O RA Construction

RA Construction to zespół zgranych pracowników, których łączy ergonomiczne podejście do wykonywanej pracy. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem mebli przemysłowych. Naszą specjalizacją są stanowiska bazujące na stołach, których zastosowanie jest równie szerokie jak samo pojęcie przemysłu.

Przedstawiamy kilka kluczowych informacji na nasz temat.

Jak realizujemy meble
warsztatowe na zamówienie?

01. Poznajemy Wasze potrzeby

Uważamy, że poznanie charakteru pracy naszych kontrahentów to klucz do sukcesu w doborze odpowiedniego sprzętu. Zawsze przed przedstawieniem wstępnego rozwiązania ustalamy najważniejsze założenia stawiane naszym produktom.

02. Przedstawiamy rozwiązanie

Po poznaniu potrzeb klienta wychodzimy ze wstępnym rozwiązaniem, które projektowane jest i przedstawiane w formie wizualizacji oraz rysunku złożeniowego. Projekt podlega  modyfikacjom i prowadzi do finalnej wersji stanowiska.

03. Dostarczamy stoły

W zależności od stopnia skomplikowania projektu oraz ilości zamówionych stanowisk realizacja zajmuje nam od kilku dni do nawet kilku tygodni w przypadku bardzo dużych zleceń.

Producent mebli warsztatowych RA Construction

RA Construction to my! Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli warsztatowych według własnych sprawdzonych projektów oraz projektów stworzonych wspólnie z naszymi klientami. Producent mebli warsztatowych to miano, które możemy z dumą przypisywać do zakresu wykonywanych obowiązków przez naszą firmę. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszych produktów to zapraszamy do odwiedzenia naszej zakładki oferta, w której znajdziesz zbiór naszych produktów podzielonych na kategorie. Jeżeli poszukujesz indywidualnego podejścia do sprawy to zapraszamy do nawiązania kontaktu. Z chęcią wysłuchamy Twoich potrzeb i doradzimy Ci jak wybrać produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Meble od producenta - na co zwrócić uwagę?

Kupując meble bezpośrednio od producenta z pewnością zaoszczędzimy masę czasu i pieniędzy, bo przecież ucinamy całą ścieżkę pośredników, którzy stoją za przekazaniem towaru od producenta bezpośrednio w ręce klienta. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wiarygodność producenta.  W naszym przypadku bardzo łatwo możesz zweryfikować wiarygodność naszej firmy poprzez wizytę  zakładce poświęconej referencjom oraz realizacjom od naszych klientów. Dodatkowo jeżeli to nie wystarczy zapraszamy do zapoznania się naszym kontem na Google Moja Firma gdzie uraczy Cię jeszcze więcej opinii na temat naszej firmy.

Kolejną kwestią do poruszenia jest stosunek ceny do jakości oferowanych produktów. Niestety wiele osób decyduje się na zakup tańszych rozwiązań konkurencji po czym wraca do nas i decyduje się na nasze wysokie jakościowo rozwiązania. Przed zakupem zachęcamy do dogłębnej weryfikacji używanych do produkcji materiałów. W naszym przypadku do każdej oferty dostajesz szczegółowe informacje na temat materiałów, których używamy do zrealizowania danego projektu. Czarno na białym widzisz za co płacisz.

RA Construction to firma z zasadami

Czym byłaby firma bez wyznawanych wartości i zasad? Tylko kolejną firmą, która znika w oceanie możliwości oferowanych przez konkurencję. Naszym credo jest oferowanie klientom najwygodniejszych, najtrwalszych i przystępnych cenowo rozwiązań projektowych. Bez owijania w bawełnę, bez sztucznych gierek. Model współpracy z naszą firmą jest prosty i przejrzysty. Na podstawie wywiadu z kontrahentem przygotowujemy darmowy projekt i wycenę stanowiska pracy czy akcesoriów warsztatowych. Następnie otrzymujemy feedback od klienta i na tej podstawie nanosimy poprawki. W momencie gdy projekt spełnia oczekiwania naszego zainteresowanego przystępujemy do finalizacji zamówienia. Formy płatności, które oferujemy również powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających. W przypadku niestandardowych projektów zawsze pobieramy 100 % przedpłaty dla wykonania prototypu. W innych przypadkach możemy zaoferować płatność dzieloną lub płatność po na podstawie wystawionej FV.

RA CONSTRUCTION w mediach

START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.