Oferta
Stoły i wózki przemysłowe

Wykonujemy kompleksowe zamówienia na stoły przemysłowe pod wymogi klienta.

Doradzamy najlepsze możliwe rozwiązania i dopasowujemy je pod indywidualne potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a nastepnie wysłanie zapytania w formularzu ofertowym:

Stoły montażowe do pracy z elektroniką

Wygodne stoły przemysłowe i montażowe to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdego magazynu i zakładu produkcyjnego. To nie tylko sposób na optymalizację pracy i usprawnienie wykonywanych zadań, ale także zapewnienie bezpieczeństwa podczas pracy. To szczególnie ważne, gdy mamy do czynienia z elektroniką – w naszej ofercie znajdziesz stoły montażowe z uziemieniem czy stoły elektrostatyczne. Każdy z naszych produktów jest stworzony z dbałością o szczegóły i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Zapewniamy także szerokie możliwości dostosowania rozwiązań do potrzeb danego klienta. Stół montażowy antystatyczny to kluczowe wyposażenie dla wielu firm – zachęcamy do poznania naszej oferty.

Stoły elektrostatyczne RA Construction z serii EC

To meble, które mogą być używane przy pracy ze sprzętem elektronicznym. Stoły ESD z naszej oferty są dostępne w trzech wariantach o różnych wymiarach blatu:

  • 1200 na 700 na 25 mm,
  • 1600 na 700 na 25 mm,
  • 2000 na 700 na 25 mm.

Cechą, która wyróżnia nasze produkty, jest wysoka wytrzymałość – stoły montażowe antystatyczne wytrzymują nacisk do 300 kg. Modułowa budowa sprawia, że wyjątkowo łatwo zaadaptować je do bieżących potrzeb. Szeroki wybór dodatkowego wyposażenia – takiego jak metalowe szafki z szufladami, półki, ścianki perforowane, zawieszki czy wykładziny gumowe do szuflad – zapewnia, że całe stanowisko będzie perfekcyjnie dostosowane do wykonywanych zadań.

Stoły montażowe z uziemieniem – zadbaj o bezpieczeństwo urządzeń i pracowników

Stanowiska wykorzystywane podczas pracy z elektroniką muszą spełniać szczególne wytyczne dotyczące specyfikacji. To nie tylko kwestia operowania delikatnym sprzętem, ale także bezpieczeństwa zarówno samych pracowników, jak i przygotowywanych produktów. Układy mikroprocesorowe są szczególnie narażone na wpływ nagłych wyładowań elektrostatycznych – w takich sytuacjach zdecydowanie warto postawić na stół ESD.

Użytkowanie stołów ESD, czyli stołów elektrostatycznych, zapewnia pełne bezpieczeństwo elementów elektrycznych. Cała powierzchnia blatu jest skutecznie zabezpieczona przed wyładowaniami. Zachęcamy także do skorzystania z pomocy naszych doświadczonych pracowników, którzy wskażą, jaki rodzaj stołu najlepiej sprawdzi się w danej pracowni.

Stoły z dodatkowym wyposażeniem

Oferowane przez RA Construction stoły montażowe sprawdzą się także w roli stanowiska do kontroli jakości. W tym przypadku polecamy zaopatrzenie się w dodatkowe akcesoria takie jak oświetlenie. Modułowa budowa stołu zapewnia szerokie możliwości dostosowania jego funkcji – to świetne rozwiązanie dla firm, których potrzeby wykraczają poza standardowe oferty. Poznaj różnorodną ofertę RA Construction i dopasuj dowolny stół montażowy z uziemieniem, stół do pakowania czy dowolny inny stół przemysłowy do własnych potrzeb.

Ostatnie realizacje