Regały magazynowe

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Polski producent wyposażenia przemysłowego RA Construction prezentuje różne rodzaje warsztatowych regałów magazynowych w dobrej cenie. Produkty skrojone na wymiar i odpowiednią nośność dla każdego właściciela magazynu. Solidny, metalowy sprzęt wyposażony w pojemniki i półki magazynowe, który znajdzie zastosowanie w każdym zakładzie produkcyjnym wyposażonym w narzędziownię oraz park maszynowy. Konstrukcja naszych produktów została wykonana z wysokiej jakości profili stalowych, które nabywamy po konkurencyjnych cenach od znanych producentów.

W celu uzyskania jak najwyższej jakości spoiny oraz sztywności zapewniającej stabilność regału narzędziowego, wszystkie elementy konstrukcyjne zostały spawane metodą MAG. Istnieje możliwość produkcji regałów warsztatowych na zamówienie wraz z montażem, dlatego skontaktuj się z nami, aby poznać cennik naszych usług. Możliwość konfiguracji wyposażenia dodatkowego regałów magazynowych pod wymiar sprawia, że stanowiska producenta RA Construction stają się dokładnie dopasowane do potrzeb klientów. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty zamówione w naszym sklepie.

Rodzaje regałów magazynowych

Cennik regałów magazynowych

KodNazwa regału magazynowegoCena
BS-0010Regał do przechowywania opraw narzędziowych950 PLN+23% VAT
BS-0020Regał magazynowy z pojemnikami1500 PLN+23% VAT

Zobacz pełny cennik mebli warsztatowych z metalu.

Konstrukcje

Konstrukcja regałów warsztatowych została zaprojektowana oraz zbudowana przy użyciu wysokiej jakości profili stalowych. Całość spawana metodą MAG w celu zapewnienia wysokiej jakości spoin oraz sztywności elementów konstrukcyjnych. W celu zapewnienia odpowiedniej stabilizacji regałów są one dodatkowo mocowane do podłoża. RA Construction to projektant oraz producent wyposażenia przemysłowego. Napisz do nas. Stworzymy dla Ciebie sprzęt na zamówienie..

Materiały

Do produkcji regałów warsztatowych używamy tylko i wyłącznie materiałów stalowych pozyskiwanych od sprawdzonych i niezawodnych kontrahentów. Dzięki dobrym relacjom z naszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość oraz terminowość świadczonych przez naszą firmę usług. Regały warsztatowe producenta RA Construction są wyposażone w niezbędne do magazynowania pojemniki lub wkładki narzędziowe. W standardowym wyposażeniu prezentujemy pojemniki magazynowe w trzech wersjach oraz gniazda narzędziowe na głowice CNC. Wkładki narzędziowe na głowice CNC są wykonywane w standardzie ISO 30, ISO 40, ISO 50, Morse'a 4 oraz Morse'a 5.

Wymiary

Nabyte doświadczenie podczas produkcji wyposażenia przemysłowego na zamówienie pozwoliło nam ustalić najbardziej korzystne wymiary regałów magazynowych. Odpowiednio dopasowane wymiary regałów pozwalają na zachowanie bardzo dobrej proporcji jakość/cena. Wymiary zewnętrzne naszych regałów warsztatowych pozwalają na najkorzystniejsze zagospodarowanie miejsca przy stanowisku pracy jednocześnie gwarantując bardzo wysoką pojemność.

Nośność

W zależności od typu, konstrukcja regałów warsztatowych może zostać obciążona masą nawet do 400 [kg] zachowując przy tym założone na wstępie założenia dotyczące sztywności i innych niezbędnych parametrów technicznych. Regały wyposażone są w półki, które dostosowane zostały do przechowywania elementów o łącznej masie do 50 [kg] na półkę. Wysokie własności wytrzymałościowe zapewniamy dzięki wysokiej jakości materiałom używanym podczas produkcji sprzętu oraz procesowi technologicznemu, który jest specjalnie dobrany do produkcji wysokiej jakości wyposażenia przemysłowego.

Kolory

Kolor konstrukcji regału magazynowego jest uzależniony od preferencji swojego nabywcy. W sklepie internetowym RA Construction posiadamy lakiery w dwóch standardowych kolorach RAL 3020 oraz RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie. Lakier stosowany do malowania naszych produktów jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Lakier bazuje na żywicy syntetycznej oraz jest nie tylko odporny na uderzenia i zadrapania, lecz również na warunki pogodowe i olej.

System powłok antykorozyjnych produktów RA Construction został opracowany i dostosowany do warunków środowiskowych i eksploatacyjnych, w których będą pracować ze szczególnym uwzględnieniem: - korozyjności otaczającego środowiska; - możliwości zarysowań i uszkodzeń podczas transportu i eksploatacji; - narażenia konstrukcji na szczególne obciążenia typu ścieranie, kondensację czy zmienne temperatury; - aspekty estetyczne w tym możliwość zastosowania odpowiedniego koloru oraz stopień połysku.

Właściwości powłok antykorozyjnych produktów: - odporna na zarysowania, oleje; - wysoki połysk powierzchni; - odporna na warunki środowiskowe panujące w obiektach przemysłowych, magazynach i warsztatach takie jak wilgoć, zmienność temperatur, zanieczyszczenie powietrza; - środowiska C2/C3 wewnątrz pomieszczeń.

Miejsce użytkowania

Regały magazynowe RA Construction znajdą zastosowanie wszędzie gdzie niezbędny jest porządek i odpowiednia organizacja w miejscu pracy. Co raz więcej zakładów produkcyjnych stawia na komfort i efektywność pracy swoich podwładnych. Podzielając to zdanie oferujemy stworzenie wyposażenia przemysłowego na zamówienie, które będzie doskonale dopasowane do potrzeb każdego zakładu.

Dodaj opinię:
Regały magazynowe
5 (100%) 3 votes

Kontakt przez Facebook Messenger