Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Mobilne stoły montażowe dla Twojej firmy

Odpowiednie zagospodarowanie warsztatu to szansa na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i stworzenie bardziej przyjaznego miejsca pracy z naciskiem na ergonomię. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem produktów RA Construction – dostarczamy stoły montażowe mobilne, stoły ESD, stoły do pakowania i szereg innych rozwiązań. Ogromnym atutem mobilnych stołów roboczych jest możliwość przeniesienia swojego stanowiska razem z całym niezbędnym sprzętem w dowolne miejsce. To możliwe dzięki obecności czterech skrętnych kół o średnicy 125 mm z wbudowanym hamulcem. Solidna konstrukcja oparta o zamknięte profile stalowe poradzi sobie z nawet 300-kilogramowym obciążeniem, a łatwa regulacja pozwala na ustawienie optymalnej wysokości blatu stołu mobilnego.

Stół warsztatowy mobilny z dodatkowymi akcesoriami

Dostępne w naszej ofercie stoły montażowe mobilne, podobnie jak stoły warsztatowe i inne przenośne meble, można z łatwością wzbogacić o dodatkowe funkcje. Dzięki temu nasze produkty ze zwykłych stołów mobilnych stają się kompletnymi, dopracowanymi stanowiskami pracy, które są w pełni dostosowane do specyfiki każdej branży i potrzeb danego zakładu. Oferta akcesoriów RA Construction obejmuje zarówno wygodne szafki narzędziowe z szufladami, jak i oświetlenie, elementy zabezpieczenia blatów czy ścianki narzędziowe.

Przydatnym akcesorium w wielu miejscach pracy może być wózek przemysłowy. Takie rozwiązanie pozwala na transport ciężkich narzędzi – w połączeniu z mobilnym stołem roboczym zyskujemy możliwość łatwego postawienia stanowiska w dowolnym miejscu.

Zadbaj o sprawną pracę warsztatu z naszymi stołami

Stoły montażowe mobilne RA Construction to gwarancja sprawnego funkcjonowania każdego zakładu. Nowoczesne rozwiązania i świetna jakość to połączenie, które zapewnia zadowolenie każdego pracownika. Nie musisz także martwić się o uszkodzenia – nasze stoły mobilne są zabezpieczone blachą lub gumą olejoodporną. Dzięki temu obecne w naszym asortymencie meble odznaczają się wysoką odpornością na różne czynniki, z którymi możemy mieć styczność podczas pracy. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać najlepszy model.

Indywidualne projekty

Firma RA Construction umożliwia złożenie zamówienia na indywidualny projekt, idealnie dopasowany do potrzeb firmy i jej pracowników. Nasi pracownicy są zawsze chętni do udzielenia wyczerpujących informacji na temat produktów z naszej oferty. Personalizowane zamówienia można składać zarówno na zwykłe stoły montażowe, robocze i warsztatowe, jak i stoły ESD do pracy z urządzeniami elektrycznymi czy stoły mobilne.

Poznanie charakteru i specyfikacji pracy naszych klientów stanowi podstawę w doborze odpowiedniego sprzętu. Po ustaleniu wstępnych założeń i potrzeb przedstawiamy zaproponowane przez nas rozwiązanie, prezentowane w formie wizualizacji i rysunku złożeniowego. Projekty podlegają modyfikacjom i mogą stanowić wyjście do rozbudowania stołów – zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych – o dodatkowe funkcje. Produkcję rozpoczynamy dopiero po pełnej akceptacji ze strony klienta.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…