Gięcie blach na zamówienie

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w tym wypadku jest to gięcie blach. Wykonujemy projekty na zamówienie w każdych ilościach. Maszyna, na której pracujemy to Safan e-brake 3100/100. Jest to niesamowite urządzenie, która daje bardzo dużo możliwości. Prasa serwo-elektryczna dostosowana jest do gięcia blachy o grubości do 5 mm na długości aż 3000 mm. Dodatkowo posiadamy dzieloną matrycę, która również dodaje dodatkowych opcji. Prasa krawędziowa pozwala nam na realizację bardzo dużych zamówień w krótkim czasie. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Dlatego gwarantujemy Państwu bardzo dobrą jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny.

Masz pytanie w sprawie gięcia blachy? Chętnie na nie odpowiemy.
Zapraszamy na naszą stronę realizacji oraz stronę na Facebooku.

Zaginanie blach na maszynie CNC

gięcie blach cnc

Gięcie blachy na zamówienie

Gięcie blach jest bardzo popularnym i niezwykle ważnym procesem w przemyśle wytwórczym. Zaginanie arkusza blachy to plastyczne odkształcenie elementu roboczego, powodujące zmianę geometrii danej części. Podobnie jak w przypadku innych procesów kształtowania metalu, gięcie wpływa na kształt obrabianego przedmiotu, podczas gdy objętość materiału pozostaje taka sama. Tylko w niektórych sytuacjach proces gięcia może spowodować niewielką zmianę grubości blachy. Oprócz uzyskania właściwej formy geometrycznej, gięcie jest również stosowane w celu nadania trwałości oraz optymalnej sztywności blachy, nadania jej estetycznego wyglądu i wyeliminowania ostrych krawędzi. Do dokładnej obróbki metalu nie wystarczy korzystanie z odpowiednich maszyn i wiodących technologii. Wymagane jest również odpowiednie doświadczenie oraz szeroka wiedza merytoryczna. W RA Construction oferujemy profesjonalne gięcie blachy na zamówienie. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Gięcie blach na zamówienie – najwyższa jakość obróbki

Przy pomocy sprawdzonego, niezawodnego sprzętu nasi specjaliści opracowują różne rodzaje blach o długości do 3000 mm. Na życzenie klienta możemy giąć metalowe elementy z blach ocynkowanych i nierdzewnych, z aluminium oraz miedzi. Gięcie blach wykonujemy na nowoczesnym urządzeniu CNC, wykorzystują zaawansowane technologicznie metody. Gwarantuje to maksymalną precyzję gięcia i doskonale sprawdza się w przypadku wykonywania powtarzalnych czynności. Możemy więc z powodzeniem realizować nawet bardzo obszerne zlecenia, dotrzymując terminów oraz eliminując do minimum ryzyko jakichkolwiek błędów w procesie kształtowania metalu. Gięcie blachy na zamówienie to nie jedyny element oferty RA Construction. Nasze usługi są kompleksowe. Możemy również zająć się cięciem blachy za pomocą specjalistycznej gilotyny.

Gięcie blach Warszawa – mnogość zastosowań i profesjonalna obsługa

Zaginanie blach wykorzystuje się w wielu branżach i sektorach. Odpowiednie kształtowanie metalu jest niezwykle istotne m.in. w produkcji: karoserii samochodów, drzwi, okien, parapetów, wiat, zadaszeń, rur, pokrycia dachów, części maszyn, wyposażenia domowego oraz wielu elementów konstrukcyjnych. Jeśli szukasz firmy, oferującej profesjonalne gięcie blach, Warszawa to miasto, w którym możemy umówić się na spotkanie i ustalić szczegóły współpracy. Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie kształtowania metali oraz zapewniamy najwyższą jakość usług na lokalnym rynku.

Potrzebujesz
porady?

zadzwoń do specjalisty ds.
sprzedaży

Doradztwo specjalistyczne

specjalista do spraw sprzedaży

Maciej Ankudowicz