Wózek magazynowy

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Wózek magazynowy RC-070 został zaprojektowany jako mobilny magazyn na drobne elementy. Jego odpowiednio zaprojektowane gabaryty pozwalają na dotarcie w miejsca gdzie inne wózki nie maja możliwości wjazdu. Wózek jest wyposażony w cztery koła skrętne (w tym dwa z hamulcem) dzięki czemu jest bardzo zwrotny i dosyć tani. Półka dolna została wykonana z blachy stalowej zimnowalcowanej o grubości 1 [mm]. Istnieje możliwość stworzenia dodatkowego wyposażenia wózka magazynowego na zamówienie. Konstrukcja wózka jest spawana w osłonie gazów aktywnych w celu uzyskania odpowiedniej sztywności konstrukcji. Wózek zawiera 126 pojemników, które pomieszczą elementy o masie nieprzekraczającej 300 [kg]. Skontaktuj się z nami, a zbudujemy dla Ciebie wózek do magazynu szyty na miarę Twoich potrzeb. Służymy fachową pomocą i dzielimy się opiniami na temat naszych produktów.

Wózki magazynowe z pojemnikami

Cena wózka: 1523 PLN + 23% VAT
Kod produktu: RC-070

Wymiary zewnętrzne wózka magazynowego:

szerokość: 600 [mm];

długość: 990 [mm];

wysokość: 1590 [mm];

Wymiary półki dolnej:

szerokość: 500 [mm]

wysokość: 900 [mm]

Wytrzymałość wózka na obciążenie: 300 [kg]

Średnica kół: 125 [mm]

Ilość pojemników: 126 [szt.]

Wyposażenie standardowe: Pojemniki magazynowe

Opis wózka magazynowego

Wózek magazynowy producenta RA Construction.

Konstrukcja

Konstrukcja wózka RC-070 została stworzona w taki sposób by pomieścić jak największą ilość pojemników. Konstrukcja spawana metodą MAG w celu usztywnienia konstrukcji oraz zapewnienia odpowiedniej jakości spoin.

Dostępna kolorystyka

W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

Materiał

Materiału używane przy produkcji wózków magazynowych to przede wszystkim stalowe profile oraz blacha zimnowalcowana. Materiały do produkcji wózków pozyskujemy od sprawdzonych i zaufanych sprzedawców. Perfekcyjne relacje z kontrahentami pozwalają nam zachować płynność realizacji zamówień oraz niezwykle wysoką jakość świadczonych przez naszą firmę usług.

Miejsce użytkowania

Wózek magazynowy RC-070 producenta RA Construction to konstrukcja, która z powodzeniem zasili duże zakłady zajmujące się produkcją, serwisem lub magazynowaniem. W zależności od miejsca użytkowania jesteśmy w stanie zmodyfikować konstrukcję wózka.

Ile kosztuje wózek magazynowy?

Wózek magazynowy RC-070 występuje w zestawieniu standardowym ze 126 sztukami pojemników magazynowych, które łącznie pomieszczą śruby, nakrętki, uszczelki oraz inne małe przedmioty o masie do 300 [kg]. Producent wyposażenia przemysłowego zapewnia gwarancję na wszystkie swoje produkty przez 12 miesięcy. Koszt zakupu wózka w wersji podstawowej to 1523 zł netto.

Dodaj opinię:
Wózek magazynowy
5 (100%) 2 votes

Kontakt przez Facebook Messenger