Wózek platformowy

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Wózek platformowy RC-033 to konstrukcja stworzona z myślą o transportowaniu gabarytów o masie nie przekraczającej 500 [kg]. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania sprzętu przemysłowego. Wózek transportowy jest dostępny w sklepie internetowym RA Construction, a także na indywidualne zamówienie po konkurencyjnej i przystępnej cenie. Wyposażony został w parę kół stałych oraz parę kół skrętnych o średnicy 160 [mm], które zapewniają mu bardzo dobrą mobilność wszędzie gdzie się znajduje. Konstrukcja wózka jest spawana w osłonie gazów aktywnych co zapewnia wysoką jakość spoin. Kolor lakieru nanoszonego na konstrukcję wózka może podlegać zmianom. Wszelkie modyfikacje wózka są możliwe do zrealizowania na zamówienie.

Wózki platformowe

Cena wózka: 620 PLN +23% VAT
Kod produktu: RC-033

Wymiary zewnętrzne wózka platformowego:

szerokość: 600 [mm];

długość: 1545 [mm];

wysokość: 920 [mm];

Wymiary powierzchni załadowczej:

szerokość: 600 [mm]

wysokość: 1200 [mm]

Wytrzymałość wózka na obciążenie: 500 [kg]

Średnica kół: 160 [mm].

Opis wózka platformowego

Wózek platformowy RC-033 został zaprojektowany i wykonany przez producenta RA Construction.

Konstrukcja

Konstrukcja wózka została stworzona na bazie profili stalowych oraz blachy zimnowalcowanej. Zapewnia komfortowe użytkowanie przy obciążeniu nie przekraczającym 500 [kg]. Obciążenie powinno być rozłożone równomiernie na powierzchni załadowczej wózka.

Dostępna kolorystyka

W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

Materiał

Materiały, których używamy do produkcji wózków platformowych to wysokiej jakości profile stalowe oraz blach zimnowalcowana. Korzystamy tylko z usług sprawdzonych dostawców i zachowujemy płynność i terminowość w realizacji zamówień.

Miejsce użytkowania:

Wózek platformowy to doskonałe rozwiązanie stosowane w halach produkcyjnych, i magazynowych. Jego uniwersalna konstrukcja stwarza możliwość do stworzenia indywidualnych rozwiązań.

Ile kosztuje wózek platformowy?

Jeżeli tak samo jak my stawiasz na profesjonalizm oraz jakość wykonania produktów to wózek platformowy usatysfakcjonuje Cię w zupełności. Produkt jest objęty 12 miesięczną gwarancją producenta RA Construction. Cena wózka RC-033 to 620 PLN netto.

Dodaj opinię:
Wózek platformowy
5 (100%) 2 votes

Kontakt przez Facebook Messenger