Warsztatowy wózek narzędziowy RC-010

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Wózek narzędziowy RC-010 do warsztatu jest niezwykle pojemnym, podręcznym magazynem narzędziowym. Wyposażony w 6 szuflad dzięki czemu pomieści najważniejsze narzędzia. Brak zastosowanych przegród w szufladach wózka narzędziowego pozwala na własną aranżację przestrzeni. Bardzo ważną cechą wózka warsztatowego RC-010 jest fakt, że szuflady wysuwają się do samego końca, nie blokując tym samym dostępu do narzędzi znajdujących się z tyłu szuflady. Jest to rozwiązanie, którego cieszy się uznaniem wielu mechaników.

Wytrzymałe prowadnice zapewniają stabilizację przy obciążeniu szuflady nawet do 20 [kg]. Bardzo wysoką mobilność zapewniają para kół skrętnych oraz stałych. Średnica kół w obydwu przypadkach to 100 [mm]. Malowanie w dwóch możliwych kolorach RAL 3020; RAL 7001.

Wózki narzędziowe RA Construction

Cena wózka: 1500 PLN +23% VAT
Kod produktu: RC-010

Wymiary wózka narzędziowego:

wysokość wózka z kółkami 950 [mm]

średnica kół: 100 [mm]

szerokość wózka: 646 [mm]

długość wózka: 483 [mm].

Wózek wyposażony w 4 szuflady o wymiarach:

wysokość: 45 [mm]

szerokość: 580 [mm]

głębokość: 430 [mm].

Wymiary szuflad:

4 szuflady o wymiarach:

45 [mm] - wysokość;

580 [mm] - szerokość;

430 [mm] - głębokość oraz 2 szuflady o wymiarach:

76 [mm] - wysokość;

580 [mm] - szerokość;

430 [mm] - głębokość.

Nośność:

Nośność jednej szuflady 20 [kg]

Nośność całkowita konstrukcji wózka narzędziowego to 120 [kg]

Opis wózka

Wózek narzędziowy producenta RA Construction.

Konstrukcja

Konstrukcja wózka została wykonana przy użyciu blachy zimnowalcowanej o grubości 1 [mm]. W celu jej wzmocnienia zastosowano dodatkowe wsporniki wewnątrz.

Materiał

Blacha zimnowalcowana 1 [mm] oraz profile stalowe. Wszystkie materiały pozyskujemy tylko od zaufanych i sprawdzonych dostawców stali. Bardzo dobre relacje zbudowane na wzajemnym szacunku owocują płynnością w terminowej realizacji zleceń oraz wysokiej jakości usług świadczonych przez producenta RA Construction. Szuflady zostały wyłożone wykładziną gumową.

Dostępna kolorystyka

W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

Miejsce użytkowania

Osoby, które wybrały ten produkt zastosowały go w warsztatach samochodowych, zakładach produkcyjnych oraz elektronicznych zakładach serwisowych.

Ile kosztuje wózek narzędziowy?

Zastosowanie odpowiedniego procesu technologicznego pozwoliło producentowi RA Construction zaoferować konkurencyjną cenę wózka narzędziowego. Każdy nasz produkt tworzymy z najwyższą dokładnością. Darząc nas zaufaniem i zamawiając nasz produkt masz pewność, że kupujesz funkcjonalne wyposażenie przemysłowe, które będzie służyć bardzo długo.

Koszt zakupu wózka warsztatowego RC-010 to 1500 PLN + 23 % VAT. Jest to niezwykle konkurencyjna cena wyposażenia warsztatowego. W przypadku zamówień specjalnych cena wózka narzędziowego może ulec zmianie.

Dodaj opinię:
Warsztatowy wózek narzędziowy RC-010
5 (100%) 2 votes

Kontakt przez Facebook Messenger