nich jednocześnie, układając je jeden na drugim. Pozwala to na wykonanie pracy w znacznie krótszym czasie, niż w przypadku innych metod cięcia. Do atutów tego rozwiązania należy zaliczyć także stosunkowo niski koszt usługi oraz brak efektów ubocznych na ciętym metalu. Szukasz doświadczonych specjalistów, gwarantujących cięcie blach z doskonałą dokładnością i w krótkim terminie? Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Potrzebujesz
porady?

zadzwoń do specjalisty ds.
sprzedaży

Doradztwo specjalistyczne

specjalista do spraw sprzedaży

Maciej Ankudowicz