Metalowa szafka kontenerowa z czterema szufladami

+48 534 344 924 Zapytaj o produkt »

Metalowa szafka kontenerowa SC-007 została wyposażona w 4 szuflady o wymiarach 110x420x450 [mm] i nośności szuflad 15 [kg] każda. Wymiary kontenera to 500x500x500 [mm] oraz nośność wynoszącą 60 [kg]. Całość konstrukcji wykonana z blachy zimnowalcowanej o grubości 1 [mm]. Szuflady wyposażone w łożyskowane prowadnice co zapewnia im płynna pracę nawet pod zadanym obciążeniem. Szuflady blokowane przez zamek centralny. W zestawie znajdują się dwa kluczyki otwierające zamek.

Szafka kontenerowa z czterema szufladami

Cena szafki: 730 PLN + 23% VAT
Kod produktu: SC-007

Wymiary kontenera:

  • szerokość: 500 [mm]
  • długość: 500 [mm]
  • wysokość: 500 [mm]

Wysokość szuflady: 110 [mm].

Szerokość szuflady: 420 [mm].

Głębokość szuflad: 450 [mm].

Nośność: 15 [kg] na szufladę.

Nośność całkowita konstrukcji: 60 [kg].

Szuflady wyposażone prowadnice kulkowe.

Zamykane na zamek centralny.

Konstrukcja wykonana z blachy o grubości 1 [mm].

Całość lakierowana w kolorach:

* Ral 7001 (jasny szary);

* Ral 3020 (czerwony).

Opis produktu

Szafka kontenerowa z czterema szufladami producenta RA Construction

Konstrukcja

Konstrukcja szafki kontenerowej SC-007 z 4 szufladami została stworzona z blachy zimnowalcowanej o grubości 1 [mm]. W środku kontenera zastosowano dodatkowe wzmocnienia pod prowadnice szuflad zapewniając tym samym dodatkowe zabezpieczenie przed przeciążeniem. Producent wyposażenia przemysłowego RA Construction zapewni najwyższą jakość wykonywanych metalowych szafek. Konstrukcja kontenera jest zgrzewana. Wysoka sztywność konstrukcji. Szuflady można obciążyć masą do 15 [kg] każda. Szuflady zostały wyłożone wykładziną gumową zapewniającą lepszą jakość użytkowania.

Dostępna kolorystyka

W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020 oraz RAL 7001. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

Materiał

Materiały, którymi się posługujemy przy tworzeniu wyposażenia przemysłowego, a w tym wypadku szafki kontenerowej SC-007 to w głównej mierze blacha zimnowalcowana. Nasz komponenty są pozyskiwane tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dzięki bardzo dobrym relacjom z naszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie zapewnić płynność i terminowość realizacji zamówień.

Miejsce użytkowania:

Szafka z 4 szufladami to idealne rozwiązanie do warsztatu, zakładu mechanicznego, zakładu produkcyjnego lub innych miejsc magazynowych, w których potrzeba mebli przemysłowych w celu wprowadzenia odpowiedniego porządku.

Ile kosztuje szafka kontenerowa z czterema szufladami?

Cena szafki kontenerowej SC-007 z 4 szufladami wynosi 730 PLN netto. Produkt jest objęty 12 miesięczną gwarancją producenta RA Construction.

Dodaj opinię:
Metalowa szafka kontenerowa z czterema szufladami
5 (100%) 2 votes

Kontakt przez Facebook Messenger