Metalowa szuflada niska do warsztatu

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Metalowa szuflada niska SC-001 jest dodatkowym wyposażeniem produkowanych przez nas stołów warsztatowych. Wysokość konstrukcji szuflady wynosi 143 [mm]. Szerokość oraz głębokość po 496 [mm]. Wysokość szuflady mierzona wewnątrz wynosi 51 [mm]. Wszystkie dostępne szuflady niskie wykonane z metalu można nabyć w naszym sklepie po dobrych i atrakcyjnych cenach. Napisz do nas, aby poznać opinię ekspertów RA Construction i złożyć zamówienie dedykowane dla Twoich potrzeb.

szuflada niska z zamkiem centralnym

Cena szuflady: 270 PLN + 23% VAT
Kod produktu: SC-001

Podstawowe parametry:

  • szerokość: 496 [mm]
  • długość: 496 [mm]
  • wysokość: 143 [mm]

Nośność szuflady: 20 [kg].

wysokość szuflady: 51 [mm].

Szuflada wyposażona w prowadnice kulkowe.

Zamykana na zamek centralny.

Całość konstrukcji wykonana z blachy o grubości 1 [mm].

Konstrukcja lakierowana w kolorach:

* Ral 7001 (jasny szary);

* Ral 3020 (czerwony).

Opis produktu

Szuflada niska producenta RA Construction.

Konstrukcja

Konstrukcja szuflady niskiej producenta RA Construction została wykonana z blachy zimnowalcowanej o grubości 1 [mm]. Elementy szuflady spawane w osłonie gazów aktywnych. Zapewniamy wysoką jakość spoin. Szuflada wyposażona w p[prowadnice łożyskowane oraz zamek centralny. W zestawie dwa kluczyki. Nośność szuflady to 20 [kg]. Szuflada została wyłożona wykładziną gumową zapewniającą lepszą jakość użytkowania.

Dostępna kolorystyka

W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020 oraz RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

Materiał

Materiały zastosowane przy produkcji szuflady to głównie blacha zimnowalcowana, którą dostarczają nam zaufani i sprawdzeni dostawcy. Przy pomocy naszych dostawców zawsze realizujemy nasze zamówienia w terminie.

Miejsce użytkowania

Szuflada niska jest elementem rozwijającym stanowiska warsztatowe oraz montażowe.

Ile kosztuje szuflada niska?

Szuflada niska o wymiarach 143x496x496 [mm] i nośności całkowitej konstrukcji do 20 [kg]. Na łożyskowanych prowadnicach. 12 miesięczna gwarancja producenta RA Construction na produkt. Cena szuflady to 270 PLN netto.

Dodaj opinię:
Metalowa szuflada niska do warsztatu
5 (100%) 2 votes

Kontakt przez Facebook Messenger