Wózki warsztatowe i transportowe

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Producent wyposażenia przemysłowego RA Construction przedstawia serię wózków transportowych oraz warsztatowych. Jest to sprzęt, który ułatwi pracę w każdym zakładzie przemysłowym czy warsztacie. Wytrzymałe wózki transportowe ułatwią wprowadzenie odpowiedniej infrastruktury w miejscu pracy. Stabilne i solidne wózki warsztatowe ułatwiające transportowanie wybranych narzędzi oraz sprzętów. Dzięki wózkom dostępnym w naszym katalogu najczęściej używane narzędzia będą zawsze pod ręką.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się wytrzymałe wózki paletowe oraz mobilne wózki montażowe. Dzięki niewielkim gabarytom, parze kół skrętnych oraz parze kół stałych produkty producenta RA Construction będą zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Wykonujemy wózki warsztatowe na zamówienie w dobrej cenie. Skontaktuj się z nami, wycenimy oraz stworzymy dla Ciebie wizualizację Twojego produktu.

Rodzaje wózków

Wózek paletowy

Wózek paletowy 500 PLN +23% VAT

Wózek europaleta

Wózek europaleta 600 PLN +23% VAT

Wózek platformowy

Wózek platformowy 620 PLN +23% VAT

Wózek koszowy

Wózek koszowy 1000 PLN +23% VAT

Wózek montażowy

Wózek montażowy 2050 PLN + 23% VAT

Wyposażenie dodatkowe wózków

Cennik warsztatowych wózków transportowych

Wózek warsztatowy to szeroko znane pojęcie, które skrywa w sobie takie epitety jak mobilność, wytrzymałość, czy pojemność. Koszt stworzenia wózka narzędziowego jest zależny od jego przeznaczenia, a co za tym idzie jego konstrukcji. W swojej ofercie posiadamy wózki platformowe "paleciaki", wózki na głowice narzędziowe czy mobilne wózki montażowe. Ceny naszych produktów zaczynają sie od 525 PLN netto. Ile kosztują wózki warsztatowe? W tabelce poniżej zobaczysz, jak wyceniliśmy pozostałe produkty dostępne w naszym katalogu.

KodNazwa wózka transportowegoCena
RC-010Wózek narzędziowy z 6 szufladami1575 PLN +23% VAT
RC-020Wózek narzędziowy z 3 półkami525 PLN +23% VAT
RC-030Wózek paletowy 1400x800 Qmax.= 900kg998 PLN +23% VAT
RC-031Wózek paletowy 1000x600 Qmax.= 350kg525 PLN +23% VAT
RC-032Wózek paletowy 1200x800 Qmax.= 350kg630 PLN +23% VAT
RC-033Wózek paletowy 1200x600 Qmax.= 500kg651 PLN +23% VAT
RC-040Wózek na oprawy narzędziowe1680 PLN +23% VAT
RC-050Wózek skrzyniowy1050 PLN +23% VAT
RC-060Wózek montażowy2047 PLN +23% VAT
RC-070Wózek magazynowy z pojemnikami1523 PLN + 23% VAT

Poznaj ceny pozostałych mebli warsztatowych - https://raconstruction.pl/cennik-metalowych-mebli-warsztatowych/.

Konstrukcje

Projekt konstrukcji wózków został wykonany przez wykwalifikowany zespół inżynierów. Lata pracy przy produkcji wyposażenia przemysłowego pozwoliło stworzyć najbardziej niezawodną konstrukcję. Metalowe wózki wykonywana są z profili stalowych o różnej grubości w zależności od zastosowania sprzętu. Przy produkcji wyposażenia przemysłowego używamy blachy zimnowalcowanej o grubości 1 [mm]. Konstrukcja wózków transportowych została zaprojektowana w taki sposób by zachowując niewielkie gabaryty pozostały one wytrzymałe i mobilne wszędzie tam gdzie są potrzebne.

RA Construction oferuje produkty o doskonałej jakości. Wykonujemy wózki transportowe na zamówienie. Nasz sklep internetowy pozwala na zamówienie dokładnie tego czego potrzebujesz. Realizujemy produkty na zamówienia specjalne.

