Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Stoły warsztatowe robocze RA Construction

Przedstawiamy Państwu gamę swoich produktów, które dedykujemy wszystkim, którzy cenią sobie pewne i trwałe rozwiązania. Stoły warsztatowe robocze RA Construction to solidne konstrukcje oparte na wieloletniej pracy w tej właśnie gałęzi przemysłu. Latami zdobywane doświadczenie przelewamy na nasze produkty, abyście mogli się Państwo cieszyć z ich użytkowania i funkcjonalności.

Jak wybrać profesjonalne stoły warsztatowe

Oferujemy Państwu pomoc w wyborze odpowiednich dla Państwa stołów warsztatowych roboczych. Służymy pomocą i chętnie doradzimy jakie rozwiązania mogą okazać się najkorzystniejsze w Państwa sytuacji. Wyboru można dokonać zarówno bazując na gotowych rozwiązaniach, które umieściliśmy poniżej jak i przedstawiając nam swoje potrzeby. Na podstawie przekazanych informacji możemy przygotować projekt, wizualizację i wycenę totalnie za darmo. Dzięki wizualizacji będziesz w stanie dokładnie ocenić czy dane rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie i co ewentualnie należy zmieć. Za każdym razem zaznaczamy, że domeną naszej firmy jest ergonomia, którą również zarażamy firmy naszych klientów. Mądrze wykonywana praca jest bezcenna.

Stoły warsztatowe ślusarskie co warto wiedzieć

Warsztat zalicza się do miejsc szczególnych ze względu na charakter prac, które się w nim wykonujemy.  Z tego też względu stoły warsztatowe ślusarskie charakteryzują się odpowiednio dużą sztywnością oraz wytrzymałością zarówno blatu jak i konstrukcji. Nasze produkty są zaprojektowane na bardzo solidnej ramie, która pozwala na pracę z obciążeniem do 500 kg.  Blaty stołów ślusarskich wykonujemy  w 3 rozmiarach z płyty wiórowej melaminowanej o grubości 28 mm. W zależności od tego jaką pracę wykonujesz, w taki sposób zabezpieczymy blat Twojego stołu.  Po wybraniu wielkości blatu stołu wystarczy, że dobierzemy do niego dedykowane wyposażenie dodatkowe dostępne w akcesoriach. Metalowe stoły warsztatowe są modułowe, oznacza to, że możemy je dowolnie modyfikować przez dodanie tylko tych akcesoriów, które są nam rzeczywiście niezbędne. Na wszystkie nasze produkty przysługuje co najmniej 24 miesiące gwarancji.

Stoły warsztatowe metalowe projekt

Gotowe projekty metalowych stołów warsztatowych udostępniamy poniżej. Przedstawiają one najczęściej wybierane rozwiązania wśród klientów z różnych gałęzi przemysłu. Są zbiorem doświadczeń nabywanych przy współpracy z wymagającymi kontrahentami, którzy bardzo dobrze rozumieją znaczenie ergonomii pracy na warsztacie. Poniższe stoły mogą być dowolnie zmodyfikowane. Jeżeli na projekcie znajdziesz zbędne dla Ciebie rzeczy, zadzwoń do nas. Sprawimy, że będzie to dokładnie to czego szukasz.

Stoły warsztatowe zaufany producent

Jako producent stołów warsztatowych, już od wielu lat mamy przyjemność zawierać współpracę zarówno z małymi zakładami mechanicznymi jak i z ogromnymi zakładami produkcyjnymi. Nasze produkty cechuje to, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Z każdym rokiem przybywa realizacji i doświadczeń z nimi związanych. Nasi klienci regularnie powracają do nas gdy tylko zajdzie taka potrzeba i pozytywnie wypowiadają się o świadczonych przez nas usługach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i komentarzami klientów.

Stoły ślusarskie z metalowym blatem na zamówienie

Jeżeli potrzebujesz wyjątkowo wytrzymałego rozwiązania to stoły ślusarskie z metalowym blatem powinny Cię zainteresować. Jest to gama produktów, które dostosowaliśmy do ekstremalnych warunków pracy. Wytrzymałość blatów stołów ślusarskich to aż 1000 kg. Tego typu stanowiska warsztatowe możemy bez obawy stosować w przemyśle ciężkim. Dodatkowym atutem jest możliwość mocowania imadeł, szafek oraz metalowych szuflad. Całą konstrukcję umieszczamy na wibroizolacyjnych, regulowanych stopkach, dzięki którym będziesz mógł dokładnie wypoziomować stół, a praca wykonywana na stole nie będzie przenosić drgań na sąsiadujące maszyny.

Ile kosztują stoły robocze warsztatowe?

Ceny stołów roboczych warsztatowych są ściśle zależne od poziomu ich rozbudowania. Przykładowo podstawowy stół z blatem o wymiarach 1200x700x28 mm i wytrzymałości d o 500 kg. Kosztuje około 1000 PLN netto. Przy czym bardziej rozbudowane stanowisko robocze, które wyposażymy w metalowy blat, szafki, półki i oświetlenie może kosztować nawet do 3500 PLN netto. Jak widać koszt wykonania stołów roboczych warsztatowych nie jest jednoznacznie określony. W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o wysłanie zapytania przez formularz kontaktowy.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…