Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Stoły warsztatowe robocze

Producent stołów ślusarskich RA Construction przedstawia Państwu gamę swoich produktów, które dedykuje wszystkim zakładom warsztatowym. Stoły warsztatowe robocze RA Construction to solidne konstrukcje oparte na wieloletniej pracy w tej właśnie gałęzi przemysłu. Oferujemy Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego dla Was stanowiska pracy na warsztacie, narzędziowni lub zakładzie produkcyjnym. Domeną naszej firmy jest ergonomia, którą również zarażamy firmy naszych klientów. Mądrze wykonywana praca jest bezcenna.

Stoły warsztatowe co warto wiedzieć

Warsztat zalicza się do miejsc szczególnych ze względu na charakter prac, które się w nim wykonujemy.  Z tego też względu stół warsztatowy, roboczy charakteryzuje się odpowiednio dużą sztywnością oraz wytrzymałością zarówno blatu jak i konstrukcji. Nasze produkty są zaprojektowane na bardzo solidnej ramie, która pozwala na pracę z obciążeniem do 500 kg.  Blaty wykonujemy są w 3 rozmiarach z płyty wiórowej melaminowanej o grubości 25mm. W zależności od tego jaką pracę wykonujesz, w taki sposób zabezpieczymy blat Twojego stołu.  Nasi pracownicy chętnie dostarczą Państwu niezbędnych informacji.  Po wybraniu wielkości blatu stołu wystarczy, że dobierzemy do niego dedykowane wyposażenie dodatkowe dostępne w akcesoriach. Stoły warsztatowe są modułowe, oznacza to, że możemy je dowolnie modyfikować przez dodanie tylko tych akcesoriów, które są nam rzeczywiście niezbędne. Na wszystkie nasze produkty przysługuje co najmniej 24 miesiące gwarancji.

Stoły warsztatowe projekt

Gotowe projekty stołów warsztatowych udostępniamy poniżej. Przedstawiają one najczęściej wybierane rozwiązania wśród klientów z różnych gałęzi przemysłu. Są zbiorem doświadczeń nabywanych przy współpracy z wymagającymi kontrahentami, którzy bardzo dobrze rozumieją znaczenie ergonomii pracy na warsztacie. Poniższe stoły mogą być dowolnie zmodyfikowane. Jeżeli na projekcie znajdziesz zbędne dla Ciebie rzeczy, zadzwoń do nas. Sprawimy, że będzie to dokładnie to czego szukasz.

Stoły warsztatowe zaufany producent

Jako producent stołów warsztatowych, już od wielu lat mamy przyjemność zawierać współpracę zarówno z małymi zakładami mechanicznymi jak i z ogromnymi zakładami produkcyjnymi. Nasze produkty cechuje to, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Z każdym rokiem przybywa realizacji i doświadczeń z nimi związanych. Nasi klienci regularnie powracają do nas gdy tylko zajdzie taka potrzeba i pozytywnie wypowiadają się o świadczonych przez nas usługach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i komentarzami klientów.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…