Wózek transportowy europaleta „paleciak”

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Przedstawiamy wózek paletowy RC-032. Wymiary powierzchni załadowczej wózka to 800x1200 [mm]. Wymiar konstrukcji wózka został dostosowany do wymiarów najczęściej spotykanej europalety. Wymiary całkowite wózka transportowego to 800x1375x875 [mm]. Wózek został wyposażony w parę kół stałych oraz skrętnych dzięki czemu jest bardzo mobilny. Nośność całkowita paleciaka to 350 [kg]. Wózek transportowy RC-032 to idealne rozwiązanie dla pracowników hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych. Konstrukcja wózka została spawana w osłonie gazu obojętnego. Ile kosztuje solidna europaleta na indywidualne zamówienie i gdzie najlepiej kupić paleciaka? Zadzwoń lub napisz do nas, aby poznać opinię ekspertów!

Wózki europaleta

Cena wózka: 600 PLN + 23% VAT
Kod produktu: RC-032

Wymiary zewnętrzne wózka typu europaleta:

  • szerokość: 800 [mm];
  • długość: 1375 [mm];
  • wysokość: 875 [mm];

Wymiary powierzchni załadowczej:

  • szerokość: 800 [mm];
  • długość: 1200 [mm];

Wytrzymałość wózka na obciążenie: 350 [kg]

Średnica kół: 125 [mm].

Opis europalety

Wózek platformowy "paleciak" został stworzony przez producenta RA Construction.

Konstrukcja

Konstrukcja wózka paletowego została dostosowana do przenoszenia obciążenia nie większego niż 3500 [N], gdzie siła rozłożona jest równomiernie na powierzchni załadowczej wózka. Dla uzyskania odpowiedniej sztywności konstrukcji, stalowe elementy konstrukcyjne zostały pospawane w osłonie gazów aktywnych.

Dostępna kolorystyka:

W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

Materiał

Materiały, których używam przy produkcji wózków paletowych to wysokojakościowe profile stalowe oraz arkusze o grubości 1 [mm] blachy zimnowalcowanej. Wszystkie materiały pozyskujemy od sprawdzonych i zaufanych dostawców dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia w terminie.

Miejsce użytkowania:

Wózki paletowe na europalety zostały stworzone do pracy na halach magazynowych. Ich miejsce pracy jest wszędzie tam gdzie trzeba transportować i magazynować elementy składane na europaletach.

Ile kosztuje wózek europaleta?

Wytrzymały wózek na europalety. Cena wózka paletowego RC-032 to 600 PLN netto.

Dodaj opinię:
Wózek transportowy europaleta „paleciak”
5 (100%) 2 votes

Kontakt przez Facebook Messenger