Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Ścianki narzędziowe do stołów przemysłowych

W RA Construction wiemy jak ważne jest dobrze zorganizowane stanowisko pracy. Dopasowujemy stoły i wózki przemysłowe do indywidualnych wymagań naszych klientów, dzięki czemu mogą oni efektywnie rozwijać swoje firmy. Oprócz funkcjonalnych mebli, oferujemy także wysokiej jakości akcesoria do stanowisk roboczych. Wyposażenie to charakteryzuje się wytrzymałością, podnosi poziom bezpieczeństwa pracowników oraz ułatwia im wykonywanie wielu codziennych zadań. Wśród naszych akcesoriów wymienić możemy m.in. ścianki narzędziowe. Dzięki nim w prosty sposób uporządkujesz stanowisko pracy, oszczędzisz miejsce na blacie stołu i tym samym zwiększysz efektywność wykonywanych zadań. Wszystkie ścianki warsztatowe są kompatybilne z naszymi pozostałymi produktami w ofercie, więc bez trudu dobierzesz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Ścianki narzędziowe – dodatkowa przestrzeń i idealny porządek

Dobrze zaprojektowana ścianka warsztatowa jest często o wiele bardziej praktyczna od klasycznych szuflad czy półek, choć i te znajdziesz w asortymencie RA Construction. Uniwersalny organizer, montowany w zasięgu ręki, pozwala wygodnie przechowywać np. klucze, śrubokręty, wkrętaki i wiele innych przydatnych na co dzień narzędzi. Sprawdzi się nie tylko w warsztacie, ale i montowni czy serwisie.

Równie przydatna będzie ścianka narzędziowa perforowana. To rozwiązanie, które ułatwia organizację każdego stanowiska pracy. Można zawiesić na niej przeróżne elementy wyposażenia oraz wykorzystywane często akcesoria. Uzupełnienie oferty stanowią praktyczne modele z pojemnikami. Co istotne, każda naszych ścianek warsztatowych jest produkowana z niezwykłą starannością – dbamy o precyzję wykonanych otworów (cięcie laserowe) i solidne wykończenie materiału (lakierowana powierzchnia). Dzięki temu ścianki służą w doskonałym stanie przez wiele lat.

Ścianki warsztatowe – szeroki wybór praktycznych akcesoriów

Funkcjonalność stanowiska roboczego można zwiększyć nie tylko poprzez dodanie do niego ścianek narzędziowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by uzupełnić i te elementy wyposażenia stołów. W ofercie RA Construction znajdziesz m.in. mocowane do ścianek kieszenie na dokumenty w formacie A4, które są często wykorzystywane do prezentowania wszelkiego rodzaju instrukcji. Dostępne są także rolki na etykiety, wieszaki na narzędzia oraz praktyczne pojemniki warsztatowe o różnej wielkości. Na naszej infolinii chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z akcesoriami do stołów warsztatowych – zapraszamy do kontaktu.

Ścianki narzędziowe

Strona, na której się Państwo znajdujecie zawiera produkty takie jak ścianki narzędziowe, perforowane oraz akcesoria, które są im przypisane. Bez wątpienia dobrze skonfigurowana ścianka narzędziowa potrafi zastąpić wiele odchodzących już w niepamięć rozwiązań takich jak stosowanie wielu szuflad czy szafek. Ścianka z perforacją pozwala zarówno na dostosowanie stanowiska pracy do pracy warsztatowej, magazynie czy w sprzedaży wysyłkowej. Pomyśl czego potrzebujesz na stanowisku i dobierz interesujące Cię wyposażenie dodatkowe. Poniżej znajdują się takie rozwiązania jak wieszaki pojedyncze, organizery czy nawet pojemniki magazynowe, które pozwolą dobrze zorganizować pracę.

Masz wątpliwości? Sprawdź nasze realizacje i referencje od klientów. Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku, na której znajdują się wszelkie aktualności dotyczące naszej oferty i działalności.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…