Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Stoły magazynowe do pakowania
RA Construction

Przedstawiamy Państwu swoje rozwiązanie na wzrost efektywności pracy w Waszym zakładzie. Stoły do szybkiego pakowania paczek to modułowe stanowiska pracy, które cieszą się coraz większą popularnością zarówno na terenie Polski jak i całej Europy.
Możliwość dowolnej konfiguracji stołu sprawia, że nasze produkty stają się dokładnie dopasowane do potrzeb determinowanych przez charakter pracy na stanowisku. Stoły do pakowania to produkty stworzone w celu poprawy efektywności i komfortu pracy. Ergonomiczne podejście do sprawy pozwoliło zaprojektować stoły w 3 uniwersalnych rozmiarach blatu, do których możemy zastosować dedykowane akcesoria. Tworząc tym samym personalizowanie stoły do pakowania, które pomogą wprowadzić lepszą organizację pracy.

projekt stołu do pakowania paczek

Jakie korzyści możemy Ci zagwarantować?

Ergonomia miejsca pracy raconstruction

Postawisz na ergonomię!

Jakość pracy przełoży się na ogólny wzrost wydajności. Więcej zrobisz w tym samym czasie

szybsze pakowanie paczek raconstruction

Zwiększysz wydajność!

Zadbasz o komfort swoich pracowników co przełoży się na jakość ich pracy

Jak zmniejszyć zużycie materiałów do Pakowania

Zmniejszysz zużycie materiałów

Bonusem jest dodatkowa oszczędność czasu i pieniędzy dzięki ograniczonemu zużyciu materiałów do pakowania

wzrost wydajności procesu pakowania raconstruction

Zwiększysz swoje możliwości!

Doskonale zorganizowane, wydajne i rentowne miejsce pracy pozwoli Ci szybko rozwinąć skrzydła.

Co mówią o nas nasi klienci?

John Doe
John Doe@username
Czytaj więcej
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Czytaj więcej
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Czytaj więcej
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Poprzedni
Następny

Jak wybrać stół do pakowania? - prosta, szybka i przejrzysta instrukcja

Konfiguracji możemy dokonać samemu. Pierwszym krokiem jest wybór bazy stołu. Następnie dodajemy do niej odpowiednie wyposażenie dodatkowe. Niekiedy łatwiej jest wybrać coś dla siebie spośród gotowych już rozwiązań, które znajdują się na dole strony. Oczywiście gotowe produkty również podlegają dowolnej konfiguracji. Jesteśmy przekonani, że nasze stoły do pakowania paczek świetnie sprawdzą się w Twoim zakładzie.

 Wybór wielkości blatu stołu do pakowania brzmi na czynność dość prostą. Każdy z nas posiada metrówkę i dozę wyobraźni. Dysponując odpowiednią wiedzą na temat niezbędnych narzędzi oraz rodzaju pracy jaki będziemy na nim wykonywać, możemy w miarę precyzyjnie określić swoje zapotrzebowanie. Należy pamiętać, że odpowiednia wielkość blatu stołu to rzecz elementarna.

konstrukcja stołu do pakowania z profili stalowych

Prosty wybór rozmiaru blatu stołu do pakowania

zasięg pracownika w obszarze stołu ra construction

Podstawowym zadaniem jakie należy sobie postawić to określenie charakterystyki pracy przy stole. Czyli ustal, czy praca będzie wykonywana na siedząco czy stojąco? Dążymy do tego, by móc zapewnić naszym klientom maksymalny komfort pracy. Jest to bardzo istotna kwestia, która ma bezpośrednie przełożenie na komfort i wydajność pracownika.

Dodatkowo blat na wyrost może być doskonałym pomysłem, który docenisz dopiero w trakcie użytkowania. Lepiej mieć finalnie za dużo miejsca niż żałować, że ma się go za mało. Nie zapominamy również o nadbudowie stanowiska, które ma służyć jako nośnik dla odpowiednich akcesoriów. Więcej informacji na ten temat poniżej.

Najważniejsze cechy stołów magazynowych do pakowania RA Construction

Blat hpl do stołu do pakowania ra construction

Blaty HPL

 

blacha na blacie stołu do pakowania ra construction

Blaty z blachy ocynkowanej – gdy planujesz używać nożyka i chcesz mieć bardzo wytrzymały na zarysowania, uszkodzenie czy zniszczenie blat to blacha ocynkowana jako powłoka wierzchnia jest właśnie dla Ciebie.

stabilność stołu do pakowania ra construction

Bardzo wysoka stabilność – nasze stanowiska do pakowania projektujemy z wielką starannością i dobieramy materiały konstrukcyjne w taki sposób, by zapewnić najwyższą wygodę użytkowania. Zazwyczaj używamy profili 30x30x2mm, dzięki któremu masz pewność, że przy obciążeniu do 300 kg nie utracisz stabilności stołu.

stopka poziomująca do stołu

Regulowane stopki poziomujące – oto kolejny szczegół, który pozwala na wypoziomowanie stanowiska do pakowania czy usunięcia efektu kiwania się stołu na nierównej powierzchni w kilka sekund. Regulacja jest możliwa przy użyciu klucza płaskiego 13mm.

półka do stołu do pakowania ikona ra construction

Płynnie regulowane półki – niesamowicie funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na płynną regulację wysokości półek stołu. Wystarczy poluzować śruby mocujące, ustawić odpowiednią dla siebie wysokość i ponownie zabezpieczyć półkę śrubami. Proste prawda?

regulacja wysokości blatu ra construction

Regulacja wysokości blatu – umożliwia ustawienie wysokości w zakresie 750-1150mm. Regulacja skokowa co 50mm jest możliwa po odkręceniu śrub zabezpieczających, znajdujących się przy każdej nodze stołu.

