Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Akcesoria do stołów do pakowania

Szukasz uniwersalnego stanowiska do pakowania, które można dostosować do różnych potrzeb pracowników? W ofercie naszych akcesoriów znajdziesz kompleksowe rozwiązania, spełniające wymagania każdej działalności biznesowej. Jako RA Construction tworzymy profesjonalne stanowiska robocze dla wielu różnych firm, zakładów, przedsiębiorstw i instytucji. Szeroki wybór mebli przemysłowych pozwala naszym klientom efektywnie zwiększać produktywność i bezpieczeństwo pracy. Część oferty dedykowana jest miejscom, w których pakuje się różnego rodzaju towary. To m.in.: dodatkowe półki, rolki na folie i etykiety, pojemniki czy kieszenie na dokumenty. Przy pomocy naszych akcesoriów stworzysz bardzo ergonomiczne, komfortowe stanowiska pracy w każdych warunkach.

Wyposażenie stołów do pakowania – szeroka oferta praktycznych rozwiązań

Niezależnie od tego, czy znajdują się w fabrykach, czy w magazynach, nasze ergonomiczne stacje robocze są zaprojektowane tak, aby wyeliminować zagrożenia w miejscu pracy, koncentrując się na wygodzie i efektywności pracownika. Dzięki akcesoriom do stołów do pakowania możesz stworzyć kompletne stanowisko robocze, przyspieszające wiele procesów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by rozbudować także już istniejące stanowiska. W naszej ofercie znajdziesz m.in. praktyczne półki z przegrodami na kartony lub półki kątowe. Służą one do umieszczania na nich wyposażenie niezbędnego podczas przygotowywania paczek z produktami.

Asortyment RA Construction obejmuje również bardzo przydatne kieszenie na dokumenty w formacie A4. Wkłada się do nich np. instrukcje prawidłowego pakowania danego towaru. Dzięki temu pracownik nie będzie musiał co chwilę zerkać do szuflady lub położonej gdzieś na blacie dokumentacji. Cenne wskazówki ma zawsze na wysokości wzroku. Uzupełnieniem oferty akcesoriów do stołów do pakowania są praktyczne rolki na etykiety i folie. Rozwiązania te znacznie przyspieszają pracę.

Wytrzymałość i wygoda użytkowania – cechy akcesoriów do stołów do pakowania

Posiadanie ergonomicznego stanowiska do pakowania, w którym wszystko ma swoje miejsce, przyspiesza pracę, zmniejsza liczbę błędów, poprawia bezpieczeństwo, ułatwia przeprowadzenie zmiany pracowników oraz zapewnia niezwykle uporządkowaną przestrzeń. To wszystko można osiągnąć, wykorzystując nasze akcesoria. Dostarczane wyposażenie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na trwałość produktów. Jest zaprojektowane w taki sposób, by idealnie pasować do profesjonalnego stołu przemysłowego. Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

Stoły do pakowania akcesoria

Stronę tą poświęciliśmy na przedstawienie Państwu przedmiotów, które ułatwią pracę przy wysyłkach. Stoły do pakowania akcesoria to zbiór, który pozwoli na stworzenie idealnie dopasowanego miejsca pracy. Przykładowe rozwiązania to chociażby rolki na folię bąbelkową lub strecz czy półka z przegrodami na kartony. Inny artykuł, na który warto zwrócić uwagę to półka z możliwościową regulacji kąta nachylenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów stołów do pakowania oraz stroną na portalu społecznościowym Facebook.

Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić jakość wykonywanych przez nas produktów to  zapraszamy na naszą stronę Realizacje. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji od klientów, dla których stale wykonujemy zlecenia.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…