Stoły montażowe ESD i podświetlane

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

W tej części naszego sklepu internetowego znajdują się robocze stoły montażowe ESD i podświetlane stanowiska montażowo spawalniczne. Meble wykonane zostały w dwóch konfiguracjach wymiarowych. Stoły montażowe 2 modułowe o wymiarach blatu 1150x700x25 [mm] oraz stanowiska 3 modułowe, w których z kolei wymiary blatu wynoszą 1650x700x25 [mm]. Obydwa blaty melaminowane o grubości 25 [mm]. Istnieje możliwość zbudowania stanowisk antystatycznych ESD.

Podstawy stołów wykonane z profili stalowych, które są spawane zgodnie z założeniami metody spawalniczej MAG. Rozwiązania konstrukcyjne zastosowane przy budowie naszych produktów sprawiają, że nośność całkowita wynosi 250 [kg]. W przypadku rozbudowy stanowiska ESD o półkę jej nośność wynosi 20 [kg]. Stół montażowy wyposażony w stopki poziomujące, które zapewnią stabilność nawet na nierównej powierzchni.

Dodatkowo oferujemy szerokie wyposażenie dodatkowe, dzięki którym stanowiska mogą być wykorzystane do kontroli jakości czy serwisu elektroniki. W naszej ofercie polskiego producenta RA Construction znajdują się zarówno półki, oświetlenie blatu, ścianki tylne i perforowane jak i możliwość wykonania stanowiska w technologii ESD. Na wszystkie nasze produkty oferujemy 12 miesięczną gwarancję. Cena na każdy stół montażowy jest atrakcyjna zarówno dla małego przedsiębiorstwa jak i dużego zakładu przemysłowego.

Rodzaje stanowisk montażowych

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe dedykowane stołom montażowym to elementy, które doskonale dostosują tworzone stanowisko do wymagań i potrzeb jego nabywcy. Do produkcji naszych podzespołów są używane tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały pozyskiwane od zaufanych dostawców.

Nasze stanowiska mogą posłużyć jako:

  • solidne stanowisko do montażu ciężkich elementów;
  • stanowiska do kontroli jakości;
  • stanowisko technologiczne.
  • doskonale wyposażone stanowisko w każdym warsztacie samochodowym;

Oświetlenie centralne

Oświetlenie centralne stołu dwumodułowego 2x18 [W] - 300 PLN + 23% VAT; 2x36 [W] - 350 +23% VAT

Półka nad blatem stołu

Półka nad blatem stołu warsztatowego 100-240 PLN + 23% VAT

Pojemniki magazynowe

Pojemniki magazynowe z tworzywa 35 - 50 PLN + 23% VAT

Cennik stołów montażowych

Cena stworzenia dopasowanego stanowiska zależy w głównej mierze od przeznaczenia stołu. W zależności czy stół montażowy ma być wyposażony w dodatkowe półki nad blatem czy oświetlenie centralne, tworzymy możliwie najbardziej ekonomiczne rozwiązanie spełniające wymagania naszych kontrahentów. Ceny naszych produktów zaczynają się od 900 PLN netto. Zobacz tabelkę, gdzie prezentujemy, ile kosztują stoły montażowe wykonywane przez producenta RA Construction?

KodNazwa stołu montażowegoCena
AC-2-0001Stół montażowy AC-2900 PLN+23% VAT
AC-2-0002Stół montażowy AC-2 z półką górną1140 PLN+23% VAT
AC-2-0003Stół montażowy AC-2 z dwiema półkami górnymi1290 PLN+23% VAT
AC-2-0004Stół montażowy AC-2 z dwiema półkami górnymi i oświetleniem centralnym 2x18W1580 PLN+23% VAT
AC-3-0001Stół montażowy AC-31140 PLN+23% VAT
AC-3-0002Stół montażowy AC-3 z półką górną1320 PLN+23% VAT
AC-3-0003Stół montażowy AC-3 z dwiema półkami górnymi1440 PLN+23% VAT
AC-3-0004Stół montażowy AC-3 z półką górną i oświetleniem centralnym 2x36W1770 PLN+23% VAT

