Stoły warsztatowe metalowe

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Polski producent wyposażenia przemysłowego RA Construction przedstawia serię roboczych stołów warsztatowych i przemysłowych dostępnych na zamówienie po bardzo przystępnej cenie. Solidny sprzęt dostępny w różnych wymiarach, który znajdzie zastosowanie w każdym zakładzie przemysłowym czy warsztacie samochodowym. Projekty metalowych stołów warsztatowych od producenta RA Construction zostały stworzone w dwóch konfiguracjach: jako stanowiska dwumodułowe oraz trzymodułowe. Możliwość rozbudowania stołów o dodatkowe wyposażenie w postaci mebli z metalu, oświetlenia, półek, gumy ochronnej, pojemników warsztatowych oraz wielu innych dodatków wykonanych ze stali. Prosto od najlepszych, polskich dostawców.

Możliwość konfiguracji wyposażenia dodatkowego sprawia, że stanowiska producenta RA Construction stają się dokładnie dopasowane do potrzeb klientów. Metalowy blat stalowego stołu to płyta melaminowana o grubości 25 [mm]. Konstrukcja stołów jest spawana w osłonie gazów aktywnych dla zachowania odpowiedniej sztywności konstrukcji. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty dostępne w sklepie RA Construction. Cena stanowisk jest przystępna dla każdego właściciela warsztatu, jak i zakładu przemysłowego.

Rodzaje stołów warsztatowych - Przykładowe projekty

Wyposażenie dodatkowe do stołów 2 i 3 modułowych

Dodatkowe wyposażenie dedykowane stołom warsztatowym pozwala na stworzenie doskonale dopasowanego stanowiska do każdego zakładu produkcyjnego, który stawia na wysoką jakość produktów oraz szybki czas realizacji.

Nasze stanowiska mogą posłużyć jako:

  • stanowiska do kontroli jakości;
  • doskonale wyposażone stanowisko w każdym warsztacie samochodowym;
  • solidne stanowisko do montażu ciężkich elementów;
  • stanowisko technologiczne.

Oświetlenie centralne

Oświetlenie centralne stołu dwumodułowego 2x18 [W] - 300 PLN + 23% VAT; 2x36 [W] - 350+ 23% VAT

Półka nad blatem stołu

Półka nad blatem stołu warsztatowego 100 PLN + 23% VAT

Pojemniki magazynowe

Pojemniki magazynowe z tworzywa 35 - 50 PLN + 23% VAT

Cennik stołów warsztatowych

Stół warsztatowy to miejsce w każdym warsztacie, narzędziowni, czy zakładzie samochodowym, na którym odbywa się większość wykonywanych prac. W zależności od warunków panujących w miejscu pracy posiadamy różne rozwiązania konstrukcyjne stołów warsztatowych. Cena stołu warsztatowego jest w głównej mierze zależna od jego wytrzymałości oraz wyposażenia dodatkowego takiego jak oświetlenie centralne, czy metalowe meble z szufladami. Ceny podstawowych rozwiązań rozpoczynają się od 900 PLN netto. Tabela poniżej prezentuje, ile kosztują stoły warsztatowe realizowane w naszej firmie RA Construction.

KodNazwa stołu warsztatowegoCena
SC-2-0001Stół warsztatowy SC-2, 2 modułowy900 PLN+23% VAT
SC-2-0002Stół warsztatowy SC-2 z półką dolną1070 PLN+23% VAT
SC-2-0003Stół warsztatowy SC-2 z półką górną1140 PLN+23% VAT
SC-2-0004Stół warsztatowy SC-2 z dwiema półkami górnymi1260 PLN+23% VAT
SC-2-0005Stół warsztatowy SC-2 z dwiema półkami górnymi i oświetleniem centralnym 2x18W1550 PLN+23% VAT
SC-2-0006Stół warsztatowy SC-2 z szafką kontenerową SC-006 i półką dolną1850 PLN+23% VAT
SC-2-0007Stół warsztatowy SC-2 z szafką kontenerową SC-006 i szafką SC-0032340 PLN+23% VAT
SC-3-0001Stół warsztatowy SC-3, 3 modułowy1140 PLN+23% VAT
SC-3-0002Stół warsztatowy SC-3 z półką dolną1380 PLN+23% VAT
SC-3-0003Stół warsztatowy SC-3 z półką górną1420 PLN+23% VAT
SC-3-0004Stół warsztatowy SC-3 z dwiema półkami górnymi1570 PLN+23% VAT
SC-3-0005Stół warsztatowy SC-3 z dwiema półkami górnymi i oświetleniem centralnym 2x36W1840 PLN+23% VAT
SC-3-0006Stół warsztatowy SC-3 z szafką kontenerową SC-006 i półką dolną2160 PLN+23% VAT
SC-3-0007Stół warsztatowy SC-3 z szafkami kontenerowymi: SC-006, SC-003, SC-0043300 PLN+23% VAT

W naszym katalogu dostępne są inne meble warsztatowe. Zobacz cennik - https://raconstruction.pl/cennik-metalowych-mebli-warsztatowych/.

