FAQ dotyczący zamówień mebli warsztatowych

Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

  1. Jaki jest termin realizacji zamówień mebli warsztatowych?

W zależności od skomplikowania oraz ilości zamówionych przedmiotów. Nie ważne czy są to stoły montażowe na zamówienie, wózki warsztatowe czy metalowe meble termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

  1. Jak realizujemy dostawy produktów przemysłowych?

Zamówiony sprzęt w zależności od gabarytów dostarczany jest przez naszych pracowników. Zwłaszcza, gdy wymaga on montażu u klienta. Gdy meble przemysłowe nie wymagają montażu wysyłane są za pomocą firmy kurierskiej.

  1. Co wyróżnia naszą firmę?

Przede wszystkim krótki czas realizacji. Proces produkcji stołów warsztatowych, montażowych oraz reszty oferty umeblowania hal przemysłowych został dokładnie przemyślany i zoptymalizowany. Dodatkowo współpraca tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi kontrahentami przekłada się na bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

  1. Jak zamówić wybrany sprzęt?

Wystarczy, że napiszesz zapytanie ofertowe na adres [email protected] (mail:to) z zapytaniem o interesujące Cię wyposażenie warsztatowe. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i ustali szczegóły. Gdy poznamy dokładnie Twoje potrzeby i ustalimy wszystkie szczegóły. Będziemy gotowi sfinalizować zamówienie.

  1. W jaki sposób mogę zmienić kolor lakieru wyposażenia warsztatowego?

Kolorystyka mebli przemysłowych jest ustalana na etapie zapytania ofertowego oraz tworzenia oferty. Wystarczy, że napiszesz w swoim zapytaniu jaki kolor lakieru Cię interesuję, a my zajmiemy się resztą.

  1. Czy jesteśmy w stanie produkować wyposażenie przemysłowe w krótkim terminie?

W przypadku większości zamówień jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie szybciej na specjalne życzenie klienta.

  1. Jakie mamy moce przerobowe?

Nasza wydajność uzależniona jest od ilości oraz typu tworzonego wyposażenia warsztatowego lub przemysłowego. W przypadku dużych zamówień przygotowujemy indywidualny proces technologiczny by zapewnić najsprawniejszą realizację. Możliwa wydajność naszego zakładu jest ustalana na podstawie indywidualnych wytycznych klienta.

  1. Czy posiadamy sklep stacjonarny z wyposażeniem przemysłowym?

Nie. Sprzedaż prowadzimy przez sklep internetowy Raconstruction.pl, a warsztat dostępny jest pod adresem: Wólka Kokosia 25, 05-307 koło Mińska Mazowieckiego, 60 km od Warszawy.

Dodaj opinię: