Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Wszechstronne stoły montażowe ESD RA Construction

Produkty takie jest stoły montażowe ESD z serii EC są bez wątpienia należą do jednej z bardziej wszechstronnych. Dzieje się tak nie bez powodu. Solidna podstawa stanowiska pozwala na pracę z obciążeniem sięgającym nawet do 300 kg. Dodatkowo dostajemy możliwość wyboru rozmiaru blatu co pozwala na dokładne dopasowanie stołu montażowego do potrzeb klienta. Jednak każdy doskonale wie, że stół jest jedynie bazą, a większość udogodnień zawiera się w nadbudowie, która może zostać rozbudowana o szerokie spektrum akcesoriów dedykowanych dla różnych branż. Jeżeli chcesz dowiedzieć się dlaczego nasze produkty cieszą się taką popularności to zapraszamy do lektury!

Solidna baza stołu montażowego to podstawa!

Jak już wcześniej wspomniano, konstrukcja stołów montażowych RA Construction jest bardzo sztywna i solidna, dzięki czemu doskonale nadaje się do dalszej rozbudowy. Konstrukcję tworzymy przy pomocy profili stalowych 30x30x2 mm. Po skręceniu konstrukcja jest bardzo sztywna i pewna. Stół jest pozbawiony drgań wynikających z obciążenia i pracy na nim. Dodatkowo bez problemu zamocujesz dowolne wyposażenie dodatkowe ponieważ, stoły są modułowe. Oznacza to kompatybilność ze wszystkimi akcesoriami dodatkowymi RA Construction. Z pewnością docenisz łatwość obsługi i jakość wykonania naszych produktów.

Z czego składa się nadstawka stołów produkcyjnych?

Łącznikiem  pomiędzy stołem, a akcesoriami są 2 profile stalowe 40x30x2 mm, do których następnie mocujemy nasze wyposażenie dodatkowe. Szkielet przykręcamy do bazy stołu przy pomocy śrub. Akcesoria takie jak półki, oświetlenie czy ścianka perforowana posiadają możliwość płynnej regulacji wysokości. Zarówno montaż jak i obsługa naszych akcesoriów jest bardzo intuicyjna i nie będzie stanowić problemu. Dostępne wyposażenie do rozbudowy stołów produkcyjnych znajdziesz tutaj.

Jaka jest wytrzymałość stołów montażowych i akcesoriów?

Celem naszej firmy jest tworzenie produktów trwałych i bardzo funkcjonalnych. Dlatego podstawy naszych stołów wykonujemy z solidnych profili ze stali konstrukcyjnej. Wytrzymałość ramy stołu z blatem to 300 kg. Rozpatrujemy oczywiście równomierne obciążenie na całej powierzchni blatu. Półka prosta, kątowa oraz na kartony mają wytrzymałość do 40 kg. Jeżeli interesuje Cię wytrzymałość półki pod blatem to sięga ona do 100 kg. Jak widać stoły montażowe RA Construction zapewnią nie tylko wysoki komfort pracy, ale również wytrzymałość i bezpieczeństwo. 

Stoły montażowe RA Construction opinie

Wahasz się? Rozumiemy to. Dlatego jeżeli chcesz zasięgnąć informacji na temat jakości stołów montażowych RA Construction to zapraszamy do odwiedzenia naszej zakładki poświęconej realizacjom i referencjom od naszych kontrahentów. Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Google Moja Firma, gdzie znajdziesz jeszcze więcej opinii na temat jakości usług świadczonych przez naszą firmę.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…