Wózek paletowy o zwiększonej wytrzymałości

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Wytrzymały wózek paletowy RC-030 przeznaczony do transportu dużych, ciężkich przedmiotów. Idealny do pracy w magazynie czy hali produkcyjnej. Wyposażony w dwa koła stałe oraz dwa skrętne dzięki czemu wózek stabilnie się prowadzi. Powierzchnia ładunkowa ma wymiary 1400x800 [mm] wykonana ze sklejki antypoślizgowej o grubości 12 [mm]. Konstrukcja spawana przez co jest niezwykle solidna. Wytrzymały wózek paletowy sprawdzi się w każdych warunkach pracy pod dużym obciążeniem. Postaw na profesjonalne wyposażenie przemysłowe od RA Construction.

Wózki paletowe ze zwiększoną wytrzymałością

Cena wózka: 950 PLN +23% VAT
Kod produktu: RC-030

Wymiary zewnętrzne wózka: (szer. x dł. x wys.)

  • szerokość: 800 [mm]
  • długość: 1575 [mm]
  • wysokość: 925 [mm]

Wymiary powierzchni załadowczej: (szer. x dł.)

  • szerokość: 800 [mm]
  • wysokość: 1400 [mm]

Wytrzymałość wózka na obciążenie: 900 [kg]

Średnica kół: 160 [mm]

Opis wózka paletowego

Wózek paletowy o zwiększonej wytrzymałości producenta RA Construction.

Konstrukcja

Konstrukcja wózka paletowego została stworzona do transportu gabarytów do wagi nie przekraczającej 900 [kg]. Całość konstrukcji została spawana co sprawia, że jest ona bardzo sztywna i zapewnia odpowiedni komfort użytkowania.

Dostępna kolorystyka

W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

Materiał

Materiały użyte do produkcji wózka to w głównej mierze profile stalowe oraz blacha zimnowalcowana. Wszystkie materiały używane do produkcji wózków transportowych i pochodzą tylko i wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Zachowujemy dzięki temu płynność oraz jakość realizacji.

Miejsce użytkowania

Nasi klienci używają wózków paletowych na halach produkcyjnych, magazynach oraz warsztatach samochodowych.

Ile kosztuje wózek paletowy?

Wózek paletowy to prosta i niezawodna konstrukcja. Z pewnością zda egzamin w ciężkich warunkach pracy. Do jego produkcji użyto tylko najwyższej jakości materiałów. Cena wózka paletowego wynosi 950 PLN netto.

Dodaj opinię:
Wózek paletowy o zwiększonej wytrzymałości
5 (100%) 1 vote

Kontakt przez Facebook Messenger