stoły do pakowania RA Construction

Stoły do Pakowania Projekt i Realizacja

Rok 2019 był rokiem przełomowym dla naszej firmy. Wszystko to za sprawą nawiązania współpracy z firmą odzieżową, która poprosiła nas o zrobienie projektu stołów do pakowania ubrań. Klient jasno sprecyzował w jaki sposób ma wyglądać praca na stanowisku i w jakie urządzenia będzie ono uzbrojone. Po krótkim czasie powstał projekt, który zaraz przekształciliśmy w prototyp. Klient dokonał oceny funkcjonalności produktu i udało się wyeliminować wszelkie wady. Projekt zaktualizowaliśmy o wniesione uwagi i rozpoczęliśmy prace nad 150 następnymi. Efektami naszej pracy stały się stoły do pakowania paczek. Zapraszamy do lektury poniżej.

Stoły do pakowania projekt dla klienta EC-3-0006-M1170619

Parametry techniczne stołów do pakowania

Gabaryty blatu stołów do pakowania to 1660x700x18 mm. Stół służy do pakowania ubrań, dlatego nie zdecydowaliśmy się na zastosowanie cienkiego blatu. Wysokość ustanowiliśmy stałą na poziomie 860 mm. Stworzyliśmy również półki dolne o wymiarach 500x500x18 mm, które pozwalają na przechowywanie sprzętu niezbędnego podczas pracy. Wytrzymałość stołu na obciążenie to 300 kg. Konstrukcję stworzyliśmy w oparciu o profile stalowe 30x18x2 mm, 30x30x2 mm, 40x30x2 mm oraz blachę 1,2,3 mm.

Czy wiesz, że...
dzięki usługom naszej firmy poczujesz się jakbyś wskoczył w dobrze skrojony garnitur?
Napisz do nas

Jak lakierujemy stoły do pakowania?

Chcemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług, również na poziomie lakierowania. Dlatego za każdym razem decydujemy się na lakierowanie proszkowe, które pozwala osiągnąć bardzo dobry efekt zarówno wizualny jak i wytrzymałościowy. Konstrukcja stalowa wykonana w kolorze RAL 7001.

Akcesoria do stołów do pakowania

Jak każde nasze stanowisko przemysłowe również stoły do pakowania wyposażyliśmy w stopki do poziomowania. Dodatkiem są pojemniki magazynowe b3 w kolorze czarnym, oraz ścianka tylna, do której są mocowane. Fenomenem tego stołu do kontroli jakości jest możliwość jego komputeryzacji. Jak widać na załączonych zdjęciach nasz kontrahent stawia na automatyzację procesu pakowania dlatego w wyposażeniu znalazły się między innymi „Mocowanie monitora VESA„, „Półka na klawiaturę„, Półka na drukarkę oraz półka na komputer.

Bardzo ważną kwestią w trakcie projektowania było uwzględnienie odpowiedniej ilości miejsca na folie, koperty oraz pudełka, które okazały niezbędne w trakcie wykonywanej pracy.  W tym celu stworzyliśmy półki na folie. Nie byle jakie półki, bo zostały specjalnie zaprojektowane pod wymiary kopert oraz folii, których używa klient. Każda szafka posiada po 4 półki co pozwala na przechowanie naprawdę pokaźnego zapasu materiałów. Wszystko to zamontowaliśmy na „Panelu perforowanym„, który również w tym wypadku stał się niezastąpionym, a zarazem uniwersalnym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci stworzyć doskonale dopasowane rozwiązanie
Udostępnij:
Share on facebook
Facebook
START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.