O Producencie mebli warsztatowych RA Construction

RA Construction powstała w wyniku potrzeby stworzenia nowej jakości usług w zakresie doboru, projektowania oraz tworzenia wyposażenia warsztatowego, czy mebli warsztatowych. Naszym najważniejszym zadaniem jest dokładne poznanie potrzeb klienta, a następnie precyzyjny dobór odpowiednich rozwiązań.

Zajmujemy się tworzeniem indywidualnych stanowisk przystosowanych do montażu, pakowania, spawania, kontroli jakości i wielu innych. Dzięki naszym rozwiązaniom praca jest maksymalnie zoptymalizowana i efektywniejsza, co ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego zakładu warsztatowego. Produkty znajdujące się w standardowej ofercie przedstawione zostały w katalogu mebli warsztatowych. Wszelkie niestandardowe rozwiązania realizowane są w trzech prostych krokach.

Jak realizujemy meble warsztatowe na zamówienie?

1. Poznajemy wasze potrzeby

Uważamy, że poznanie charakteru pracy naszych kontrahentów to klucz do sukcesu w doborze odpowiedniego sprzętu. Zawsze przed przedstawieniem wstępnego rozwiązania ustalamy najważniejsze założenia stawiane naszym produktom.

2. Przedstawiamy wstępne rozwiązanie

Po poznaniu potrzeb klienta wychodzimy ze wstępnym rozwiązaniem, które projektowane jest i przedstawiane w formie wizualizacji oraz rysunku złożeniowego. Projekt podlega oczywiście wszelkim modyfikacjom i może być wyjściowym produktem do rozbudowy stanowiska.

3. Rozmawiamy

Dzięki dialogowi pomiędzy nami, a naszymi klientami jesteśmy w stanie dostosować produkty dokładnie do wymagań jakie są im stawiane w ich przyszłym miejscu pracy. Gdy projekt spełnia wymagania klienta, przechodzimy do realizacji zamówienia.

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. Telefon: +48 534 344 924

My w Mediach

my w dzienniku wschodnim

meble przemysłowe

Dodaj opinię:
O Producencie mebli warsztatowych RA Construction
5 (100%) 4 vote[s]