Co mówią nasi klienci?

Referencje RA CONSTRUCTION

Niniejszym udzielamy firmie RA Construction naszych referencji dotyczących współpracy w zakresie projektowania oraz wykonania stołów packowych na nowy projekt naszej firmy.

W trakcie współpracy firma RA Construction wykazała się duża elastycznością oraz wzorową terminowością w trudnych czasach niedoboru surowców.
Szczególnie doceniam elastyczność i szybką reakcję na nasze dodatkowe zapytanie ofertowe.

Jakość produktów, projekt oraz wykonanie w 100% spełnia wymagania Rhenus Logistic Bolesławiec Sp.z.o.o.o.

Rhenus Logistic Bolesławiec Sp. z. o. o.

Niniejszym potwierdzamy, że Nasza firma współpracuje z firmą RA CONSTRUCTION Rafał Rozbicki w zakresie wyposażania naszych magazynów w Polsce i za granicą w nowe i ergonomiczne stanowiska do kontroli jakości oraz pakowania zamówień od roku 2019 do chwili obecnej.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z dostarczanych stanowisk, które są wykonane z. wysoką jakością i starannością. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z RA CONSTRUCTION Rafał Rozbicki jest bardzo duża elastyczność, terminowość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów.

Firma RA CONSTRUCTION Rafał Rozbicki wykazuje się zawsze pełnym profesjonalizmem połączonym z osobistym zaangażowaniem we współpracę.
 

To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę RA CONSTRUCTION Rafał Rozbicki, tym którzy poszukują solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego do współpracy

NO LIMIT LOGISTYKA

Niniejszym udzielamy firmie RA Construction Rafał referencji. Nasza współpraca z R.A. Construction rozpoczęła się w 2015 roku zakupem stołów warsztatowych. Od tego czasu zakres dostarczanego wyposażenia poszerzył się i obejmuje teraz wózki transportowe oraz stoły produkcyjne, i jakościowe. Ponadto dostawca wykazuje się dużą elastycznością w zakresie wytwarzania wyposażenia dostosowanego do naszych wymagań. 

Jakość produktów oraz terminy realizacji zleceń zawsze spełniały nasze oczekiwania, a bezpośredni kontakt z producentem pozwala na szybkie adresowanie potrzeb. 

Pattonair Poland Sp. z o.o.

KATCON Polska Sp. z.o.o zaświadcza kontakty biznesowe z firma RA Construction Rafał Rozbicki z siedzią w: Dobre (05-307), Wólka Kokosia 25.
Współpraca rozpoczęła się 06.02.2018 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo skuteczna.
W ramach zawartej umowy firma realizuje:
-wykonanie projektu oraz produkcja stanowisk do kontroli jakości
-wykonanie projektu oraz realizacji stanowisk Lidera..
Licząc na funkcjonalność produktu, warto skorzystać z oferty tego przedsiębiorstwa. Na korzyść współpracy z firma wychodzi duża dbałość o dostosowanie użyteczności towarów do indywidualnych potrzeb klienta.
Powierzając zadania pracownikom tego przedsiębiorstwa, udaje się wykluczyć zagrożenie poniesienia fiaska. Świadczenia wykonywane przez przedsiębiorstwo są gwarancją najwyższych standardów.
Niewątpliwie mocną stroną przedsiębiorstwa jest rzetelność. Za sprawą tego każdy kontrahent firmy może liczyć na najwyższe standardy współpracy.
Odpowiednie podejście do kontrahenta wywiera pozytywne wrażenie. Firma skutecznie identyfikuje potrzeby klienta.

KATCON Polska Sp. z.o.o

Niniejszym Listem Referencyjnym w imieniu spółki Bimex-Böllhoff Sp. z.o.o potwierdzam satysfakcjonująca współpracę z firmą RA CONSTRUCTION przy realizacji wyposażenia nowych stanowisk montażowych w siedzibie naszej firmy.
Przebieg współpracy pozwala mi zarekomendować firmę RA CONSTRUCTION jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę. Wykonanie oczekiwanego konceptu pras montażowych przebiegło pomyśnie z spełnieniem wszystkich podyktowanych wymaga technicznych. Realizacja zamówienia została zakończona w wyznaczonym czasie, zgodnie z ustalonymi warunkami
Obsługa oferowana przez firmę RA CONSTRUCTION była prowadzona w sposób fachowy. Komunikacja przebiegała bez zastrzeżeń z zachowaniem oczekiwanych kompetencji.
Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę RA CONSTRUCTION jako rzetelnego partnera w biznesie.

Bimex-Böllhoff Sp. z.o.o

Firma RA Construction Rafał Rozbicki pomogła stworzyć miejsce pracy dla mojego Młodego Naukowca. Współpraca rozpoczęła się 07.02.2018 i trwa stale, ponieważ Kamil cały czas się rozwija i co raz to potrzebuje nowego sprzętu.
Zakres współpracy zawiera:
• stworzenie spersonalizowanego stanowiska do badań,
• wyposażenie stanowiska w osprzęt ESD.
Firma zdecydowanie podchodzi indywidualnie do każdego kontrahenta i poświęca mu należytą ilość
czasu. Panowie mogą pochwalić się szeroką wiedzą na temat swojej działalności. Stół został
zaprojektowany specjalnie dla Kamila. Uwzględniając nawet jego przyzwyczajenia podczas pracy.Dzięki rozbudowanemu stanowisku Kamil może przechowywać swój sprzęt pomiarowy gotowy do użycia! Dodatkowo stoły zostały wyposażone w liczne akcesoria porządkujące pracę. Szczerze możemy polecić firmę RA Construction. Widać, że przedsiębiorstwu zależy na zadowoleniu nabywcy, dlatego od a do z praca świadczona jest ze stuprocentowym poświęceniem.

Patryk Wroński

TOPSIL GLOBAL potwierdza współpracę z firmą RA Construction Rafał Rozbicki z siedzią w: Dobre (05-307), Wólka Kokosia 25.
Współpraca rozpoczęła się 24.08.2018 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo owocna.
Zakres współpracy zawiera:
-stworzenie projektu oraz wykonanie stanowisk do kontroli jakości wyrobów.
Przedsiębiorstwo jakość towaru zawsze stawia sobie za priorytet. Według mnie stabilna marka produktów to podstawa udanej transakcji.
Trudno nie zauważyć, że towary znajdujące się w sprzedaży są wyjątkowo użyteczne. Firma realizuje indywidualne zamówienia, tak by wykorzystanie towaru było dostosowane do konkretnego klienta.
W interesach nic tak nie liczy się, jak dotrzymywanie terminów – polecany przedsiębiorca dobrze to rozumie. Prace oferowane przez firmę są wykonywane najszybciej na rynku.
Bez wątpienia mocną stroną przedsiębiorstwa jest rzetelność. Współpracując z rekomendowanym przedsiębiorstwem można liczyć na bardzo wysokie standardy kooperacji

TOPSIL GLOBAL
START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.