Jesteśmy polskim producentem i wszystkie nasze produkty są wytwarzane na terenie Polski. Sprzedajemy na terenie UE

Nasze stoły wykonujemy z wielką starannością i dbałością o detale dzięki czemu Ty możesz cieszyć się komfortem.

Reprezentujemy indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów. Projekt i wycenę otrzymasz za darmo!

Wszystkie nasze produkty są opatrzone 36 miesięczną gwarancją producenta.

akcesoria stołów do pakowania paczek

Akcesoria stołów do pakowania paczek

Wybór podstawy już za nami. Warto teraz pomyśleć o nadbudowie stanowiska. Modułowość naszych stołów magazynowych do pakowania pozwala na stworzenie praktycznie dowolnej konfiguracji z akcesoriami do pakowania z oferty RA Construction. Podstawowym rozwiązaniem są między innymi: półka warsztatowa do stołu, regulowana półka narzędziowa, półka dolna do stołu, uchwyt VESA, półka na komputer, oświetlenie stołu czy meble metalowe. Dzięki odpowiedniemu doborowi niezbędnego wyposażenia możemy znacząco zwiększyć funkcjonalność naszych stołów magazynowych do pakowania.

oświetlenie led RA Construction

Oświetlenie LED RA Construction

Wysokiej jakości oświetlenie LED RA Construction doskonale zapewni dodatkowe doświetlenie miejsca pracy.  Dostępne jest w 3 wariantach 20,40 oraz 60 W. Zestaw oświetleniowy składa się z lampy, włącznika i przewodu zasilającego o długości 3m. Lampa objęta jest 36 miesięczną gwarancją producenta.

Półka z przegrodami na kartony RA Construction

Czym byłby stół do pakowania bez półki z przegrodami na kartony RA Construction? No właśnie! Wychodzimy CI naprzeciw i przedstawiamy idealne rozwiązanie dla każdego. Półka z przegrodami umożliwia przechowywanie kartonów różnej wielkości. Dzięki 2 wysokościom i możliwości przestawiania przegród otrzymujesz możliwość doboru ilości oraz wielkości pudełek dokładnie do swoich potrzeb. 

półka_kartony ra construction
półka na komputer ra construction

Półka boczna na komputer RA Construction

Idąc dalej tropem komputeryzacji, przy stanowisku również musi się znaleźć miejsce na PC. Półka boczna jest prosta w montażu i obsłudze. Z pewnością spełni Twoje oczekiwania i zapewni bezpieczeństwo Twojemu sprzętowi.

Uchwyt na worki na śmieci RA Cosntruction

Wysuwany, wytrzymały i prosty w użyciu. Takimi epitetami określimy stelaż na worki na śmieci. Dzięki wysuwanej spod blatu konstrukcji wyposażonej w łożyskowane prowadnice zaoszczędzisz cenne miejsce w obrębie stanowiska.

uchwyt na worki ra construction
uchwyt na skaner ra construction

Uchwyt na skaner RA Construction

W przypadku gdy postawisz na komputeryzację stanowiska z pewnością pojawi się potrzeba przechowywania skanera ręcznego. Mamy rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie. Proste, wytrzymałe i skuteczne. 

Szuflada metalowa niska RA Construction

Doskonałe rozwiązanie dla każdego kto chce odrobinę zwiększyć przestrzeń roboczą. Metalowa, lakierowana proszkowo konstrukcja wyposażona w zamek. 

szuflada warsztatowa ra construction
szuflada metalowa ra construction

Szuflada metalowa wysoka RA Construction

Odrobinę większa wersja szuflady metalowej dla bardziej wymagających użytkowników. Szuflada wyposażona w prowadnice kulkowe. 

Szafka metalowa z drzwiczkami RA Construction

Montowana pod blat konstrukcja o wymiarach 500x500x500mm. Całość lakierowana proszkowo. Drzwiczki oczywiście zamykane na klucz. W środku istnieje możliwość wstawienia półki.

metalowa szafka z drzwiczkami
metalowa szafka z 3 szufladami ra construction

Metalowa szafka z 3 szufladami RA Construction

Combo rozwiązanie pozwalające na znaczne zwiększenie przestrzeni roboczej. Całość konstrukcji wykonujemy z blachy zimnowalcowanej 1mm. Szuflady wyposażamy w prowadnice kulkowe, które zapewniają pełen wysuw. Zamek centralny, który zastosowaliśmy w tym przypadku pozwala na zamknięcie lub otwarcie wszystkich szuflad.

Napisz do nas i otrzymaj darmowy projekt

 

Wierzymy, że dzięki dobrze dopasowanym stanowiskom będziesz w stanie rozwinąć skrzydła i wrócisz do nas jak nasi dotychczasowi klienci.