Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Akcesoria do mebli przemysłowych

Oferta RA Construction obejmuje nie tylko wytrzymałe oraz ergonomiczne meble przemysłowe. Każde zaprojektowane i przygotowane przez nas stanowisko jest doskonale dopasowane do potrzeb klienta, m.in. dzięki szerokiej gamie akcesoriów, które można dodawać do zamawianych mebli. Proponujemy wybór komponentów poszerzających funkcjonalność stołów wykorzystywanych w warsztatach, halach produkcyjnych, garażach, montowniach, a także w różnego rodzaju zakładach pracy. Nasze akcesoria sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest praktyczna powierzchnia robocza i odpowiednia ilość miejsca do przechowywania narzędzi. Dzięki nim w prosty sposób poprawisz bezpieczeństwo, komfort oraz efektywność pracy.

Półki i szafki, czyli praktyczne uzupełnienie stanowiska roboczego

Dodatkowe akcesoria możesz wybrać już na etapie projektowania mebli przemysłowych lub zamówić je jako uzupełnienie wcześniej przygotowanych stołów. Dobrze skonfigurowane stanowisko pozwoli zaoszczędzić czas i środki potrzebne do wykonania pracy. Nasza oferta obejmuje m.in. bardzo praktyczne szafki do przechowywania narzędzi oraz różnego rodzaju wyposażenia. Dzięki drzwiczkom zamykanym na kluczyk masz pewność, że żadna niepowołana osoba nie będzie miała wglądu np. do schowanej dokumentacji. Szafki dostępne są w kilku wariantach – z pojedynczą dużą komorą, kilkoma szufladami lub kontenerami. Bez trudu wybierzesz wariant, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Oferta akcesoriów obejmuje również wiele typów półek, szuflad i pojemników. Znajdziesz u nas półki, które można zamontować nad stołem lub pod nim, zyskując dodatkową powierzchnię roboczą. Komponenty te wykonane są z bardzo trwałych materiałów. Szuflady umożliwiają wygodne przechowywanie drobnych akcesoriów i mniejszych narzędzi, natomiast pojemniki doskonale sprawdzają się m.in. w roli organizerów na podzespoły montażowe. Wszystkie wymienione akcesoria pozwalają zachować idealny porządek na stanowisku roboczym, zwiększają poziom bezpieczeństwa pracownika, poprawiają jego komfort pracy oraz przyspieszają wykonywanie poszczególnych zadań.

Dodatkowe akcesoria do mebli przemysłowych

Produkty RA Construction możesz uzupełnić nie tylko o szafki czy półki. W ofercie akcesoriów dostępne są również materiały zabezpieczające powierzchnię blatów, rolki na etykiety i folie, ścianki narzędziowe, wieszaki na klucze czy uchwyty na monitory. Dzięki szerokiej gamie dodatkowych komponentów stworzysz stanowisko gwarantujące zupełnie nową jakość pracy. Jeśli masz pytania związane z akcesoriami – zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą dobrać rozwiązania, które w pełni odpowiadają potrzebom Twojej działalności.

Akcesoria do stołów przemysłowych

Przedstawiamy Państwu ogrom możliwości dowolnej modyfikacji naszych stołów montażowych i warsztatowych jakie niosą akcesoria. Dzięki licznym rozwiązaniom dostępnym w naszej ofercie, możecie w bardzo prosty sposób ze stołu na 4 nogach zrobić specjalistyczne stanowisko do pakowania, kontroli jakości, warsztatu czy serwisu elektroniki. W dodatku bez zbędnego przepłacania ponieważ, wyposażenie wybieracie sami według własnego uznania i potrzeb. Wyposażenie dodatkowe zostało podzielone na 2 główne kategorie „szafki metalowe” oraz „inne„.

Szafki narzędziowe z szufladami

Szafki metalowe z szufladami cieszą się Państwa zainteresowaniem od samego początku istnienia naszej firmy. Dzięki stworzeniu kilku sprawdzonych rozwiązań takich jak „szafka z drzwiczkami” i „szafka z 3 szufladami” oraz po prostu zwykła „szuflada wysoka” możemy oferować Państwu najwyższej jakości meble metalowe. Produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Jak zrobić stół komputerowy?

Nic bardziej prostego. Wybierz podstawę stołu i wejdź tutaj w celu wybrania akcesoriów, które Cię interesują. Komputeryzacja procesów produkcyjnych stale się rozwija dlatego wychodzimy Państwu na przeciw ze swoimi rozwiązaniami.

Zabezpiecz swój blat

Jeżeli chcecie wydłużyć żywotność swojego stołu to ta kategoria jest przygotowana dla Was. To właśnie tutaj znajdziecie niezbędne informacje na temat jak zabezpieczyć blat stołu warsztatowego i przemysłowego.

Oświetlenie stołów przemysłowych

Kategoria zawiera informacje edukacyjne mające przedstawić Państwu priorytet stosowania odpowiednio dobranego oświetlenia w miejscu pracy jak i również Znajdziecie również produkty znajdujące się w ofercie naszej firmy.

Półki do stołów montażowych

Jeżeli szukacie rozwiązania na problem stworzenia większej powierzchni magazynowej przy stanowisku to doskonale trafiliście. Wszystko o półkach nad blatem i pod blatem. O półkach kątowych i bez regulacji kąta pochylenia. 

Ścianki narzędziowe

Jak stworzyć doskonale dopasowany stół warsztatowy? Co można umieścić na naszej ściance narzędziowej? Te oraz wiele innych cennych informacji na temat nadstawek stołów warsztatowych roboczych, stołów ślusarskich i stanowisk przemysłowych.

Stoły do pakowania wyposażenie dodatkowe

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa zbiór akcesoriów, które dedykujemy do naszych stanowisk do pakowania. Nie ma znaczenia czy oczekujecie prostego stołu do  pakowania paczek czy wyspecjalizowanego stołu komputerowego do pakowania. Wszystko czego potrzebujecie znajduje się w tej zakładce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i stroną na Facebooku.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…