Akcesoria do stołów przemysłowych

Przedstawiamy Państwu ogrom możliwości dowolnej modyfikacji naszych stołów montażowych i warsztatowych jakie niosą akcesoria. Dzięki licznym rozwiązaniom dostępnym w naszej ofercie, możecie w bardzo prosty sposób ze stołu na 4 nogach zrobić specjalistyczne stanowisko do pakowania, kontroli jakości, warsztatu czy serwisu elektroniki. W dodatku bez zbędnego przepłacania ponieważ, wyposażenie wybieracie sami według własnego uznania i potrzeb. Wyposażenie dodatkowe zostało podzielone na 2 główne kategorie „szafki metalowe” oraz „inne„.

Szafki narzędziowe z szufladami

Szafki metalowe z szufladami cieszą się Państwa zainteresowaniem od samego początku istnienia naszej firmy. Dzięki stworzeniu kilku sprawdzonych rozwiązań takich jak „szafka z drzwiczkami” i „szafka z 3 szufladami” oraz po prostu zwykła „szuflada wysoka” możemy oferować Państwu najwyższej jakości meble metalowe. Produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Jak zrobić stół komputerowy?

Nic bardziej prostego. Wybierz podstawę stołu i wejdź tutaj w celu wybrania akcesoriów, które Cię interesują. Komputeryzacja procesów produkcyjnych stale się rozwija dlatego wychodzimy Państwu na przeciw ze swoimi rozwiązaniami.

Zabezpiecz swój blat

Jeżeli chcecie wydłużyć żywotność swojego stołu to ta kategoria jest przygotowana dla Was. To właśnie tutaj znajdziecie niezbędne informacje na temat jak zabezpieczyć blat stołu warsztatowego i przemysłowego.

Oświetlenie stołów przemysłowych

Kategoria zawiera informacje edukacyjne mające przedstawić Państwu priorytet stosowania odpowiednio dobranego oświetlenia w miejscu pracy jak i również Znajdziecie również produkty znajdujące się w ofercie naszej firmy.

Półki do stołów montażowych

Jeżeli szukacie rozwiązania na problem stworzenia większej powierzchni magazynowej przy stanowisku to doskonale trafiliście. Wszystko o półkach nad blatem i pod blatem. O półkach kątowych i bez regulacji kąta pochylenia. 

Ścianki narzędziowe

Jak stworzyć doskonale dopasowany stół warsztatowy? Co można umieścić na naszej ściance narzędziowej? Te oraz wiele innych cennych informacji na temat nadstawek stołów warsztatowych roboczych, stołów ślusarskich i stanowisk przemysłowych.

Stoły do pakowania wyposażenie dodatkowe

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa zbiór akcesoriów, które dedykujemy do naszych stanowisk do pakowania. Nie ma znaczenia czy oczekujecie prostego stołu do  pakowania paczek czy wyspecjalizowanego stołu komputerowego do pakowania. Wszystko czego potrzebujecie znajduje się w tej zakładce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i stroną na Facebooku.

Ostatnie realizacje