Oferta

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów dedykowaną do naszych stołów przemysłowych i wózków. Dzięki nim będziesz mógł jeszcze bardziej dostosować miejsce pracy do swoich oczekiwań.

W razie wątpliwości chętnie służymy swoją pomocą i dzielimy się nabytym dotąd doświadczeniem. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Szafki metalowe dla każdego od RA Construction

Przedstawiamy Państwu zbiór produktów jakimi są szafki metalowe. Dzięki swojej niezawodności znajdują zastosowanie zarówno na warsztacie jak i w częściach biurowych. W skład podstawowej serii szafek metalowych wchodzą wytrzymałe szuflady warsztatowe, które udostępniamy w 2 wysokościach oraz szereg metalowych szafek warsztatowych. Szafki udostępniamy w 3 wersjach, które zostaną opisane poniżej. Wszystkie produkty są kompatybilne ze stołami RA Construction. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze szafek metalowych do warsztatu?

Pierwszym kryterium jakim należy się kierować jest zestawienie wytrzymałości produktu deklarowanej przez producenta, a następnie zweryfikowanie czy rzeczywiście osiągnięcia takich parametrów jest w ogóle możliwe. Przede wszystkim kierujmy się zdrowym rozsądkiem. Niejednokrotnie spotkaliśmy się w sieci z projektami, do których jakby to powiedzieć. Mieliśmy wątpliwości. Poniżej przedstawimy kilka według nas kluczowych kwestii.

Z czego wykonujemy szafki metalowe?

Kolejną kwestią są materiały użyte do produkcji szafek metalowych. Według naszej firmy idealnym rozwiązaniem jest blacha zimnowalcowana o grubości 1 mm. Dzięki zaprojektowaniu dodatkowych wzmocnień w obudowie szafki możemy zapewnić wytrzymałość szuflady na poziomie 15 kg. Jest to wystarczająco, by bez obaw móc przechowywać tam na przykład podstawowe narzędzia, które zagracają nam biurko w trakcie pracy.

szafki do stołu ślusarskiego

Szuflady metalowe do każdego warsztatu

Szuflady warsztatowe naszej firmy wykonujemy z wytrzymałej blachy z/w 1 mm. Głównymi elementami konstrukcyjnymi są szuflada metalowa i korpus. W połączeniu z odpowiednio zaprojektowanymi usztywnieniami, meble metalowe idealnie nadają się do przechowywania narzędzi i drobnych przedmiotów. Każda z szuflad posiada zamek centralny oraz 2 kluczyki. Zapewniamy pełen wysuw szuflad i wytrzymałość do 15 kg.

Szafki metalowe warsztatowe

Zbiór szafek metalowych warsztatowych naszej firmy wyróżnia 3 podstawowe rodzaje produktów, które odpowiednio wyposażyliśmy albo w drzwiczki, albo szuflady. Wymiary korpusu są ujednolicone i wynoszą 400x500x500 mm. Wszystkie wersje posiadają zamek centralny oraz 2 kluczyki. Dodatkowo konstrukcja lakierowana proszkowo. Montaż polega na przykręceniu szafki do stelażu stołu lub ustawienia mebla w pożądanym miejscu. Wyróżniamy kilka podstawowych produktów, jest to metalowa szafka z drzwiczkami, która posiada półkę w środku. kolejnym rozwiązaniem są szafki warsztatowe z szufladami zamykane na zamek. Oczywiście zapewniamy 100 % wysuw szuflad.

Producent mebli warsztatowych RA Construction

Od ponad 6 lat zawodowo zajmujemy się projektowaniem oraz wytwarzaniem mebli warsztatowych na zamówienie. Specjalizujemy się w tworzeniu i realizacji projektów wspólnie tworzonych z naszymi klientami. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam stworzyć gamę produktów, które trafiają w gusta naszych kontrahentów. Meble metalowe warsztatowe znajdują swoich zwolenników zarówno w Polsce jak i innych krajach UE.

Ile kosztują meble metalowe? 

Ceny mebli metalowych są ściśle uzależnione od obecnych cen surowców i usług. Przy bardzo dynamicznie zmieniających się cenach możemy podać przedział, w którym możecie Państwo kupić u nas meble metalowe. Ceny zaczynają się już od 390 PLN netto.

Ile kosztuje szuflada metalowa?

Koszt wytworzenia podstawowej szuflady metalowej niskiej sc-001 to około 390 PLN netto. Oczywiście ceny surowców i usług stale się zmieniają dlatego finalna cena może różnić się od podanych na stronie wartości.

Ile kosztuje szafka warsztatowa i narzędziowa?

Cena szafki warsztatowej z drzwiczkami i półką wynosi około 780 PLN netto/szt. W zależności od stopnia rozbudowania i ilości szuflad ceny produktów są odpowiednio wyższe. Na przykład za szafkę metalową z 3 szufladami zapłacimy około 890 PLN netto. Natomiast szafka warsztatowa z 4 szufladami SC-004 dostępna jest w cenie około 1020 PLN netto/szt. 

 

Szafki metalowe warsztatowe – jak zrobić?

 

Przygotowanie blachy do cięcia i gięcia

W celu wykonania szafki warsztatowej potrzebujemy blachy zimnowalcowanej o grubości co najmniej 1 mm oraz niezbędnych narzędzi. W naszym przypadku korzystamy z gilotyny CNC oraz zaginarki i prasy krawędziowej. Blachę należy pociąć na odpowiednie formatki, a następnie zagiąć według przygotowanego wcześniej projektu.

Lakierowanie proszkowe szafek metalowych

Wszystkie nasze produkty są odpowiednio zabezpieczone przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dołożyliśmy również wszelkich starań, by jakość powłoki lakierniczej była na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy przed malowaniem proszkowym są odpowiednio przygotowywane żeby zwiększyć adhezyjność oraz pozbyć się zanieczyszczeń, które mogą spowodować wtrącenia lub ubytki w powłoce lakierniczej.

Montaż szafek metalowych warsztatowych

Nasze szafki metalowe warsztatowe są przewidziane do stołów przemysłowych i warsztatowych z oferty RA Construction. Nie mniej jednak, produkty są również sprzedawane jako oddzielne meble. Szafki w standardowym rozwiązaniu posiadają 4 otwory służące do montażu pod blatem stołu. Kontenery można składować na sobie.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…