• Realizacje
  • /
  • Stoły do pakowania na zamówienie [Realizacja]
Stoły do pakowania na zamówienie

Stoły do pakowania na zamówienie [Realizacja]

Kolejna realizacja według wytycznych klienta z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Stoły do pakowania na zamówienie wymagały stosownego zabezpieczenia blatu. Może nie tyle blatu, ale produkowanych przedmiotów, które w łatwy sposób mogły zostać uszkodzone. Dodatkowo wyposażenie stanowiska pracy wymagało kilku kieszeni a4 na instrukcję stanowiskowe oraz rolki na etykiety. Nasz kontrahent zażyczył sobie również możliwość komputeryzacji miejsca pracy, dlatego zdecydowaliśmy się na dołączenie do zestawu półki na komputer. Efekt naszej pracy okazał się bardzo dobrze odebrany.

Stoły do pakowania na klienta zamówienie - parametry techniczne

Gabaryty całkowite stanowiska to 1200x740x1720 mm. Blat o wymiarach 1150x700x25 mm, wykonaliśmy z płyty wiórowej, melaminowanej o grubości 25 mm. Powierzchnię blatu zabezpieczyliśmy filcem technicznym o grubości 3 mm. Stół powstał z przeznaczeniem do  pracy na stojąco dlatego wysokość blatu to 800 mm. Stół posiada stopki poziomujące. Półka o wymiarach 1150×250 mm, wykonana z siatki przepuszczającej światło. Wysokość do powierzchni półki to 1720 mm.

Czy wiesz, że...
wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę i projekt? Wystarczy, że zostawisz nam wiadomość, a my zajmiemy się resztą.
Napisz do nas

Wytrzymałość stołu do pakowania

Konstrukcję stołu stworzyliśmy w oparciu o profile stalowe 30x30x2 mm, 40x30x2 mm, 40x20x2 mm. Pozwoliło to nam na zapewnienie klientowi odpowiedniej stabilności stołu nawet pod obciążeniem sięgającym do 300 kg. Półka ma nośność 40 kg. Taka nośność pozwala na bezpieczne użytkowanie półki nawet pod znacznym obciążeniem. 

Lakierowanie proszkowe stołów do pakowania

 

Konstrukcję stalową naszych stołów za każdym razem lakierujemy proszkowo. Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni (piaskowaniu), nakładany jest kolor RAL 7001. Na życzenie klienta możemy zmienić kolorystykę na prawie dowolny kolor z palety RAL.

Akcesoria stołów do pakowania

W wyposażeniu dodatkowym stanowiska znalazła się przede wszystkim ścianka perforowana, która umożliwiła montaż dalszych akcesoriów. Płyta o wymiarach 1150x500x2o mm i perforacji kwadratowej 9mm w rozstawie 38 mm. Wykonujemy tego typu ścianki przy użyciu cięcia laserowego z blachy 2 mm.

Ścianka tylna, która zapobiega spadaniu przedmiotów z blatu stołu również znalazła się w zestawie. Wykonaliśmy ją z takiego samego materiału jak blat i ma wymiary 1150x200x18 mm.

Kieszenie na dokumentację a4 w ilości 4 sztuki, umieściliśmy również na ściance. Cel zastosowania to przechowywanie odpowiednich instrukcji stanowiskowych

Ostatnim elementem wyposażenia dodatkowego na ściance narzędziowej jest zawieszka na dyspenser oraz 3 podajniki na etykiety. Maksymalny wymiar rolki to 140×140 mm (średnica x szerokość).

Pod blatem stołu znalazła się półka na komputer o wymiarach 230x700x18 mm.

Napisz do nas

Otrzymaj darmowy projekt i wycenę swojego stołu już dziś!
Udostępnij:
Share on facebook
Facebook
START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.