Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Stoły przemysłowe RA Construction

Zastosowanie stołów przemysłowych jest tak różnorodne, jak indywidualne zapotrzebowania każdej firmy. Podstawową kwestią jest znalezienie produktu, który dokładnie spełni nasze oczekiwania. Firma RA Construction oferuje kompleksowe usługi i dostarcza projektowane na miarę, dostosowane do różnych zadań stoły przemysłowe o szerokiej gamie zastosowań.

Jaką ma wytrzymałość stół przemysłowy?

W zależności od zastosowania mebla, jesteśmy w stanie indywidualnie określić potrzeby wytrzymałościowe naszych produktów. Stół przemysłowy o podstawowej nośności to konstrukcja pozwalająca na pracę z obciążeniem nawet do 300 kg. Takie rozwiązanie toruje wiele nowych ścieżek zastosowania naszych produktów. Kolejną serią, bardziej wytrzymałą i sztywną są stoły robocze warsztatowe, które charakteryzuje nośność na poziomie 500 kg. Znajdziemy również rozwiązanie dla bardziej wymagających klientów o nośności nawet do 1000 kg. Ciężki stół roboczy warsztatowy to jedna z wielu możliwości.

Regulacja wysokości blatu stołu przemysłowego

Większość naszych rozwiązań konstrukcyjnych charakteryzują 3 możliwości ustalenia wysokości blatu. Stoły serwisowe oraz stoliki montażowe mogą posiadać stałą wysokość na poziomie 80 cm lub tak jak w przypadku stołów roboczych warsztatowych na poziomie 900 mm. Jeżeli stała wysokość blatu stanowiska nie wchodzi w grę zawsze pozostaje zdecydowanie się na rozwiązanie z możliwością regulacji. Tutaj posiadamy 2 rozwiązania. Wybierając stół produkcyjny zwróć szczególna uwagę na charakterystykę sposobu regulowania. Niektóre rozwiązania pozwalają ustawić sam blat, a niektóre wymagają ustawiania całego stołu na wysuwanych nóżkach.

Skokowa regulacja wysokości blatu stołu

Pierwsze z nich dedykowane do stolików montażowych z kołami to skokowa regulacja wysokości blatu stołu. Charakteryzuje się tym, że regulacja jest możliwa skokowo co 50 mm w zakresie 80-100 cm. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie zamierzają często ustawiać wysokości.

Płynna regulacja blatu stołu produkcyjnego

Z klei to rozwiązanie jest dedykowane do stołów produkcyjnych, które potrzebują posiadać łatwą i szybką możliwość ustawienia pożądanej wysokości. Na samym wstępie należy zaznaczyć, że regulacja  dotyczy tylko i wyłącznie blatu stołu, a nie całej konstrukcji. Następuje po poluzowaniu 4 śrub zabezpieczających. Następnym krokiem jest ustawienie blatu na  oraz ponowne zabezpieczenie śrubami. W tak oto banalny sposób można wyregulować stół produkcyjny.

Stolik montażowy – jakie wyposażenie dodatkowe?

Wszystkie stoliki montażowe RA Construction są kompatybilne i posiadają możliwości rozbudowy o dodatkowe akcesoria warsztatowe, które bezpośrednio zwiększają zastosowanie i użyteczność. Odpowiednio dobrane wyposażenie dodatkowe przyczynia się do wzrostu wydajności pracy oraz większego komfortu pracujących na nim ludzi.

Zabezpieczenie blatu stolika montażowego

Podstawowym zabezpieczeniem jest zastosowanie gumy olejoodpornej o grubości 2 mm, która bezpośrednio chroni blat przed lekkimi uszkodzeniami mechanicznymi i ubrudzeniem. Kolejną możliwości wydłużenia żywotności blatu stolika montażowego jest wyłożenie go blachą. Do dyspozycji posiadamy blachę czarną zimnowalcowaną, blachę ocynkowaną oraz blachę nierdzewną. Grubość blachy na blat to od 0,5mm do nawet 3-4 mm. Wszystkie możliwości znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie.

Oświetlenie stołów przemysłowych

W swojej ofercie posiadamy 3 rodzaje lamp LED o mocy 20,40 oraz 60 W. Barwa światła emitowana przez punkty jest neutralna. W zależności od mocy lampy oraz jej odległości od blatu stołu, natężenie oświetlenia przemysłowego wynosi od 400 do 1000 lux. Daje to szeroki wachlarz możliwości co do ich zastosowania. Oświetlenie oferowane do naszych produktów dostępne jest tutaj.

Półki przemysłowe do stołów

Wśród bogatego wyposażenia dodatkowego stołów przemysłowych i stolików montażowych można wyróżnić półki nad blatem oraz półki pod blatem. Pierwsze z nich o nośności do 40-50 kg posiadają skokową lub płynną możliwość regulacji wysokości. Półki z pod blatu nie posiadają takiej opcji, a ich usytuowanie względem podłoża, ustalany jest na etapie projektowania i ofertowania.

Stoly montazowe na zamówienie

Nasza firma gwarantuje indywidualne podejście do klienta. Wykonujemy stoly montazowe z dbałością o najmniejsze szczegóły według wytycznych klienta. Powierzając wykonanie stolow montazowych naszej firmie masz pewność, że otrzymasz dokładnie to czego oczekujesz.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…