• Realizacje
 • /
 • Stoły warsztatowe do naprawy elektroniki precyzyjnej
stoły do naprawy elektroniki

Stoły warsztatowe do naprawy elektroniki precyzyjnej

Kolejna nasza realizacja dotyczyła stołów do naprawy elektroniki precyzyjnej. Głównymi kryteriami, którymi kierował się nasz klient z Poznania to przestrzeń oraz bardzo dobre oświetlenie, które spełni wymagania dla pracy precyzyjnej. 

Stoły do naprawy elektroniki wyposażyliśmy w oświetlenie świetlówkowe o mocy 2×54 W, co zapewnia natężenie światła około 1000 lux. Rozbudowane stanowisko, jakim jest stół warsztatowy posiada w swoim wyposażeniu dwie półki nad blatem.

Stoły do naprawy elektroniki posiadają możliwość zamocowania pojemników magazynowych na drobne elementy. Klient nie wyraził potrzeby rozbudowy stanowiska o dodatkowe meble metalowe. Jednak, gdy zdecyduje się to zrobić jego stoły są przygotowane do dalszej rozbudowy. Nasz system mocowania dodatkowych szafek pozwala zrobić to w każdym momencie bez dodatkowych przeróbek.

Parametry techniczne stołu warsztatowego do serwisu elektroniki SC-4-S0004:

 • Gabaryty blatu: 2000x700x25 mm.
 • Wymiary półki nad blatem: 2000x300x25 mm.
 • Wymiary drugiej półki nad blatem: 2000x200x25 mm.
 • Oświetlenie centralne świetlówkowe o mocy 2×58 W.
 • Pojemniki magazynowe na szynie 6 szt. B2 z oferty RA Construction.
 • Możliwość zamontowania szafki SC z prawej lub lewej strony stołu pod blatem w przyszłości.

Parametry stołu warsztatowego z dolna półką:

 • Wymiary blatu: 2000x700x25 mm.
 • Wysokość stołu: 900 mm.
 • Wytrzymałość stołu: 500 kg.
 • Nośność półki: 100 kg

Galeria zdjęć stanowisk do naprawy elektroniki precyzyjnej

Przygotowaliśmy dla Państwa galerię zdjęć z realizacji stołów do naprawy elektroniki, która znajduje się poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami, które znajdziecie TUTAJ. 

 

 

Dowolna konfiguracja stołu roboczego do naprawy elektroniki

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie określania potrzeb, projektowania oraz tworzenia spersonalizowanych stołów roboczych do naprawy elektroniki. W zależności od potrzeb zdefiniowanych przez kontrahenta dobieramy odpowiednie parametry stanowiska takie jak wielkość i wysokość blatu, akcesoria dodatkowe czy zabezpieczenie blatu.

Jak wybrać podstawę stołu do elektroniki?

Jednym z pytań, które pojawi się na etapie wyposażania pracowni to jaki stół wybrać? Nasza odpowiedź na to pytanie to: funkcjonalny! Nie ma nic bardziej oczywistego niż dostosowanie odpowiedniego stołu do naszych potrzeb. Jeżeli zależy Ci na wysokiej sztywności stanowiska , odpowiednim zabezpieczeniu ESD oraz szerokiemu spektrum akcesoriów takich jak półki, oświetlenie, tablice perforowane czy balansery to z pewnością zaspokoimy Twoje potrzeby. Nie mniej jednak pierwszym etapem konfiguracji jest wybór nośności oraz wielkości blatu.

Jaki blatu do stołu do elektroniki?

W ofercie naszej firmy dostępne są 3 podstawowe rozwiązania są to blaty o wymiarach: 1200×700 mm, 1600×700 mm oraz 2000×700 mm. Grubość płyty wiórowej, z  której wykonujemy nasze blaty to aż 28 mm. Oczywiście jesteśmy w stanie wykonać dowolny rozmiar blatu do elektroniki. Wystarczy, że napiszesz do nas i zgłosisz zapotrzebowanie na co najmniej 5 sztuk stołów danego modelu. 

Akcesoria do elektroniki - jak wyposażyć stół roboczy?

Spośród szerokiego wachlarza akcesoriów posiadamy produkty, które z pewnością ułatwiają życie wielu firmom korzystających z produktów naszej firmy. Standardowym wyposażeniem stołu do elektroniki są: 

 1.  Półka prosta lub półka kątowa
 2. Oświetlenie LED do stołu
 3. Ścianka perforowana
 4. Pojemniki plastikowe
 5. Listwy zasilające
 6. Uchwyt do mocowania monitora VESA
 7. Meble metalowe
Są to tylko przykładowe produkty, które mogą odmienić na zawsze pracę w Twojej firmie.

Tak jak w przypadku rozpatrywania poprzedniego tematu również posiadamy kilka rozwiązań, dzięki którym jesteśmy w stanie lepiej dostosować ofertę do klienta. Podstawowe rozwiązanie to konstrukcja BASIC, którą wykonujemy z profili 30x30x2 mm. Jest to bardzo sztywna konstrukcja o nośności całkowitej do 300 kg. Jeżeli jednak zależy Ci na jeszcze większej nośności i sztywności to przedstawiamy rozwiązanie oparte o profile 40x40x2 mm oraz stopki wibroizolacyjne, które wyeliminują niepożądane drgania. 

Przykładowe produkty

Udostępnij:
Share on facebook
Facebook
START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.