Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Niezawodne zabezpieczenie blatu stołu przemysłowego

Jako RA Construction dostarczamy meble przemysłowe, które są doskonale dopasowane do potrzeb naszych klientów i gwarantują znakomitą ergonomię pracy. Jednak nasza oferta obejmuje nie tylko stoły, wózki i akcesoria do mebli przemysłowych. Specjalizujemy się także w projektowaniu oraz montowaniu zabezpieczeń stanowisk roboczych. W asortymencie mamy kilka rodzajów blatów do stołów warsztatowych, montażowych, serwisowych czy laboratoryjnych. Niezawodna ochrona blatu podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania mebli, zabezpiecza ich powierzchnię oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia wszelkiego rodzaju towarów, pakunków czy narzędzi, które znajdą się na danym stanowisku roboczym. W zależności od środowiska pracy, chętnie doradzimy, które zabezpieczenie blatu stołu będzie najlepszym wyborem.

Sprawdzone zabezpieczenie stołu – blat z filcem technicznym lub z gumy NBR

Nasze stoły warsztatowe, wózki, szafki i wiele innych elementów firmowego wyposażenia charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz trwałością i pozwala na praktyczne zaaranżowanie każdego stanowiska pracy. Jeśli wybierzesz solidny stół przemysłowy, możesz dodatkowo uzupełnić go specjalnym zabezpieczeniem blatu, które będzie dopasowane do profilu prowadzonej działalności. Oferujemy m.in. blaty z gumy zabezpieczającej, które nie tylko skutecznie chronią powierzchnię stołu, ale także charakteryzują się właściwościami antypoślizgowymi – praca jest komfortowa i bezpieczna. Guma mocuje się do blatu za pomocą taśmy dwustronnej, więc można ją w każdym momencie wymienić na nową. Popularnym rozwiązaniem jest także zabezpieczenie blatu stołu w formie filcu technicznego. Materiał ten bardzo dobrze chroni przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Solidna ochrona blatu stołu – blacha nierdzewna lub ocynkowana

Jeśli szukasz skutecznego zabezpieczenia stołu przemysłowego, Twoje oczekiwania na pewno spełni rozwiązanie w postaci warstwy ochronnej z blachy nierdzewnej lub ocynkowanej. W obu przypadkach zabezpieczenia te gwarantują doskonałą odporność na korozję i przedłużają żywotność stołów. Blacha nierdzewna to doskonały wybór do miejsc, w których pracuje się z wszelkiego rodzaju substancjami żrącymi, smarami czy rozpuszczalnikami. Natomiast blacha ocynkowana będzie idealnym zabezpieczeniem blatu stołu także w przypadku kontaktu z wysokimi temperaturami. Jeśli zastanawiasz się, która ochrona blatu stołu jest najskuteczniejsza – zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści wskażą odpowiednie rozwiązanie.

Półki na komputer – bezpieczna przestrzeń dla nowoczesnego sprzętu

W naszej ofercie znajdziesz m.in. bardzo praktyczne półki na komputer. Montujemy je pod blatem mebli przemysłowych, dzięki czemu wygodnie możesz ustawić na nich jednostkę stacjonarną. To o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie od umieszczania komputera bezpośrednio na podłodze, zwłaszcza jeśli prace prowadzone są w środowisku, w którym może dojść do zalania posadzki. Dzięki lokalizacji półki komputer jest zawsze w zasięgu ręki. Nie zajmuje również cennego miejsca na blacie stołu. Jeśli w danym momencie PC nie jest umieszczony pod stołem warsztatowym, nic nie stoi na przeszkodzie, by na półce przechowywać inne narzędzie pracy.

Akcesoria komputerowe – solidne podstawki i mocowania

W projektach RA Construction wykorzystujemy również bardzo funkcjonalne rozwiązania dla akcesoriów komputerowych. Oferta obejmuje m.in. praktyczne ramiona do mocowania monitorów VESA. Dzięki temu uzupełnieniu stanowiska roboczego ekran zawsze znajduje się w odpowiedniej pozycji, nie męczy wzroku i jest doskonale widoczny. To rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia pracę, a monitor nie zajmuje niepotrzebnie miejsca na blacie stołu lub biurka. Ramiona dostępne są w dwóch wersjach – krótszej i dłuższej. Nasz asortyment obejmuje także bardzo przydatne półki na klawiatury, co sprawia, że można jeszcze efektywniej zaoszczędzić miejsce na stanowisku roboczym.

Blaty na komputer – maksymalna ergonomia pracy

Dzięki naszym dodatkowym akcesoriom komputeryzacja każdego stanowiska pracy będzie bardzo komfortowa. Wykorzystując praktyczne półki lub mocowania, nie musisz poświęcać powierzchni blatu na komputer. Każdy komponent wykonany jest z bardzo solidnego materiału, więc długo posłuży w doskonałym stanie. W zestawie z akcesoriami znajdziesz wszystkie niezbędne elementy montażowe – ich instalacja jest bardzo prosta. Jeśli masz pytania związane z półkami na komputer lub innymi akcesoriami z naszej oferty, np. metalowymi szafkami, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań.

Akcesoria komputerowe

Niejednokrotnie nasi klienci zgłaszali potrzebę używania komputera w miejscu pracy. Rozbudowa stanowiska pracy o akcesoria komputerowe nigdy nie była tak prosta. Do wybranej konfiguracji stołu wystarczy dobrać wyposażenie, które sprawi, że praca na nim stanie się bardziej efektywna. W swojej ofercie posiadamy liczne udogodnienia, takie jak półka na komputer czy montaż na monitor w standardzie VESA.

Stale się rozwijamy dlatego, jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie tego czego szukasz, napisz do nas. Na pewno znajdziemy doskonałe rozwiązanie, dopasowane od Twoich potrzeb.

Zapraszamy do zobaczenia naszej strony poświęconej realizacjom oraz strony na Facebooku.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…