Oferta
Stoły i wózki przemysłowe

Wykonujemy kompleksowe zamówienia na stoły przemysłowe pod wymogi klienta.

Doradzamy najlepsze możliwe rozwiązania i dopasowujemy je pod indywidualne potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a nastepnie wysłanie zapytania w formularzu ofertowym:

Stoły montażowe do pakowania

Producent mebli przemysłowych RA Construction przedstawia Państwu swoje rozwiązanie na wzrost efektywności pracy w Waszym zakładzie. Stoły do szybkiego pakowania paczek to modułowe stanowiska pracy, które cieszą się co raz większą popularnością zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. Możliwość dowolnej konfiguracji stołu sprawia, że nasze produkty stają się dokładnie dopasowany do potrzeb determinowanych przez charakter pracy na stanowisku.

Stoły do pakowania – co warto wiedzieć?

Stoły do pakowania to produkty stworzone w celu poprawy efektywności i komfortu pracy. Ergonomiczne podejście do sprawy pozwoliło zaprojektować stoły w 3 uniwersalnych rozmiarach blatu, do których możemy zastosować dedykowane akcesoria. W postaci półki górnej, półki na pudełka kartonowe, oświetlenia czy po prostu rolki na folię do pakowania. Tworząc tym samym personalizowanie stoły do pakowania, które pomogą wprowadzić lepszą organizację pracy. Konfiguracji możemy dokonać samemu. Pierwszym krokiem jest wybór bazy stołu. Następnie dodajemy do niej odpowiednie wyposażenie dodatkowe. Niekiedy łatwiej jest wybrać coś dla siebie spośród gotowych już rozwiązań, które znajdują się na dole strony. Oczywiście gotowe produkty również podlegają dowolnej konfiguracji. Jesteśmy przekonani, że nasze stoły do pakowania paczek świetnie sprawdzą się w Twoim zakładzie.

Profesjonalne stoły do pakowania paczek

Stół do pakowania przesyłek to mebel, który pozwala na szybkie, wygodne, łatwe i dokładne spakowanie dużej ilości paczek i przesyłek. Jak wspomniano wcześniej są one obowiązkowym wyposażeniem m.in. magazynów, i przedsiębiorstw, które zajmują się sprzedażą wysyłkową. Dzięki takim stołom możemy pozytywnie wpłynąć na komfort i jakość pracy.

Pakowanie dużej ilości paczek, często jest dość żmudne, niekiedy trudne i zajmuje dużo czasu. Każdą przesyłkę trzeba osobno owinąć folią, włożyć do pudełka lub koperty, okleić i zaadresować.  Zauważamy pewien algorytm tyczący się pakowania paczek, ustalimy niezbędne narzędzia i działamy. Aby można było dobrze powtarzać wcześniej ustalony algorytm, to konieczne jest zadbanie o odpowiednie miejsce pracy. Sklep raconstruction.pl wyszedł na przeciw takim oczekiwaniom i wprowadził na rynek serię stołów do pakowania, które są niezwykle funkcjonalne i ergonomiczne. Z pewnością świetnie się sprawdzą w każdym przedsiębiorstwie.

Zastosowanie stołów do pakowania 

Stoły kompletacyjne zmieniają jakość pracy.  Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby są różne i wynikają z wielu czynników takich jak wielkość zakładu pracy, ilość wysyłek, budżet itp. W naszym sklepie dostępne są różne gotowe rozwiązania dedykowane zarówno do małych zakładów jak i dużych graczy, których zapotrzebowanie na stanowiska jest dużo większe. Oferta stołów do pakowania zawiera zarówno najprostsze projekty, które ograniczają się do blatu oraz rolki do zamocowania folii, jak i bardzo rozbudowane wersje, które posiadają takie akcesoria dodatkowe jak uchwyt do monitora, półka na drukarkę, uchwyt na skaner, czy nawet szafki metalowe i szuflady. Wszystkie produkty posiadają 24 miesięczną gwarancję.

Stoły do pakowania nasza specjalność

Specjalnością firmy RA Construction jest indywidualne podejście do klienta. Zdajemy sobie sprawę, że chcąc dokonać wyboru stanowiska lub stanowisk pracy stoimy przed bardzo odpowiedzialną decyzją, która może w dwojaki sposób wpłynąć na efektywność oraz jakoś pracy. Przez kilka lat swojej działalności mamy przyjemność współpracować z licznymi firmami z różnych branży przemysłu. Nabywane cały czas doświadczenie pozwala nam się zmieniać i dopracowywać wszystkie detale w naszych produktach. Tak, by praca na nich była przyjemnością. Widzimy pozytywne zmiany u naszych klientów dostajemy dodatkową energię do działania. Cieszymy się co raz większym zaufaniem zarówno małych jak i bardzo dużych kontrahentów.  Zachęcamy do odwiedzenia strony realizacji stołów do pakowania, gdzie znajdują się licznie opisane współprace z naszymi wybranymi kontrahentami.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…