biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie oświetlenie, miejsce na narzędzia oraz solidne zabezpieczenie blatu. Ergonomiczne biurka przemysłowe to nasza specjalność. Poniżej znajdziesz kluczowe informacje, które mogą Ci pomóc w wyborze własnego mebla. Zapraszamy do lektury.

Biurko przemysłowe na zamówienie - parametry techniczne

Biurko przemysłowe to regulowana konstrukcja o wytrzymałości do 300 kg pozwala na ustawienie wysokości blatu w przedziale 750-1100 mm dzięki czemu nasz stół nadaje się zarówno do pracy na stojąco i siedząco. Wymiary blatu roboczego to 1600×700 mm, co zapewnia odpowiednią swobodę pracownikowi w trakcie wykonywanych zadań. W wyposażeniu dodatkowym znalazła się ścianka narzędziowa, która ma za zadanie przechowywanie odpowiednich instrukcji stanowiskowych jak i niezbędnych narzędzi.

Czy wiesz, że...
dzięki naszym usługom poczujesz się jakbyś w skoczył w nowy, doskonale skrojony garnitur.
Napisz do nas

Jak wykonujemy blat biurka?

Blat naszego biurka przemysłowego został wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 25 mm. Brzegi blatów zabezpieczamy okleiną ABS o grubości 2 mm. Dodatkowo na życzenie klienta zabezpieczyliśmy powierzchnię jego powierzchnię gumą o grubości 2 mm i kątownikami aluminiowymi. Dzięki możliwości wymiany zużytej gumy olejoodpornej jesteśmy w stanie wydłużyć żywotność naszych produktów.

Oświetlenie LED biurka przemysłowego jakie wybrać?

W związku z charakterem pracy wykonywanej przez naszego kontrahenta musieliśmy postawić na oświetlenie centralne LED o mocy 60 W. Co w połączeniu z oświetleniem zewnętrznym na hali generowało natężenie światła około 1000 LUX na powierzchni blatu. Barwa światła neutralna. W zestawie oprócz oprawy LED znalazł się również wygodny włącznik oraz 3 metrowy przewód zasilający.

 

Lakierowanie proszkowe antykorozyjne biurek przemysłowych

Biurka przemysłowe naszej firmy są lakierowane proszkowo co zapewnia im odpowiednią antykorozyjność i zdecydowanie wydłuża ich czas eksploatacji w porównaniu z lakierowaniem natryskowym.

Gdzie kupić solidne biurka przemysłowe?

Przedstawiony projekt Cię zainteresował? Napisz do nas, a otrzymasz wycenę najszybciej jak to tylko możliwe. Jeżeli szukasz innego rozwiązania dla siebie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą lub kontaktu z nami poprzez formularz. Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać rozwiązanie doskonale skrojone dla Ciebie. Sprawdź również co piszą o nas nasi klienci.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy i otrzymaj bezpłatną wycenę i projekt swojego biurka przemysłowego

Udostępnij:
Share on facebook
Facebook
START

Wykonaj pierwszy krok żeby poprawić
jakoś pracy w Twojej firmie

Napisz lub zadzwoń do nas, a
my chętnie pokażemy swoje możliwości.