Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Szafki metalowe do mebli przemysłowych

Półki, szuflady i szafki są niezbędne do utrzymania porządku na stanowisku roboczym. Sam stół warsztatowy dziś nie wystarczy. Coraz bardziej zaawansowane procesy produkcji, pakowania, kontroli jakości czy montowania poszczególnych komponentów wymagają odpowiedniego organizowania przestrzeni pracy. W RA Construction tworzymy nie tylko indywidualne projekty stanowisk roboczych, ale także dostarczamy szereg rozwiązań, ułatwiających pracę i poszerzających funkcjonalność mebli przemysłowych. Nasza szeroka oferta obejmuje najlepsze rozwiązania w zakresie przechowywania narzędzi, akcesoriów oraz wyposażenia wykorzystywanego na co dzień w miejscu pracy. Jako doświadczony producent szafek metalowych wiemy, jak w optymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń na stanowisku roboczym.

Szafka metalowa warsztatowa – maksymalna wygoda przechowywania narzędzi

Szeroka oferta naszych akcesoriów obejmuje praktyczne szafki oraz szuflady przemysłowe. Możemy dodać je do stołu warsztatowego już na etapie projektowania danego stanowiska, jak i zamontować w gotowym meblu. Szuflady dostępne są w dwóch wariantach – wysokim oraz niskim. Doskonale sprawdzają się w przypadku przechowywania małych narzędzi, np. kluczy i śrubokrętów, akcesoriów, a także wyposażenia wykorzystywanego w pracy. Osoby zatrudnione mogą w nich umieszczać osobiste przedmioty – szuflady są zamykane centralnym zamkiem na klucz. Doskonale zabezpieczają przechowywane akcesoria i pozwalają oszczędzić miejsce na blacie stołu.

RA Construction to także producent szafek metalowych. W tym przypadku również znajdziesz kilka wariantów do wyboru. Dostępna jest m.in. klasyczna szafka metalowa z drzwiczkami zamykanymi na klucz. Pozwala ona wygodnie przechowywać duże narzędzia, wyposażenie oraz dokumentację. Dzięki niezawodnemu zamkowi masz pewność, że do jej zawartości nie dostanie się nikt niepowołany. Oferujemy także szafki z szufladami, które ułatwiają uporządkowanie narzędzi i komponentów wykorzystywanych w pracy.

Szafki metalowe producent – wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej jakości materiały

Dbamy o to, by akcesoria do mebli przemysłowych były produkowane w zgodzie z najwyższymi standardami. Każda szuflada i szafka metalowa warsztatowa powstaje ze sprawdzonych materiałów – konstrukcję wykonujemy z blachy i lakierujemy proszkowo, dzięki czemu służy ona w doskonałym stanie przez wiele lat. Szuflady umieszczane są na solidnych łożyskowanych prowadnicach, gwarantujących płynne wysuwanie. Jeśli masz pytania związane z oferowanymi szafkami lub szufladami warsztatowymi – zapraszamy do kontaktu.

Szafki metalowe warsztatowe

Przedstawiamy Państwu wyposażenie dodatkowe dedykowane do naszych stołów przemysłowych jakim są szafki metalowe. W swojej ofercie posiadamy 5 sprawdzonych rozwiązań, które pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i miejsce w miejscu pracy. Nasze produkty cechuje wytrzymałość oraz bardzo długa żywotność i udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na produkty z tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i referencjami od klientów.

Sprawdź nas na Facebooku.

Szuflada metalowa

Jeżeli nie potrzebujesz dużo miejsca na narzędzia to szuflada metalowa z pewnością okaże się wyborem doskonale dobranym dla Ciebie. „Szuflada niska” oraz „Szuflada wysoka” dostępne w kolorach RAL 7001 oraz RAL 7016.

Szafki warsztatowe z szufladami

Innym rozwiązaniem zapewniającym dużo więcej przestrzeni do magazynowania narzędzi są szafki metalowe, które oferujemy w różnych konfiguracjach.  Zaczynając od „szafki z drzwiczkami„, a kończąc na „szafce z 3 szufladami„.

Dzięki naszej ofercie macie Państwo możliwość stworzenia doskonale dopasowanego stanowiska pracy do Waszych potrzeb.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…