Zabezpieczenie blatu stołu przemysłowego

Przedstawiamy Państwu kolejne możliwości, które pomogą maksymalnie wydłużyć żywotność Państwa mebli przemysłowych. Zabezpieczenie blatu stołu przemysłowego to niebywałe rozwiązanie problemu zbyt szybkiego zużywania się płyty wiórowej, melaminowanej. W swojej ofercie posiadamy kilka sprawdzonych materiałów, które świetnie sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu.

Zabezpieczenie przed korozją

Jeżeli chcecie Państwo zabezpieczyć powierzchnię blatu swojego stołu przed korozją idealnym rozwiązaniem będzie wyłożenie go blachą ocynkowaną lub blachą nierdzewną. W przypadku blachy ocynkowanej, arkusze blachy zanurzane są w cynku, co sprawia, że powierzchnia blachy pokrywa się szczelnie odpowiednio grubą warstwą cynku, który nie pozwala na penetrację tlenku żelaza w materiał. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie blachy kwasoodpornej, która zawdzięcza swoje właściwości antykorozyjne zawartości chromu oraz innych pierwiastków stopowych, które tworzą warstwę tlenków na powierzchni blachy, uniemożliwiając tym samym penetrację rdzy w materiale.

Zabezpieczenie blatu stołu warsztatowego

Zabezpieczenie blatu przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak obicia, zarysowania czy złamania należą do jednych z najczęściej stosowanych zabezpieczeń. W zależności od charakteru pracy jaką wykonujemy do wyboru mamy 2 rozwiązania. Pierwsze to wyłożenie blatu stołu gumą zabezpieczającą NBR o grubości 2mm. Pozwala to na zniwelowanie skutków działania uderzeń, zadrapań, wyszczerbień itp. Drugim rozwiązaniem „Pancernym” jest zastosowanie blachy z/w jako wyłożenia blatu stołu. Stalowa konstrukcja pod blatem, sam blat o grubości 25mm wzmocniony blachą 2 mm wydłużają żywotność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i stroną na Facebooku.

Ostatnie realizacje