Wózek na wałki drukarskie na zamówienie

Zamówienie wymagało od nas wyjścia z inicjatywą i zaproponowanie rozwiązania, które pozwoli na bezpieczny transport wałków drukarskich. Konstrukcja wózka została zaprojektowana w oparciu o profile stalowe, blachę zimnowalcowaną oraz blachę „nierdzewkę”. Dzięki zastosowaniu blachy odpornej na korozję odpowiednio zabezpieczono sprzęt przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi.

Parametry techniczne wózka na wałki drukarskie:

  • Wymiary zewnętrzne wózka (szer. x dł. x wys.): 630x1450x940 [mm].
  • Powierzchnia robocza półki (szer. x dł.). 620×1240 [mm].
  • Ilość półek dolnych: 2[szt.].
  • Wytrzymałość wózka na obciążenie: 250 [kg].
  • Materiał konstrukcyjny: Blacha zimnowalcowana o grubości 1[mm]; blacha nierdzewna o grubości 0,5[mm]; profile stalowe 30x30x2 [mm] oraz płaskownik 120×6 [mm];

Dane dodatkowe produktu:

Konstrukcja wózka na wałki została wykonana z profili stalowych oraz płaskowników. Całości spawana dla zapewnienia wysokiej sztywności. Wózek lakierowany w kolorze RAL 7004.

Na budowę składają się z jednej górnej półki do transportu 8 szt. wałków wg. specyfikacji klienta, oraz dodatkowo dwie półki dolne na kałamarze. Półki dolne zostały wyłożone blachą nierdzewną. Pod półką górną wanna ociekowa z blachy stalowej 1 [mm] cynkowanej z zaworem kulowym. Wózek wyposażony w 4 koła obrotowe o średnicy 125 [mm] w tym dwa z hamulcem.

Galeria zdjęć wózków na wałki drukarskie

Kolorystyka: Konstrukcja stołu: RAL 7004.

Czas realizacji zamówienia wózka dla klienta z Warszawy: 3 tygodnie.

Udostępnij:
Share on facebook
Facebook
START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.