O RA Construction

RA Construction to zespół zgranych pracowników, których łączy ergonomiczne podejście do wykonywanej pracy. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem mebli przemysłowych. Naszą specjalizacją są stanowiska bazujące na stołach, których zastosowanie jest równie szerokie jak samo pojęcie przemysłu.

Przedstawiamy kilka kluczowych informacji na nasz temat.

  • Firma została założona w 2016 roku w wyniku potrzeby stworzenia nowej jakości usług w zakresie projektowania oraz wytwarzania stołów przemysłowych.
  • Kontrahenci zauważyli potencjał w naszych ergonomicznych produktach. Dzięki możliwość dowolnej konfiguracji mebli i pomocy naszych pracowników, stoły przemysłowe zaczęły cieszyć się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających klientów.
  • Prężny rozwój i determinacja umożliwiły nam opracowanie oferty trafiającej bezpośrednio w indywidualne potrzeby klienta. Naszym konikiem zawsze były i będą nowe projekty wykonywane pod wymagania klienta.
  • Oprócz sprzedaży detalicznej, realizujemy duże zlecenia. Zarówno na terenie Polski jak i innych krajów ze wspólnoty europejskiej.
  • Nasze osiągnięcia oraz umiejętności są potwierdzone przez naszych zadowolonych ze współpracy klientów.

Jak realizujemy meble
warsztatowe na zamówienie?

01. Poznajemy wasze potrzeby

Uważamy, że poznanie charakteru pracy naszych kontrahentów to klucz do sukcesu w doborze odpowiedniego sprzętu. Zawsze przed przedstawieniem wstępnego rozwiązania ustalamy najważniejsze założenia stawiane naszym produktom.

02. Przedstawiamy wstępne rozwiązanie

Po poznaniu potrzeb klienta wychodzimy ze wstępnym rozwiązaniem, które projektowane jest i przedstawiane w formie wizualizacji oraz rysunku złożeniowego. Projekt podlega oczywiście wszelkim modyfikacjom i może być wyjściowym produktem do rozbudowy stanowiska.

03. Rozmawiamy

Dzięki dialogowi pomiędzy nami, a naszymi klientami jesteśmy w stanie dostosować produkty dokładnie do wymagań jakie są im stawiane w ich przyszłym miejscu pracy. Gdy projekt spełnia wymagania klienta, przechodzimy do realizacji zamówienia.

RA CONSTRUCTION w mediach

START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.