Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Półki do stołów przemysłowych

Doskonale zaaranżowane stanowisko robocze, dostosowane do rzeczywistych potrzeb pracownika, przyczynia się do zmniejszenia jego zmęczenia, podniesienia poziomu bezpieczeństwa i zwiększenia wydajności. W RA Construction projektujemy oraz wdrażamy rozwiązania, które poprawiają efektywność każdej pracy. Nasze meble przemysłowe cechują się znakomitą ergonomią, wytrzymałością, a także funkcjonalnością. W ofercie mamy również dodatkowe akcesoria do stanowisk roboczych, które zwiększają możliwości operatorów i poprawiają komfort wypełniania zawodowych obowiązków. Jedną z kategorii tych akcesoriów są półki przemysłowe. Wykonane z bardzo solidnej płyty wiórowej melaminowanej, cechują się bardzo dobrą wytrzymałością oraz wygodą użytkowania.

Półka nad stołem – kątowa, klasyczna lub z przegrodami

Urządzając stanowisko robocze, warto zwrócić uwagę na to, które elementy wyposażenia zagwarantują efektywną i bezpieczną pracę, pomagając np. zachować porządek w danym miejscu. Nasza oferta obejmuje półki przemysłowe do montażu nad stołem w kilku wersjach. Modele kątowe posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i są wyposażone w specjalną krawędź, która chroni umieszczone na półce przedmioty przed zsunięciem. Charakteryzują się nośnością do 20 kg. To doskonałe rozwiązanie w przypadku stołów serwisowych i montażowych. Półka kątowa ułatwia dostęp do najważniejszych narzędzi lub wyposażenia, oszczędzając przy tym miejsce na blacie stołu.

Popularnym rozwiązaniem są również półki przemysłowe z przegrodami np. na kartony, które umożliwiają komfortowe przechowywanie dużych i małych pudełek. Opakowania znajdą się zawsze w zasięgu ręki pracownika. Modele z przegrodami są dostępne w kilku wymiarach. Doskonale spełnią swoją rolę we wszystkich miejscach, w których pakuje się produkty. Nasz szeroki asortyment półek montowanych nad stołem uzupełniają klasyczne wersje ze specjalnie zaprojektowaną konstrukcją, wytrzymującą obciążenia do 40 kg.

Półki przemysłowe – praktyczne rozwiązanie dla skomputeryzowanych stanowisk

Właściciele firm bardzo często wybierają także półki na komputery i akcesoria komputerowe. Umieszczenie klawiatury lub PC bezpośrednio na stole warsztatowym ogranicza wolną przestrzeń oraz zwiększa ryzyko uszkodzenia danego sprzętu. Półki przemysłowe RA Construction, które są dostosowane do wyposażenia komputerowego, pozwalają w prosty sposób zorganizować nowoczesne stanowisko pracy. Naszą ofertę dopełnia duża półka montowana pod blatem stołu, na której nie tylko można umieścić sprzęt komputerowy, ale i narzędzia, komponenty czy gotowe produkty. Wszystkie półki przemysłowe łatwo zamontować, korzystając z dołączonych w zestawie śrub. Jeśli masz pytania, związane z asortymentem RA Construction – zapraszamy do kontaktu.

Półki do stołów

W tej kategorii umieściliśmy wszystkie półki, które dedykujemy do naszych stołów przemysłowych. Niezależnie od tego czy poszukujecie Państwo półki nad blatem stołu, półki kątowej czy półki z przegrodami na kartony. Wszystkie te oraz inne rozwiązanie, które ułatwią pracę znajdziecie właśnie tutaj.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami, które znajdziecie na stronie TUTAJ.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…