Oferta
Stoły i wózki przemysłowe

Wykonujemy kompleksowe zamówienia na stoły przemysłowe pod wymogi klienta.

Doradzamy najlepsze możliwe rozwiązania i dopasowujemy je pod indywidualne potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a nastepnie wysłanie zapytania w formularzu ofertowym:

Stoły montażowe mobilne

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejną serię produktów, która odmieni na zawsze Waszą pracę na warsztacie. Stoły montażowe mobilne to rozwiązanie konstrukcyjne, które stworzyliśmy przy pomocy profili stalowych, zamkniętych. Pozwoliło to nam na otrzymanie bardzo sztywnej konstrukcji, nawet przy zadanym obciążeniu sięgającym nawet do 300 kg. Głównym atutem tej serii są 4 koła skrętne z hamulcem o średnicy 125 mm, które osadziliśmy na wkładkach do regulacji wysokości blatu. Regulacja wysokości przebiega skokowo po odkręceniu 4 śrub mocujących.

Stoły warsztatowe z kółkami

Doskonałym rozwiązaniem, które determinuje jakość oferowanych stołów warsztatowych na kołach jest zabezpieczenie blatu stołu blachą lub gumą olejoodporną. Wyposażenie dodatkowe, dedykowane do naszych stanowisk jest dostępne w zakładce TUTAJ. Szeroki wybór akcesoriów umożliwia stworzenie doskonale przygotowanego stołu do pracy w Państwa zakładzie. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty z tej serii.

Zapraszamy również do sprawdzenia naszych realizacji oraz strony na Facebooku, gdzie dowiecie się o najnowszych rozwiązaniach stosowanych przez naszą firmę.

Ostatnie realizacje