Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Inne akcesoria do mebli przemysłowych

Odpowiednie akcesoria do stanowisk roboczych mogą błyskawicznie rozwiązać problem utraty czasu i energii spowodowany bałaganem w miejscu pracy. Poprawiają również efektywność wszelkich działań, zwiększają ich precyzję, zmniejszają zmęczenie oczu i mięśni, a w wielu przypadkach gwarantują też niezbędne bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ergonomiczne stoły i wózki przemysłowe, lecz także szeroką gamę akcesoriów, które pozwalają przygotować stanowiska dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki nim maksymalnie zwiększysz funkcjonalność mebli przemysłowych, co przełoży się na wydajność pracowników i zyski firmy.

Szeroki wybór funkcjonalnych akcesoriów do stołów warsztatowych

W ofercie RA Construction dostępne jest wszystko to, czego potrzeba do wypełniania codziennych obowiązków zawodowych w miejscach, takich jak: magazyny, warsztaty, montownie, garaże, centra logistyczne, zakłady produkcyjne czy sortownie. W asortymencie posiadamy m.in. praktyczne półki efektywnie zwiększające przestrzeń roboczą i ułatwiające zachowanie idealnego porządku na stanowisku pracy. Można je zamontować zarówno pod blatem stołu przemysłowego, jak i nad nim. Dostępne są również pojemne szafki zamykane na klucz, w których bezpiecznie przechowasz wyposażenie, akcesoria oraz dokumentację. Szafki występują w kilku typach – klasycznych lub z szufladami. Można także zdecydować się na zamontowanie w meblach przemysłowych samych szuflad, ułatwiających porządkowanie mniejszych narzędzi.

Akcesoria rozszerzające przestrzeń roboczą to jednak niejedyna pozycja w naszej ofercie dodatkowego wyposażenia. W projektach mebli warsztatowych możesz wykorzystać również takie rozwiązania jak specjalne rolki na etykiety, które doskonale sprawdzają się m.in. w magazynach i wszelkich firmach, zajmujących się pakowaniem przesyłek. Dostępne są także specjalne ścianki narzędziowe, wieszaki na klucze i przegródki na kartony. Dzięki nim niezbędne wyposażenie zawsze będzie się znajdować w zasięgu ręki pracownika.

Wysoka jakość dodatkowych akcesoriów do mebli przemysłowych

Jako RA Construction dostarczamy wyłącznie sprawdzone, trwałe rozwiązania. Wszystkie komponenty do stołów czy wózków warsztatowych i innych mebli są wykonane z solidnych materiałów, które w doskonałym stanie posłużą przez wiele długich lat. Dbamy o to, by akcesoria były także funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu. Jeśli masz pytania, związane z naszym asortymentem lub chcesz zamówić indywidualny projekt mebli – zapraszamy do kontaktu.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…