Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Ergonomiczne stoły serwisowe

Zadbaj, by pracownicy Twojej firmy korzystali z idealnie dopasowanego sprzętu, który zapewni im odpowiednią ergonomię i optymalizację wykonywanych zadań. To możliwe z ofertą RA Construction – stoły serwisowe doskonale sprawdzą się w roli wygodnego stanowiska do dokonywania różnego rodzaju napraw. Produkowane przez naszą firmę meble zapewniają utrzymanie porządku w miejscu pracy i zachowanie bezpieczeństwa różnych produktów i materiałów. Funkcjonalność to nie wszystko – każdy stół serwisowy w asortymencie RA Construction cechuje się dodatkowo rewelacyjnym wyglądem. Ponadto indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia pełne dostosowanie wybranych rozwiązań poprzez wykorzystanie różnego rodzaju akcesoriów ułatwiających pracę.

Zadbaj o porządek z odpowiednio wyposażonym stołem serwisowym

Ład i przejrzystość znacznie usprawnią funkcjonowanie każdej firmy – niezależnie od tego, w jakiej branży operujemy. Zapewnienie swoim pracownikom sposobów na łatwe utrzymanie porządku przy stanowisku jest niezwykle istotne. Dostępne w naszej ofercie stoły serwisowe mogą być wzbogacone o różnego rodzaju dodatki, takie jak szafki narzędziowe czy kieszonki i organizery na mniejsze przedmioty. Dzięki temu każde wykorzystywane narzędzie będzie zawsze znajdować się na swoim miejscu. Podczas pracy, szczególnie z drobnymi elementami, bardzo przydatnym dodatkiem może okazać się oświetlenie. Istnieje także możliwość zamontowania metalowych szuflad bądź metalowej szafki z szufladami. 

Każdy stół serwisowy RA Construction jest produkowany z naciskiem na jakość, trwałość i staranność wykonania. Aby stworzyć jak najbardziej komfortowe miejsce pracy, warto zainwestować także w różne narzędzia i sprzęty pomocnicze. W wielu pracowniach sprawdzą się na przykład wózki przemysłowe, które umożliwiają sprawne przenoszenie ciężkich narzędzi i innych przedmiotów.

Wymiary idealnie dostosowane do pracy serwisowej

Dostępne w naszej ofercie stoły serwisowe wykorzystują blaty o szerokości 1200 lub 1600 mm. Wysokość każdego z nich została dostosowana pod kątem zapewnienia pełni wygody w pozycji siedzącej. To idealny sposób, by zapewnić wymagany komfort pracownikom i zadbać o ergonomię w miejscu pracy.

Oferujemy zarówno proste konstrukcje do podstawowych zadań, jak i bardziej skomplikowane stoły serwisowe z dodatkowymi półkami i zabezpieczeniami. Wśród naszych produktów można znaleźć między innymi stoły z ramieniem do zamontowania monitora lub tylną ścianką chroniącą przedmioty na blacie przed spadnięciem. Poznaj ofertę RA Construction i wybierz stół serwisowy, który idealnie spełnia Twoje potrzeby.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…