Kompletny cennik mebli warsztatowych - https://raconstruction.pl/cennik-metalowych-mebli-warsztatowych/

Konstrukcje

Konstrukcja stołów montażowych została opracowana na bazie profili stalowych oraz płyt melaminowanych, z których składają się blat oraz półki. Zarówno grubość blatów jak i półek to 25 [mm]. Dodatkowe wyposażenie stołów montażowych sprawia, że w zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie dobrać najbardziej dopasowane elementy rozbudowy z asortymentu RA Construction, a następnie stworzyć doskonale dopasowane stanowisko.

W rozwinięciach swoich produktów oferujemy wyposażenie dodatkowe w postaci: półek, oświetlenia, ścianek tylnych oraz wyposażenia stołu montażowego w blaty wykonane w technologii ESD. Konstrukcja naszych stołów jest spawana metodą MAG. Zapewniamy wysoką jakość połączeń spawanych. Stoły montażowe z serii AC charakteryzują się wysoką sztywnością konstrukcji. Nogi stołu wyposażone są w stopki poziomujące, które zapewnią odpowiednią stabilizację nawet na nierównym podłożu.

Materiały do wykonania stołów ESD

Materiały używane przy produkcji naszych stołów montażowych to w głównej mierze profile stalowe oraz płyty melaminowane. Zapewniamy, że we wszystkie niezbędne elementy zaopatrujemy się tylko od sprawdzonych i rzetelnych dostawców. Dzięki znakomitym relacjom z naszymi kontrahentami jesteśmy w stanie realizować nasze zamówienia na najwyższym poziomie oraz dostarczać towar do klienta w krótkim terminie.

Wymiary

Stoły montażowe producenta RA Construction dzielą się na dwie podstawowe grupy. Pierwszą grupą są stoły montażowe 2 modułowe o wymiarach blatu 1150x700x25 [mm]. Do drugiej grupy należą stoły montażowe 3 modułowe, których wymiar blatu to 1650x700x25 [mm]. W obydwu przypadkach blat znajduje się na wysokości 800 [mm] od podłoża. Zapewnia to należyty komfort pracy na stanowisku montażowym. Półki montowane nad blatem mają wymiary w zależności od ilości modułów 1150*/1650x300x25 [mm]. Oświetlenie centralne stołów ma moc 2x18 lub 2x36 [W] i znajduje się na wysokości 1150/1250 [mm] nad blatem. Długość oprawy oświetlenia centralnego to 650 [mm] lub 1250 [mm].
*dla wersji 2 modułowej

Nośność

Produkty RA Construction charakteryzuje sztywność konstrukcji, która jest niezbędna w celu stworzenia profesjonalnego stanowiska montażowego. Nośność naszych produktów niezależnie od ilości modułów to 250 [kg] dla konstrukcji stołu oraz 20 [kg] w przypadku półek z wyposażenia dodatkowego. Stoły montażowe mogą zostać dostosowane do stanowisk kontroli jakości w zakładach produkcyjnych.

Kolory

Kolor konstrukcji naszych produktów to RAL 7001 (szary). Malowanie stołów w innych kolorach dostępne jest na zamówienie. Lakier stosowany do malowania naszych elementów jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Farba bazuje na żywicy syntetycznej przez co jest nie tylko odporna na uderzenia i zadrapania, lecz również na warunki pogodowe i olej.

Miejsce użytkowania

Stoły montażowe RA Construction znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych jako stanowiska do kontroli jakości, stanowiska do montażu, stanowiska do serwisu części maszyn, stanowiska ESD do serwisu urządzeń elektronicznych. Stoły znajdą zastosowanie wszędzie gdzie klient stawia na profesjonalne wyposażenie swojego zakładu pracy.

Dodaj opinię:
Stoły montażowe ESD i podświetlane
5 (100%) 4 votes

Kontakt przez Facebook Messenger