stol-montazowy-warszawa

Stoły sortownicze [Realizacja]

W Październiku 2018 roku nasza firma miała okazję wykonać  serię 24 stanowisk pracy dla kontrahenta z Pruszkowa. Główny cel współpracy z naszym kontrahentem zakładał, że stoły sortownicze mają być zaprojektowane i wykonane w celu poprawienia efektywności pracy w firmie. Na podstawie obustronnej komunikacji ustaliliśmy ostateczną formę projektu i przystąpiliśmy do wykonania. Efekty zobaczcie sami.

Stoły sortownicze - parametry

Stół sortowniczy został wyposażony w blat o wymiarach 1650x700mm. Blat stołu wyposażyliśmy w możliwość regulacji skokowej w zakresie 800-1000mm. Doskonałe rozwiązanie do pracy na siedząco i stojąco. Nad blatem znalazły się 2 półki. Jedna z nich to półka przemysłowa na drobne przedmioty takie jak taśma klejąca, nożyczki czy przybory do pisania i dokumentacja. Jej wymiary to 1650x300x25 mm. Druga z nich to regulowana półka na kartony z aluminiowymi przegrodami o takich samych wymiarach jak jej poprzedniczka. Obydwie półki możemy regulować skokowo co 50 mm.

Stoły sortownicze jaka wytrzymałość?

Wytrzymałość naszych stołów sortowniczych to aż 300 kg ciężaru rozłożonego równomiernie na blacie. Co to dokładnie oznacza? Oznacza to, że nasz klient może położyć przedmioty o łącznej wadze 300 kg i nadal będzie mógł stabilnie na nich pracować. Wytrzymałość półek przemysłowych zaprojektowaliśmy na 40-50 kg. Jest to doskonały zapas w przypadku gdy kontrahent zdecyduje się na cyfryzację stanowiska (zacznie używać takich urządzeń jak drukarki przemysłowe, skanery przemysłowe, myszka, klawiatura czy nawet monitor) i konieczność przechowywania dodatkowych cięższych elementów wyposażenia magazynowego.

Czy wiesz, że
dobrze zaprojektowany stół sortowniczy może znacząco zwiększyć wydajność Twojej firmy?
Napisz do nas

Stoły sortownicze konstrukcja

Konstrukcję naszego produktu oparliśmy o profile stalowe. Główne elementy konstrukcyjne wykonujemy z profili stalowych 30x30x2mm. Półki przemysłowe oraz wsporniki nadstawki to profil stalowy 40x30x2mm, oraz 40x20x2mm. Dodatkowo używamy blachy zimnowalcowanej o grubości 2 i 3 mm. Do budowy blatu oraz półek używamy płyty melaminowanej o grubości 25 mm. Każdy brzeg blatu zabezpieczamy okleiną ABS o grubości 2 mm. Na życzenie możemy odpowiednio zabezpieczyć blat.

Lakierowanie proszkowe stołów sortowniczych

Wszystkie elementy metalowe naszych stanowisk są lakierowane proszkowo w dowolnej kolorystyce RAL. Nasz klient zdecydował się na kolor RAL 7001(szary). Jest to najczęściej wybierane rozwiązanie ze względu na uniwersalny, prawie do wszystkiego pasujący kolor. Jeżeli interesuje Cię inny kolor to napisz do nas i nam o tym powiedź. My zajmiemy się resztą.

Udostępnij:
Share on facebook
Facebook
START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.