Stół montażowy ESD, z oświetleniem blatu, do elektroniki, z nadstawką, serwisowy

Lekkie stoły montażowe z serii EC to nowoczesne i bardzo funkcjonalne meble metalowe, które stały się solidnymi produktami wśród wymagających przedsiębiorców ceniących sobie jakość wykonania produktów oraz ich cenę. Stoły montażowe znajdują zastosowanie jako stanowiska do serwisu urządzeń elektronicznych, do pakowania, jak i również jako stoły do kontroli jakości, jeżeli uzbroimy je w odpowiednio dobrane oświetlenie i dedykowane wyposażenie dodatkowe.

Stół montażowy dostępny jest w dwóch konfiguracjach wymiarowych blatu: 1150x700x25mm oraz 1650x700x25mm. Wytrzymałość stołów montażowych EC to 300 kg. Oferujemy również adaptację stanowisk do standardów technologii ESD. Każdy stół serwisowy wykorzystywany w elektronice musi być przystosowany do konkretnych warunków. Stoły ESD są zabezpieczone przed wyładowaniami elektrostatycznymi, dlatego ich eksploatacja jest całkowicie bezpieczna. Dzięki temu nie będzie możliwe uszkodzenie nawet najbardziej delikatnych elementów elektronicznych. Stół montażowy z uziemieniem to podstawowe rozwiązanie dla warsztatów, firm przemysłowych, laboratoriów. Wybierając stoły elektrostatyczne, zyskujemy pewność, że cała ich powierzchnia robocza będzie skutecznie zabezpieczona przed wyładowaniami.

Stoły montażowe EC to:

  • modułowa budowa;
  • połączenie stabilnego stołu z wyposażeniem dodatkowym, które zapewnia lepsze wykorzystanie stanowiska;
  • bogate wyposażenie dodatkowe: metalowe szafki z szufladami, półki, ścianki perforowane, zawieszki, wykładziny gumowe do szuflad.

Oprócz podstawowej wersji stołu serwisowego, proponujemy także rozbudowane stanowiska robocze. To między innymi wytrzymały stół z nadstawką, stół montażowy z oświetleniem blatu, jak też stół elektrostatyczny ze ścianką perforowaną. Każdy stół do elektroniki lub kontroli jakości wykonany jest z wytrzymałej blachy zimnowalcowanej oraz wysokiej jakości elementów stalowych.

Będąc doświadczonym producentem stołów do elektroniki, możemy dostarczać naszym Klientom rozwiązania całkowicie dopasowane do konkretnych potrzeb. Stół montażowy antystatyczny doskonale sprawdza się jako wyposażenie hal produkcyjnych, warsztatów i firm przemysłowych. Każdy nasz stół ESD gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

RODZAJE STANOWISK MONTAŻOWYCH

Dodaj opinię: