Szuflady metalowe warsztatowe – Meble i szafki

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Producent wyposażenia przemysłowego RA Construction przedstawia serię warsztatowych mebli i szuflad metalowych. Produkty wyposażenia przemysłowego tego typu to idealne rozwiązanie do biur, hal przemysłowych, czy magazynów. Konstrukcja jest bardzo stabilna. Konstrukcje pod szafy aktowe. Produkty, które oferujemy, w tym szafki z metalu zostały wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Sprzęt nadaje się idealnie do tworzenia zakładowego magazynu. W zależności od zapotrzebowania produkujemy szafki z szufladami metalowymi, drzwiczkami i półkami na indywidualne zamówienie klientów.

Każda szafka oraz szuflada metalowa zamykana jest na zamek centralny. Meble mogą być pomalowane w dowolnej kolorystyce znajdującej się w palecie RAL po wcześniejszym uzgodnieniu. Standardowa kolorystyka tyczy się tylko kolorów RAL 7001 oraz RAL 3020. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na nasze produkty, które można zakupić w dobrej, przystępnej cenie.

Rodzaje mebli metalowych

Szuflada niska

Szuflada niska 270 PLN + 23% VAT

Szuflada wysoka

Szuflada wysoka 330 PLN + 23% VAT

Cennik mebli metalowych - szuflad i szafek

Cena mebli metalowych i szuflad w głównej mierze zależy od stopnia skomplikowania projektu. Podstawowe szafki kontenerowe wyposażone w drzwi zamykane na zamek są najtańszym rozwiązaniem. Ważnym aspektem wpływającym na ceny są materiały konstrukcyjne użyte przy produkcji naszych mebli przemysłowych. Koszt podstawowej szafki z metalu to 550 PLN netto. Cena bardziej rozbudowanych stanowisk z szufladami wynosi około 700 PLN.

KodNazwa mebli metalowychCena
SC-001Szuflada niska270 PLN+23% VAT
SC-002Szuflada wysoka330 PLN+23% VAT
SC-003Szafka z drzwiczkami550 PLN+23% VAT
SC-004Szafka z drzwiczkami i szufladą630 PLN+23% VAT
SC-005Szafka z 2 szufladami600 PLN+23% VAT
SC-006Szafka z 3 szufladami650 PLN+23% VAT
SC-007Szafka z 4 szufladami730 PLN+23% VAT

Zobacz cennik mebli warsztatowych wykonanych z metalu: https://raconstruction.pl/cennik-metalowych-mebli-warsztatowych/

Konstrukcje

Konstrukcja mebli metalowych wykonana została z blachy zimnowalcowanej o grubości 1 [mm]. Odpowiednia grubość blachy oraz wysoka jakość spoin zapewnia sztywność naszym kontenerom. Konstrukcja kontenerów jest wzmocniona dodatkowymi profilami. Kontenery wyposażone w zamek centralny. Dwa klucze w zestawie. W szufladach zastosowano inne prowadnice niż w standardowych rozwiązaniach konkurencji. Nasze szuflady wysuwają się do samego końca. Nie blokują przy tym dostępu do narzędzi umieszczonych w głębi szuflady.

Materiały

Materiały używane do wykonywania mebli metalowych to w głównej mierze blacha zimnowalcowana o grubości 1 [mm]. Grubość blachy sprawia, że kontenery od producenta RA Construction są niezwykle wytrzymałe i sztywne. Wszystkie materiały użyte do produkcji pochodzą od zaufanych oraz sprawdzonych dostawców. Dobór tylko sprawdzonych partnerów biznesowych pozwala nam na terminowe realizacje zamówień oraz zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymiary

Chcąc stworzyć zwartą i pojemną konstrukcję, która pozwoli na tworzenie własnych konfiguracji mebli warsztatowych dobraliśmy optymalne wymiary, które wynoszą 500x500x500 [mm]. To bardzo praktyczny wymiar, który pozwoli zaaranżować nasze wyposażenie wszędzie gdzie będzie taka potrzeba.

Nośność

Nośność mebli metalowych waha się od 30 do 60 [kg]. Konstrukcja stworzona na bazie blachy zimnowalcowanej. Połączenia blach są zgrzewane. Wytrzymałość szafek pozwala na możliwość zastosowania wielu zastosowań dla naszych szafek metalowych.

Miejsce użytkowania

Meble metalowe producenta RA Construction pozwalają na wybór szerokiego spektrum możliwość. Meble znajdą zastosowanie zarówno w szatni, biurze, magazynie czy warsztacie. Jeżeli stawiasz na profesjonalnie wykonany sprzęt to seria mebli metalowych jest stworzona dla Ciebie.

Kolory

Kolor lakieru konstrukcji wózków transportowych jest uzależniony od preferencji kupującego. W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020 oraz RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

System powłok antykorozyjnych produktów RA Construction został opracowany i dostosowany do warunków środowiskowych i eksploatacyjnych, w których będą pracować ze szczególnym uwzględnieniem: - korozyjności otaczającego środowiska; - możliwości zarysowań i uszkodzeń podczas transportu i eksploatacji; - narażenia konstrukcji na szczególne obciążenia typu ścieranie, kondensację czy zmienne temperatury; - aspekty estetyczne w tym możliwość zastosowania odpowiedniego koloru oraz stopień połysku.

Właściwości powłok antykorozyjnych produktów: - odporna na zarysowania, oleje; - wysoki połysk powierzchni; - odporna na warunki środowiskowe panujące w obiektach przemysłowych, magazynach i warsztatach takie jak wilgoć, zmienność temperatur, zanieczyszczenie powietrza; - środowiska C2/C3 wewnątrz pomieszczeń.

Dodaj opinię:
Szuflady metalowe warsztatowe – Meble i szafki
5 (100%) 3 votes

Kontakt przez Facebook Messenger