Zwiększ wydajność w swojej firmie
Stoły do pakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu kompleksowych rozwiązań opartych o ergonomiczne stoły do pakowania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dobieramy najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów, które przekładają się na dodatkowy wzrost możliwości.

Umów się na darmową konsultację, w której nasz specjalista opowie Ci o możliwościach, które możemy Ci zapewnić.

 

 

Stoły montażowe RA Construction

Przedstawiamy Państwu serię lekkich mebli przemysłowych jakimi są stoły montażowe od producenta RA Construction. Produkty z tej kategorii w połączeniu z akcesoriami dedykowanymi do nich, doskonale sprawdzą się w każdym zakładzie pracy, w którym nie pracuje się z obciążeniami powyżej 300 kg. Poniżej znajdziecie Państwo kluczowe informacje na temat tych, że stanowisk. Zapraszamy do lektury.

Jaka jest wytrzymałość stołów montażowych?

Konstrukcja naszych produktów została oparta głównie o profile zamknięte 30x30x2mm. Pozwoliło nam to osiągnąć pełną stabilizację i sztywność przy obciążeniu stołu montażowego ciężarem do 300 kg. Należy zaznaczyć, że obciążenie powinno być równomiernie rozłożone na blacie stołu. Wytrzymałość półki stołu to 40 kg co pozwala umieścić na niej nie tylko narzędzia, ale również urządzenia takie jak oscyloskop, woltomierz, amperomierz oraz wiele innych. Półka pod blatem stołu może przechowywać przedmioty o łącznej masie do 100 kg.

Jak wybrać stół montażowy esd?

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego rozmiaru blatu stołu. W zależności od potrzeb do wyboru mamy 3 rozwiązania 1200/1600/2000x700mm. Kolejnym rokiem jest wybranie akcesoriów do stanowiska takich jak oświetlenie stołu roboczego, półki warsztatowe, ścianki narzędziowe czy mocowanie do monitora. Gdy wiemy już czego chcemy pozostaje zabezpieczenie blatu stołu przy pomocy maty esd, która za pomocą wtyczki uziemiającej Schucko wpinana jest do sieci. Gdy istnieje potrzeba również uziemić pracownika, stosujemy w takim przypadku opaski nadgarstkowe ESD.

Jak wygląda gotowy stół esd?

Gotowe stół esd charakteryzuje się wyposażeniem niezbędnym do przenoszenia ładunków elektrostatycznych z pracownika oraz powierzchni blatu do sieci. Dzieje się to dzięki macie esd, opasce nadgarstkowej esd, wtyczce Schucko oraz przewodom. Gotowe rozwiązanie przedstawiające tego typu stół esd dostępne jest w naszej zakładce realizacje.

Ostatnie realizacje

biurko przemysłowe z oświetleniem i ścianką narzędziową

Biurko przemysłowe – realizacja

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację dla kontrahenta z branży motoryzacyjnej. Biurko przemysłowe  zostało zaprojektowane oraz wykonane według wspólnie ustalonych założeń. W taki sposób, by zapewnić odpowiednie…