Konstrukcje

Konstrukcja stołów warsztatowych została zaprojektowana oraz zbudowana przy użyciu wysokiej jakości profili stalowych o wymiarach 40x40x2 [mm]. Blat stołu to płyta melaminowana o grubości 25 [mm]. Nasze stoły charakteryzuje możliwość rozbudowy o dodatkowe wyposażenie takie jak oświetlenie centralne lub dodatkowa półka, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Stanowiska są wyposażone w stopki poziomujące. Elementy konstrukcyjne stołów warsztatowych są spawane metodą MAG. Dzięki spawaniu w osłonie gazów aktywnych jakość spoiny jest bardzo dobra i przekłada się pozytywnie na sztywność oraz nośność konstrukcji. Stoły warsztatowe na zamówienie. Jeżeli jesteś zainteresowany stołami RA Construction ale potrzebujesz nietypowego stołu, napisz od nas.

Materiały

Do wykonywania wózków transportowych używamy tylko sprawdzonych materiałów pochodzących od zaufanych dostawców elementów stalowych. Materiały użyte do stworzenia wózków transportowych są zróżnicowane i podlegają modyfikacji. Komponenty stosowane przy produkcji to w głównej mierze profile stalowe oraz blachy zimnowalcowane. Konstrukcja wózków jest spawana metodą MAG. Spawanie w osłonie gazu obojętnego pozwala na uzyskanie wysokiej jakości spoin, które przekładają się na jakość wykonania oraz wytrzymałość sprzętu. Parametry materiałów takie jak grubość blachy, wymiary profili stalowych oraz ich grubość jest dobierana pod zamówienie interesanta.

Wymiary

Nabyte doświadczenie podczas pracy z wyposażeniem przemysłowym na zamówienie pozwoliło nam dobrać najbardziej optymalne wymiary stołów warsztatowych. Odpowiednio dopasowane wymiary stołu pozwalają na zachowanie bardzo dobrej proporcji jakość/cena. Nasze stoły występują w dwóch formach. Jako stoły warsztatowe 2 modułowe o wymiarach blatu: 1150x700x25 [mm] oraz stoły warsztatowe 3 modułowe o wymiarach blatu 1650x700x25. Bazując na własnym doświadczeniu oraz uwagach i sugestiach naszych kontrahentów stworzyliśmy unikalne produkty, którymi są stoły warsztatów. Mamy nadzieję, że odpowiednio dobrane produkty pozwolą cieszyć się dobrą organizacją miejsca pracy.

Nośność

Konstrukcja stołów warsztatowych została zaprojektowana by wytrzymywała ona obciążenie masą do 500 [kg]. Nośność półek górnych to 20 [kg]. Konstrukcja wykonana z solidnych profili stalowych. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty mogły służyć jak najdłużej. Korzystamy z usług tylko zaufanych dostawców stali. Konstrukcja stołów jest spawana metodą MAG. Zapewniamy doskonałą jakość spoin dzięki spawaniu w osłonie gazów aktywnych. Seria stołów warsztatowych producenta RA Construction to produkty stworzone przede wszystkim dla ludzi ceniących sobie wysoką jakość wykonywanych usług.

Miejsce użytkowania

Stoły warsztatowe to kompaktowe rozwiązanie, które dzięki wersji 2 oraz 3 modułowej zarówno nada się w domowym warsztacie jak i warsztacie samochodowym bądź zakładzie produkcyjnym. Stoły warsztatowe niosą za sobą wiele możliwych zastosowań. Aranżując nasze produkty według swoich potrzeb pozytywnie zmienisz organizację pracy i zaoszczędzisz swój cenny czas.

Kolory

Kolor lakieru konstrukcji stołów warsztatowych jest uzależniony od preferencji kupującego. W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020 oraz RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie. Jeżeli nie znalazłeś koloru stołu dla siebie to koniecznie skontaktuj się z nami. Na specjalne zamówienie kupującego malujemy stoły w innym kolorze.

System powłok antykorozyjnych produktów RA Construction został opracowany i dostosowany do warunków środowiskowych i eksploatacyjnych, w których będą pracować ze szczególnym uwzględnieniem: - korozyjności otaczającego środowiska; - możliwości zarysowań i uszkodzeń podczas transportu i eksploatacji; - narażenia konstrukcji na szczególne obciążenia typu ścieranie, kondensację czy zmienne temperatury; - aspekty estetyczne w tym możliwość zastosowania odpowiedniego koloru oraz stopień połysku.

Właściwości powłok antykorozyjnych produktów: - odporna na zarysowania, oleje; - wysoki połysk powierzchni; - odporna na warunki środowiskowe panujące w obiektach przemysłowych, magazynach i warsztatach takie jak wilgoć, zmienność temperatur, zanieczyszczenie powietrza; - środowiska C2/C3 wewnątrz pomieszczeń.

Dodaj opinię:
Stoły warsztatowe metalowe
4.33 (86.67%) 12 votes

Kontakt przez Facebook Messenger