Oferta
Stoły i wózki przemysłowe

Wykonujemy kompleksowe zamówienia na stoły przemysłowe pod wymogi klienta.

Doradzamy najlepsze możliwe rozwiązania i dopasowujemy je pod indywidualne potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a nastepnie wysłanie zapytania w formularzu ofertowym:

Stoły montażowe, przemysłowe, do elektroniki

Lekkie stoły montażowe z serii EC to nowoczesne i bardzo funkcjonalne meble metalowe, które stały się solidnymi produktami wśród wymagających przedsiębiorców ceniących sobie jakość wykonania produktów oraz ich cenę. Stoły montażowe znajdują zastosowanie jako stanowiska do serwisu urządzeń elektronicznych, do pakowania, jak i również jako stoły do kontroli jakości, jeżeli zdecydujemy się na stół montażowy z oświetleniem blatu i wybierzemy dedykowane wyposażenie dodatkowe.

Stół montażowy udostępniamy w trzech konfiguracjach wymiarowych blatu: 1200x700x25mm, 1600x700x25mm oraz 2000x700x25mm. Wytrzymałość stołów montażowych EC to 300 kg. Oferujemy również adaptację stanowisk do standardów technologii ESD. Każdy stół serwisowy wykorzystywany w elektronice musi być przystosowany do konkretnych warunków. Stoły ESD zabezpieczamy przed wyładowaniami elektrostatycznymi, dlatego ich eksploatacja jest całkowicie bezpieczna. Dzięki temu nie zaistnieje możliwość uszkodzenia nawet najbardziej delikatnych elementów elektronicznych. Stół montażowy z uziemieniem to podstawowe rozwiązanie dla warsztatów, firm przemysłowych, laboratoriów. Wybierz swój stół do elektroniki i zyskaj pewność, że cała ich powierzchnia robocza będzie skutecznie zabezpieczona przed wyładowaniami.

Stoły montażowe EC to:

  • modułowa budowa;
  • połączenie stabilnego stołu z wyposażeniem dodatkowym, które zapewnia lepsze wykorzystanie stanowiska;
  • bogate wyposażenie dodatkowe: metalowe szafki z szufladami, półki, ścianki perforowane, zawieszki, wykładziny gumowe do szuflad.

Stanowiska robocze z dodatkowym wyposażeniem

Oprócz podstawowej wersji stołu serwisowego, proponujemy także rozbudowane stanowiska robocze. To między innymi wytrzymały stół z nadstawką, stół produkcyjny z oświetleniem, jak też stół elektrostatyczny ze ścianką perforowaną. Każdy stół serwisowy lub do kontroli jakości wykonujemy z wytrzymałej blachy zimnowalcowanej oraz wysokiej jakości profili stalowych.

Będąc doświadczonym producentem, każdy stół do elektroniki możemy dostarczać naszym Klientom całkowicie dopasowany do konkretnych potrzeb. Stół montażowy antystatyczny doskonale sprawdza się jako wyposażenie hal produkcyjnych, warsztatów i firm przemysłowych. Każdy nasz stół ESD gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Ostatnie realizacje