Oferta
Stoły i wózki przemysłowe

Wykonujemy kompleksowe zamówienia na stoły przemysłowe pod wymogi klienta.

Doradzamy najlepsze możliwe rozwiązania i dopasowujemy je pod indywidualne potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a nastepnie wysłanie zapytania w formularzu ofertowym:

Ergonomiczne stoły przemysłowe dla Twojej firmy

Zastosowanie stołów przemysłowych jest tak różnorodne, jak indywidualne zapotrzebowania każdej firmy. Podstawową kwestią jest znalezienie produktu, który spełni oczekiwania w każdej sytuacji. Firma RA Construction oferuje kompleksowe usługi i dostarcza projektowane na miarę, dostosowane do różnych zadań stoły montażowe o szerokiej gamie zastosowań. W naszej ofercie znajdują się także stoły do elektroniki, stoły do pakowania czy stoły warsztatowe oraz ich mobilne wersje. Regulowane wysokości blatów i możliwość niemal dowolnej personalizacji pozwala na wszechstronne wykorzystanie oraz wzbogacenie każdego stanowiska w dodatkowe elementy, takie jak wygodne przegródki do przechowywania narzędzi.

Indywidualne podejście do każdego zamówienia

Staramy się nieustannie spełniać oczekiwania wszystkich naszych klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i możliwości dostosowania szczegółów zamówienia do swoich potrzeb. Podczas produkcji naszych stołów przemysłowych skupiamy się na kwestiach jakości i ergonomii – przekonaj się, jakie możliwości da Twojej firmie skorzystanie z profesjonalnych rozwiązań.

Niestandardowe potrzeby naszych kontrahentów nie stanowią dla nas żadnego problemu. Oferujemy wyspecjalizowaną pomoc naszych ekspertów, którzy będą w stanie zaproponować indywidualny projekt dostosowany do możliwości i wymagań danego stanowiska pracy.

Mobilne stoły montażowe

Wśród stołów przemysłowych w naszej ofercie dużym zainteresowaniem cieszą się mobilne stoły montażowe. To rozwiązanie, które w znaczny sposób ułatwi pracę w każdej firmie. Konstrukcje oparte na wykorzystaniu zamkniętych profili stalowych umożliwiają wygodne przemieszczanie się z obciążeniem sięgającym nawet 300 kg. Przewożenie sprzętu staje się jeszcze łatwiejsze z pomocą czterech kół skrętnych z hamulcem o średnicy 125 mm.

Zabezpieczenie blatu stołu przemysłowego blachą lub gumą olejoodporną sprawia, że cały mebel staje się wyjątkowo odporny na zniszczenia. Możliwość dodatkowej rozbudowy mobilnego stołu o elementy takie jak odpowiednie oświetlenie, półki do stołów montażowych czy ścianki narzędziowe sprawi, że praca stanie się czystą przyjemnością.

Stoły kompletacyjne, czyli odpowiednia przestrzeń do pakowania

Poznaj skuteczne sposoby na zwiększenie sprawności pracy swojego zakładu. Stoły kompletacyjne RA Construction wyróżniają się wyjątkową ergonomią, doskonałą jakością i możliwością skorzystania z szeregu dodatkowych rozwiązań. To podstawowe wyposażenie każdego magazynu i przedsiębiorstwa, którego funkcjonowanie opiera się na sprzedaży wysyłkowej. Wygodny stół kompletacyjny umożliwia szybkie i sprawne pakowanie każdej paczki.

Oprócz projektowania i budowy oryginalnych stołów przemysłowych udostępniamy również usługi takie jak cięcie blach i gięcie blach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ostatnie realizacje