Stoły Montażowe z Oświetleniem Blatu

Wszystkim majsterkowiczom, właścicielom warsztatów i zakładów produkcyjnych, polecamy wyjątkowo solidne stoły warsztatowe z oświetleniem, które gwarantują komfortowe warunki pracy.
Dobrze wiemy, że oprócz wygody niezwykle istotne jest bezpieczeństwo i dlatego wszystkie oferowane stoły charakteryzują się fantastyczną wytrzymałością na duże obciążenie, aby stanowisko służyło nie tylko do montażu lekkich, ale także bardzo ciężkich elementów. Odpowiednia nośność stołów warsztatowych wynika z wykorzystanych przez producenta materiałów konstrukcyjnych. Każdy stół warsztatowy z podświetlanym blatem ma solidne kształtowniki z mocnej stali oraz blat z płyty melaminowanej wykonywanej na bazie płyty wiórowej. Konstrukcja blatu wyróżnia się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokiej temperatury i chemikaliów. Dzięki temu każdy stół warsztatowy z oświetleniem z naszej oferty będzie służył przez wiele lat w bardzo dobrym stanie. Wszystkie oferowane przez nas stoły warsztatowe są również wyposażone w stopki poziomujące, aby zapewnić bezpieczeństwo pracy nawet na nierównej powierzchni.

Dodatkowe udogodnienia
Prezentowane stoły mają bardzo praktyczne półki, a niektóre modele także, coraz częściej przydatne, elementy na klawiaturę, komputer i monitor. Z kolei podświetlany blat ułatwia pracę wymagającą precyzji i dobrego światła. Stanowisko robocze może być wykorzystywane także jako stół kontrolny. Dzięki oświetleniu stół do kontroli jakości zapewnia optymalne warunki do badania produkowanych wyrobów.

Wykonawcą wszystkich proponowanych stołów warsztatowych jest ceniony wśród fachowców polski producent RA Construction. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służymy radą.

Dodaj opinię: