Wózek montażowy

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Wózek montażowy RC-060 to rozbudowane stanowisko warsztatowe, które zachowuje mobilność dzięki dwóm parom kół skrętnych, w tym jedne z hamulcem. Koła o średnicy 125 [mm]. idealne rozwiązanie do budowy mobilnego stanowiska kontroli jakości w zakładach produkcyjnych. W standardowym wyposażeniu wózka znajduje się szafka metalowa, perforowany panel oraz pojemniki magazynowe. Konstrukcja wózka spawana w osłonie gazów aktywnych w celu zachowania odpowiedniej sztywności. Nośność całkowita konstrukcji to 300 [kg]. Blat to płyta melaminowana o grubości 18 [mm]. Możliwość zamontowania oświetlenia nad blatem na zamówienie.

Wózki montażowe

Cena wózka: 2050 zł + 23% VAT
Kod produktu: RC-060

Wymiary wózka montażowego:

szerokość: 640 [mm];

długość: 1270 [mm];

wysokość: 1600 [mm];

Wymiary blatu:

szerokość: 600 [mm]

wysokość: 1200 [mm]

Wymiary półki dolnej:

szerokość: 560 [mm]

wysokość: 500 [mm]

Wymiary półki górnej:

szerokość: 1150 [mm]

wysokość: 300 [mm]

Wysokość od podłoża do blatu: 815 [mm]

Wytrzymałość wózka na obciążenie: 300 [kg].

Średnica kół: 125 [mm].

Opis wózka montażowego

Wózek montażowy RC-060 to rozwiązanie zaprojektowane przez producenta wyposażenia przemysłowego RA Construction. Wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym, którzy stawiają na higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Konstrukcja

Wykonana z profili stalowych. Spawana w osłonie gazów aktywnych (MAG) w celu zapewnienia sztywnej konstrukcji.

Dostępna kolorystyka

W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

Materiał

Wszystkie nasze materiały pochodzą od zaufanych dostawców. Dzięki przyjaznym relacjom możemy realizować nasze zamówienia w terminie. Do wykonania wózka zostały użyte profile aluminiowe, blacha zimnowalcowana, płyty melaminowane oraz wiele innych. Zapewniamy doskonałą jakość produktu.

Miejsce użytkowania:

Wózek montażowy RC-060 producenta RA Construction znajduje zastosowanie w trakcie produkcji seryjnej jak i jednostkowej. Jego niewielkie gabaryty oraz szerokie spektrum możliwości wynikające z jego konstrukcji sprawia, że jest to niezastąpione stanowisko w trakcie montażu lub kontroli jakości.

Ile kosztuje wózek montażowy?

Wózek montażowy to solidne i funkcjonalne stanowisko wyposażone koła o średnicy 125 [mm]. Standardowo wózek został wyposażony w panel perforowany, metalową szafkę oraz pojemniki magazynowe. Możliwość wyboru wyposażenia dodatkowego stwarza nieograniczone możliwości w optymalizacji i zwiększenia komfortu w pracy. Otrzymujesz stół warsztatowy wyposażony w panel perforowany, pojemniki magazynowe oraz szafkę metalową. Producent wózków warsztatowych zapewnia 12 miesięczną gwarancję na wszystkie swoje produkty. Cena wózka RC-060 to 2050 netto.

Dodaj opinię:
Wózek montażowy
5 (100%) 5 votes

Kontakt przez Facebook Messenger