Materiały

Do wykonywania wózków transportowych używamy tylko sprawdzonych materiałów pochodzących od zaufanych dostawców elementów stalowych. Materiały użyte do stworzenia wózków transportowych są zróżnicowane i podlegają modyfikacji na zamówienie klienta. Komponenty stalowe stosowane przy produkcji wózków to w głównej mierze profile stalowe oraz blacha zimnowalcowana. Parametry materiałów takie jak grubość blachy, wymiary profili stalowych oraz ich grubość jest dobierana dna zamówienie interesanta. Konstrukcja wózków jest spawana metodą MAG. Spawanie w osłonie gazu obojętnego pozwala na uzyskanie wysokiej jakości spoin, które przekładają się na jakość wykonania oraz wytrzymałość sprzętu.

Wymiary

Doświadczenie w projektowaniu wyposażenia przemysłowego na zamówienie pozwoliło nam określić najbardziej optymalne wymiary sprzętu warsztatowego. Idąc tym udało nam się stworzyć serię bardzo wytrzymałych wózków narzędziowych i transportowych. Jako producentowi zależy nam optymalizacji wymiarów wózków warsztatowych, które zarówno ułatwiają transport gabarytów o wadze nie przekraczającej 120 [kg], jak i zapewniają stały dostęp do narzędzi. Odpowiednio dopasowane wymiary wózka pozwalają na zachowanie bardzo dobrej proporcji jakość/cena. Bazując na własnym doświadczeniu oraz uwagach i sugestiach naszych kontrahentów stworzyliśmy unikalne produkty, którymi są wózki narzędziowe i transportowe. Mamy nadzieję, że odpowiednio dobrane produkty pozwolą cieszyć się dobrą organizacją miejsca pracy.

Nośność

Konstrukcja wózków została zaprojektowana przez inżynierów, którzy kierowali się przy jej tworzeniu przede wszystkim bezpieczeństwem oraz wytrzymałością. Nośność wózków transportowych producenta RA Construction, w zależności od modelu wynosi od 120 [kg] do nawet 900 [kg]. Szeroki wachlarz nośności wózków umożliwia wybranie odpowiedniego sprzętu do swojego zakładu. Wytrzymałe wózki transportowe znajdą zastosowanie w każdej hali przemysłowej i warsztacie samochodowym. Wózki paletowe o zwiększonej wytrzymałości pozwolą na transportowanie dużych i ciężkich gabarytów. Są to produkty stworzone dla ludzi ceniących sobie wysoką jakość wykonywanych produktów.

Miejsce użytkowania

Zarówno wózki narzędziowe i transportowe znajdą zastosowanie w każdym zakładzie produkcyjnym, magazynie czy warsztacie samochodowym. Stworzyliśmy nasze produkty by sprostać najśmielszym wymaganiom naszych kontrahentów. Jeżeli stawiasz na wysoką jakość wykonania wózków warsztatowych to nasza oferta jest zdecydowanie stworzona dla Ciebie. Jeżeli masz wątpliwości czy wózek transportowy z oferty RA Construction zda egzamin w Twoim miejscu pracy. Skontaktuj się z nami. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu przemysłowego.

Kolory

Kolor lakieru konstrukcji wózków transportowych jest uzależniony od preferencji kupującego. W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie. Paleta została przedstawiona poniżej. Jeżeli nie znalazłeś koloru wózka warsztatowego dla siebie to koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz na stronie. Na specjalne zamówienie malujemy stoły w innym kolorze.

System powłok antykorozyjnych produktów RA Construction został opracowany i dostosowany do warunków środowiskowych i eksploatacyjnych, w których będą pracować ze szczególnym uwzględnieniem: - korozyjności otaczającego środowiska; - możliwości zarysowań i uszkodzeń podczas transportu i eksploatacji; - narażenia konstrukcji na szczególne obciążenia typu ścieranie, kondensację czy zmienne temperatury; - aspekty estetyczne w tym możliwość zastosowania odpowiedniego koloru oraz stopień połysku.

Właściwości powłok antykorozyjnych produktów: - odporna na zarysowania, oleje; - wysoki połysk powierzchni; - odporna na warunki środowiskowe panujące w obiektach przemysłowych, magazynach i warsztatach takie jak wilgoć, zmienność temperatur, zanieczyszczenie powietrza; - środowiska C2/C3 wewnątrz pomieszczeń.

Dodaj opinię:
Wózki warsztatowe i transportowe
5 (100%) 3 votes

Kontakt przez Facebook Messenger