Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Jak zabezpieczyć stół przed zarysowaniem?

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych sposób, które pozwolą Ci odpowiednio zabezpieczyć stół przed zarysowaniem to doskonale trafiłeś. W tym artykule pokażemy Ci jakie możliwości w tej kwestii oferuje nasza firma.

Jako RA Construction dostarczamy meble przemysłowe, które są doskonale dopasowane do potrzeb naszych klientów i gwarantują znakomitą ergonomię pracy. Jednak nasza oferta obejmuje nie tylko stoły, wózki i akcesoria do mebli przemysłowych. Specjalizujemy się także w projektowaniu oraz montowaniu zabezpieczeń stanowisk roboczych. W asortymencie mamy kilka rodzajów blatów do stołów warsztatowych, montażowych, serwisowych czy laboratoryjnych. Niezawodna ochrona blatu podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania mebli, zabezpiecza ich powierzchnię oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia wszelkiego rodzaju towarów, pakunków czy narzędzi, które znajdą się na danym stanowisku roboczym. W zależności od środowiska pracy, chętnie doradzimy, które zabezpieczenie blatu stołu będzie najlepszym wyborem.

Tylko najlepsza ochrona na stół

Wszelkie przedstawione poniżej rozwiązania cechuje ich docelowe przeznaczenie. Przed wyborem rozwiązania dla siebie należy przede wszystkim dokładnie wiedzieć co zamierzamy robić na danym stanowisku i przed czym dokładnie chcemy ochronić nasz stół. Jeżeli masz już ten temat przepracowany to zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Sprawdzone zabezpieczenie stołu – blat z filcem technicznym lub z gumy NBR

Nasze stoły warsztatowe, wózki, szafki i wiele innych elementów firmowego wyposażenia charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz trwałością i pozwala na praktyczne zaaranżowanie każdego stanowiska pracy. Jeśli wybierzesz solidny stół przemysłowy, możesz dodatkowo uzupełnić go specjalnym zabezpieczeniem blatu, które będzie dopasowane do profilu prowadzonej działalności. Oferujemy m.in. blaty z gumy zabezpieczającej, które nie tylko skutecznie chronią powierzchnię stołu, ale także charakteryzują się właściwościami antypoślizgowymi – praca jest komfortowa i bezpieczna. Guma mocuje się do blatu za pomocą taśmy dwustronnej, więc można ją w każdym momencie wymienić na nową. Popularnym rozwiązaniem jest także zabezpieczenie blatu stołu w formie filcu technicznego. Materiał ten bardzo dobrze chroni przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Solidna ochrona blatu stołu – blacha nierdzewna lub ocynkowana

Jeśli szukasz skutecznego zabezpieczenia stołu przemysłowego, Twoje oczekiwania na pewno spełni rozwiązanie w postaci warstwy ochronnej z blachy nierdzewnej lub ocynkowanej. W obu przypadkach zabezpieczenia te gwarantują doskonałą odporność na korozję i przedłużają żywotność stołów. Blacha nierdzewna to doskonały wybór do miejsc, w których pracuje się z wszelkiego rodzaju substancjami żrącymi, smarami czy rozpuszczalnikami. Natomiast blacha ocynkowana będzie idealnym zabezpieczeniem blatu stołu także w przypadku kontaktu z wysokimi temperaturami. Jeśli zastanawiasz się, która ochrona blatu stołu jest najskuteczniejsza – zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści wskażą odpowiednie rozwiązanie.

Zabezpieczenie blatu stołu przemysłowego

Przedstawiamy Państwu kolejne możliwości, które pomogą maksymalnie wydłużyć żywotność Państwa mebli przemysłowych. Zabezpieczenie blatu stołu przemysłowego to niebywałe rozwiązanie problemu zbyt szybkiego zużywania się płyty wiórowej, melaminowanej. W swojej ofercie posiadamy kilka sprawdzonych materiałów, które świetnie sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu.

Zabezpieczenie przed korozją

Jeżeli chcecie Państwo zabezpieczyć powierzchnię blatu swojego stołu przed korozją idealnym rozwiązaniem będzie wyłożenie go blachą ocynkowaną lub blachą nierdzewną. W przypadku blachy ocynkowanej, arkusze blachy zanurzane są w cynku, co sprawia, że powierzchnia blachy pokrywa się szczelnie odpowiednio grubą warstwą cynku, który nie pozwala na penetrację tlenku żelaza w materiał. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie blachy kwasoodpornej, która zawdzięcza swoje właściwości antykorozyjne zawartości chromu oraz innych pierwiastków stopowych, które tworzą warstwę tlenków na powierzchni blachy, uniemożliwiając tym samym penetrację rdzy w materiale.

Zabezpieczenie blatu stołu warsztatowego

Zabezpieczenie blatu przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak obicia, zarysowania czy złamania należą do jednych z najczęściej stosowanych zabezpieczeń. W zależności od charakteru pracy jaką wykonujemy do wyboru mamy 2 rozwiązania. Pierwsze to wyłożenie blatu stołu gumą zabezpieczającą NBR o grubości 2mm. Pozwala to na zniwelowanie skutków działania uderzeń, zadrapań, wyszczerbień itp. Drugim rozwiązaniem „Pancernym” jest zastosowanie blachy z/w jako wyłożenia blatu stołu. Stalowa konstrukcja pod blatem, sam blat o grubości 25mm wzmocniony blachą 2 mm wydłużają żywotność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i stroną na Facebooku.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…