Stoły warsztatowe i montażowe z oświetleniem blatu

Wszystkim majsterkowiczom, właścicielom warsztatów i zakładów produkcyjnych polecamy wyjątkowo solidne stoły warsztatowe z oświetleniem, które gwarantują wyjątkowo komfortowe warunki pracy.

Dobrze wiemy, że oprócz wygody niezwykle istotne jest bezpieczeństwo i dlatego wszystkie oferowane stoły charakteryzują się fantastyczną wytrzymałością na duże obciążenie, aby stanowisko służyło nie tylko do montażu lekkich, ale także bardzo ciężkich elementów. Odpowiednia nośność stołów warsztatowych wynika z wykorzystanych przez producenta materiałów konstrukcyjnych. Każdy stół warsztatowy z podświetlanym blatem ma solidne kształtowniki z mocnej stali oraz blat z płyty melaminowanej wykonywanej na bazie płyty wiórowej. Konstrukcja blatu wyróżnia się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy też działanie wysokiej temperatury i chemikaliów. Dzięki temu każdy stół warsztatowy z oświetleniem z naszej oferty będzie służył przez wiele lat w bardzo dobrym stanie. Wszystkie oferowane przez nas stoły warsztatowe są również wyposażone w stopki poziomujące, aby zapewnić bezpieczeństwo pracy nawet na nierównej powierzchni.

Dodatkowe udogodnienia

Prezentowane stoły mają bardzo praktyczne półki, a niektóre modele także, coraz częściej przydatne, elementy na klawiaturę, komputer i monitor. Z kolei podświetlany blat ułatwia pracę wymagającą precyzji i dobrego światła. Wykonawcą wszystkich proponowanych stołów warsztatowych jest ceniony wśród fachowców polski producent RA Construction. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służymy radą.

Dodaj opinię:
Stoły warsztatowe i montażowe z oświetleniem blatu
5 (100%) 1 vote