projekt stołu do pakowania paczek

Jakie korzyści możemy Ci zagwarantować?

Ergonomia miejsca pracy raconstruction

Postawisz na ergonomię!

Zadbasz o komfort swoich pracowników co przełoży się na jakość ich pracy.

szybsze pakowanie paczek raconstruction

Zwiększysz wydajność!

Jakość pracy przełoży się na ogólny wzrost wydajności. Więcej zrobisz w tym samym czasie.

Jak zmniejszyć zużycie materiałów do Pakowania

Zmniejszysz zużycie materiałów

Bonusem jest dodatkowa oszczędność czasu i pieniędzy dzięki ograniczonemu zużyciu materiałów do pakowania.

wzrost wydajności procesu pakowania raconstruction

Zwiększysz swoje możliwości!

Doskonale zorganizowane, wydajne i rentowne miejsce pracy pozwoli Ci szybko rozwinąć skrzydła.

Najważniejsze cechy stołów przemysłowych RA Construction

Blat hpl do stołu do pakowania ra construction

Blaty HPL – są termoutwardzalnym tworzywem naturalnego pochodzenia, które cechuje odporność na korozję, wilgoć, wysoką temperaturę, zarysowania i uderzenia. Doskonałe rozwiązanie jako blat stołu do pakowania.

blacha na blacie stołu do pakowania ra construction

Blaty z blachy ocynkowanej – gdy planujesz używać nożyka i chcesz mieć bardzo wytrzymały na zarysowania, uszkodzenie czy zniszczenie blat to blacha ocynkowana jako powłoka wierzchnia jest właśnie dla Ciebie.

stabilność stołu do pakowania ra construction

Bardzo wysoka stabilność – nasze stanowiska do pakowania projektujemy z wielką starannością i dobieramy materiały konstrukcyjne w taki sposób, by zapewnić najwyższą wygodę użytkowania. Zazwyczaj używamy profili 30x30x2mm, dzięki któremu masz pewność, że przy obciążeniu do 300 kg nie utracisz stabilności stołu.

stopka poziomująca do stołu

Regulowane stopki poziomujące – oto kolejny szczegół, który pozwala na wypoziomowanie stanowiska do pakowania czy usunięcia efektu kiwania się stołu na nierównej powierzchni w kilka sekund. Regulacja jest możliwa przy użyciu klucza płaskiego 13mm.

półka do stołu do pakowania ikona ra construction

Płynnie regulowane półki – niesamowicie funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na płynną regulację wysokości półek stołu. Wystarczy poluzować śruby mocujące, ustawić odpowiednią dla siebie wysokość i ponownie zabezpieczyć półkę śrubami. Proste prawda?

regulacja wysokości blatu ra construction

Regulacja wysokości blatu – umożliwia ustawienie wysokości w zakresie 750-1150mm. Regulacja skokowa co 50mm jest możliwa po odkręceniu śrub zabezpieczających, znajdujących się przy każdej nodze stołu.

Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Stoły montażowe RA Construction

Przedstawiamy Państwu serię lekkich mebli przemysłowych jakimi są stoły montażowe od producenta RA Construction. Produkty z tej kategorii w połączeniu z akcesoriami dedykowanymi do nich, doskonale sprawdzą się w każdym zakładzie pracy, w którym nie pracuje się z obciążeniami powyżej 300 kg. Poniżej znajdziecie Państwo kluczowe informacje na temat tych, że stanowisk. Zapraszamy do lektury.

Jaka jest wytrzymałość stołów montażowych?

Konstrukcja naszych produktów została oparta głównie o profile zamknięte 30x30x2mm. Pozwoliło nam to osiągnąć pełną stabilizację i sztywność przy obciążeniu stołu montażowego ciężarem do 300 kg. Należy zaznaczyć, że obciążenie powinno być równomiernie rozłożone na blacie stołu. Wytrzymałość półki stołu to 40 kg co pozwala umieścić na niej nie tylko narzędzia, ale również urządzenia takie jak oscyloskop, woltomierz, amperomierz oraz wiele innych. Półka pod blatem stołu może przechowywać przedmioty o łącznej masie do 100 kg.

Jak wybrać stół montażowy esd?

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego rozmiaru blatu stołu. W zależności od potrzeb do wyboru mamy 3 rozwiązania 1200/1600/2000x700mm. Kolejnym rokiem jest wybranie akcesoriów do stanowiska takich jak oświetlenie stołu roboczego, półki warsztatowe, ścianki narzędziowe czy mocowanie do monitora. Gdy wiemy już czego chcemy pozostaje zabezpieczenie blatu stołu przy pomocy maty esd, która za pomocą wtyczki uziemiającej Schucko wpinana jest do sieci. Gdy istnieje potrzeba również uziemić pracownika, stosujemy w takim przypadku opaski nadgarstkowe ESD.

Jak wygląda gotowy stół esd?

Gotowe stół esd charakteryzuje się wyposażeniem niezbędnym do przenoszenia ładunków elektrostatycznych z pracownika oraz powierzchni blatu do sieci. Dzieje się to dzięki macie esd, opasce nadgarstkowej esd, wtyczce Schucko oraz przewodom. Gotowe rozwiązanie przedstawiające tego typu stół esd dostępne jest w naszej zakładce realizacje.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…